Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Letos sněží před Vánoci. Zvláště těm, kteří myslí na vánoční dárky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letos v září jsme totiž vyhlásili, že se blíží sněhové přeháňky a záhy…, splnilo se. Teď si tedy troufáme tvrdit, že letos bude sněžit ještě před Vánoci, zvláště těm, kteří nezapomenou na vánoční dárky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letos sněží před Vánoci! Zvláště těm, kteří myslí na vánoční dárky

Buďte také originální a nahlédněte s námi do míst, o kterých jsme snili jako děti. Jste zváni do skladu nápadů v originální s.r.o., kde mají nejen skvělé vánoční dárky, ale sněží tu už od září.

vánoční dárky

Rukavice na dotykový display

Něco pro zahřátí!

Na začátek, a to hlavně protože jsme sami zahořeli velkým nadšením, rukavice na dotykový display. Každý, kdo používá dotykový display, dobře ví, že v zimních rukavicích se jedná o novou sportovní disciplinu, která má zcela jistě velkou budoucnost.

Představte si však, jaké zdokonalení přinesou takové rukavice. Když jsme u nich, a stále berme ohled na fakt, že se tu bavíme o dárcích firemních, jak se v nich asi drží lahev vína? To jsme zatím nezkoušeli, ale k vínu máme krásný nápad, který letos také zaznamenal velkou oblibu - metr vína.

vánoční dárky

Metr vína

Cítíte skořici a hřebíček?

Ano, svařák. V každé evropské metropoli chutná jinak, ale stejně skvěle voní a řadí se mezi skvělé vánoční dárky. Když si představíte, že k němu dámám přidáte ještě roztomilou sadu na pečení, věřte, že vykouzlíte nejen úsměv, ale nakonec i to voňavé cukroví, které ke svařáku patří.

Sladké vánoční dárky

Čokoláda, ta vládne Vánoci, bez rozdílu na světadíl. Co je ale hezké, a pro firemní vánoční dárky jako stvořené, je čokotelegram. Podle Vašeho nápadu a přání, donese sdělení, které bude sladké, ať je jeho obsahem cokoliv.

Pěkný nápad, a hlavně velmi chutný, je balíček potištěných sušenek. Ano, zní to nezvykle, ale až tam se dárkařská vynalézavost dostala. A nutno uznat, zvláště v případě sušenek mandlových, výsledek je famózní. K sušenkám patří čaj a k čokoládě káva. V našem případě originální káva a čaje všech chutí, ke kterým si můžete vymyslet hrnečky, jaké vás napadnou.

U jídla se zastavme

Jen namátkou se podívejme na jih, je tu sada Španělský temperament, to je to pravé pro gurmány: půlkilová sušená šunka, papričky "La Lidia" a skvělé španělské víno - dokonalá harmonie. Z Francie tu zase máme košík plný delikates a mohli bychom pokračovat napříč Evropou - záleží, na jaké vánoční dárky máte chuť své zákazníky pozvat.

Vánoce jsou svátky pro děti

V našich krajích všechny ty sladkosti a dobroty k Vánočnům jednoduše patří, ale všichni víme, že ani zdaleka všude tomu tak není. Protože jsou na světě děti, které ocení už "pouhou" čistou vodu, zařadili jsme letos i vánoční dárky od UNICEF.

Jsou skutečně krásné a jejich koupí se podílíte na stavbě vodovodního potrubí. Stále totiž platí, že firemní dárky jsou součástí obchodu, ač se snažíme, aby byly co nejvíce osobní. Touto cestou se však stávají osobnějšími, než byste čekali. Samozřejmě, pokud byste chtěli myslet i na děti české, máme pro ně třeba sady na sněhuláka a další dárky, kterými i u nich nemůžete nic pokazit.

Tak Jingle-Bells!

Slyšíte, někde v dálce zní ta známá melodie. To jsou naše miniflašinety, na které jsme letos vsadili i my, originální, a naši zákazníci si hrají, jako ti malí. Vánoce nemusí přeci doprovázet pouze honosné vánoční dárky, stačí dobrý nápad a jste, jak se říká "v klidu".

A také aby byl "v klidu" i ten letošní předvánoční čas, vám touto cestou teď přejeme a věříme, že k tomu můžeme přispět nějakou tou drobností pro radost.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Philips Lighting pomohl přeměnit českou centrálu energetické společnosti Innogy instalací systému LED osvětlení, které...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz