Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vydejte se během příjemných srpnových večerů za kulturou pod širým nebem! Letní scéna Harfa láká na dvaadvacet srpnových představení na střeše obchodního centra Galerie Harfa.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letní scéna Harfa zve do divadla pod širým nebem | foto: Letní scéna Harfa

Těšit se můžete na Lindu Rybovou, Jakuba Prachaře, Václava Vydru, Janu Švandovou, Rudolfa Hrušínského nebo Josefa Dvořáka.

Caveman

Máte chuť na osvědčenou kultovní klasiku? Pak si nenechejte ujít představení Caveman. Tato „obhajoba jeskynního muže“ vám nabídne humorné přemýšlení o rozdílech mezi muži a ženami. One-man show Caveman stále zaplňuje hlediště divadel po celém světě. Představení můžete v podání Jana Holíka nebo Jakuba Slacha vidět na Letní scéně Harfa ve dnech 8., 9., 14. a 15. srpna.

Blbec k večeři

Fotogalerie

Pořekadla „kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá“ a „kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp“ platí i v dnes už legendární francouzské komedii Blbec k večeři. Letní scéna Harfa nabídne představení v režii Jiřího Menzela v neděli 26. srpna. Hrají Václav Vydra, Josef Carda, Rudolf Hrušínský, Jana Boušková, Jana Švandová, Zdeněk Žák, Petr Pospíchal, Vlasta Žehrová a Hana Heřmánková.

Úča musí pryč

Kdo může za špatné známky? Samozřejmě učitelka! A proto je nutné ji okamžitě odvolat. Ta se ale jen tak nedá. Úča musí pryč je dynamická komedie z prostředí základní školy s překvapivými dějovými zvraty a brilantním slovním humorem. V hlavních rolích se 20. srpna představí David Prachař, Linda Rybová, Igor Chmela, Kateřina Winterová, Jana Janěková ml. a Petra Špalková.

Čochtan vypravuje

Jihočech Josef Novák ukradne před odchodem z domova třeboňskému vodníkovi Čochtanovi kouzelný hrnec plný zlata v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče tak zajistí bezstarostný život. Těšit se můžete na nestárnoucí muzikál Voskovce a Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka. Letní scéna Harfa uvede muzikál Čochtan vypravuje 30. srpna.

Letní scéna Harfa počítá i s nepřízní počasí

Vstupenky jsou v prodeji online na www.letniscenaharfa.cz/vstupenky nebo v kamenném obchodě Kulturní portál.cz v pasáži Světozor. V případě nepříznivého počasí se představení odehraje v Divadle Gong, které se nachází u Galerie Harfa.

Více informací najdete na www.letniscenaharfa.cz.


Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Další z rubriky

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Kmenové buňky přinášejí revoluci v léčbě ztráty vlasů.

Na český trh dorazila zcela nová terapie ztráty vlasů i estetických problémů. Renomovaná pražská klinika Mediestetik v...

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Dokonalý úklid domácnosti s vysavačem Vivenso

Úklid nemusí trvat celý den nebo víkend. Stačí k tomu mít pomocníka, který vám práci usnadní a urychlí. Přesně takový...

Najdete na iDNES.cz