Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Letní scéna Harfa vás zve na prázdniny plné hvězd

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Letní scéna Harfa letos vstupuje již do páté sezóny. Pro diváky je připraveno celkem 24 představení, která proběhnou od 12. července do 4. září 2016. Letošní ročník s názvem „Léto plné hvězd“ představí řadu oblíbených českých herců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Galerie Harfa | foto: Galerie Harfa

Návštěvníci se mohou těšit například na Petra Nárožného, Václava Vydru, Janu Šulcovou, Lukáše Pavláska, Luďka Sobotu, Františka Ringo Čecha, Mojmíra Maděriče, Martina Zounara, Halinu Pawlowskou, Zdeňka Izera, Veroniku Jeníkovou, Mahulenu Bočanovou a další.

Velkým lákadlem bude úspěšná one man show Caveman

Galerie Harfa

Galerie Harfa

Kromě velkého počtu známých hereckých osobností se letošní ročník od předchozích odlišuje také velkou repertoárovou pestrostí. Na návštěvníky všech představení navíc čeká na úvod welcome drink, který divadelní zážitek umocní. Jedním z největších lákadel letošního léta bude úspěšná one man show Caveman, která plní hlediště po celé České republice po více než 10 let. Letos poprvé se Caveman představí i na Letní scéně Harfa. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji u pořadatele akce Kulturní portál.cz, dále pak v prodejních sítích TicketPortal, Ticket Art, TicketPro a v Info stánku Galerie Harfa.

Zábavná představení po celé léto

Galerie Harfa

Galerie Harfa

Vyprodané hlediště pořadatelé čekají i u dalších představení. Jedním z nich je hra V Paříži bych tě nečekala, tatínku, ve které se v hlavní roli představí Petr Nárožný. Další komedií s nádechem Francie je horká novinka letošního ročníku Rukojmí bez rizika s Václavem Vydrou a Janem Šťastným v hlavních rolích. Naopak anglické prostředí návštěvníkům přiblíží komedie Když kočky nejsou doma. Pro diváky, kteří holdují spíše tuzemskému prostředí, je připravena hra Světáci a Liga proti nevěře.

Nejúspěšnější představení loňských ročníků nesmí na Letní scéně Harfa chybět ani nadcházející léto. Velkolepý prožitek si mohou diváci zopakovat u komediální one man show Táta, u kultovního představení Monology vagíny a jeho úspěšného pokračování Tělo nebo u talk show Haliny Pawlowské Chuť do života.

Chybět nebudou ani oblíbení baviči

Letní scéna Harfa nezapomněla ani na milovníky humoru, kteří si mohou vybírat z pestré škály českých bavičů. Na střeše Galerie Harfa se představí například Zdeněk Izer se svou show Zdeněk Izer a autokolektiv, hvězdy pořadu Na stojáka! Lukáš Pavlásek a Miloš Knor a Nasty zase v pořadu Komici s.r.o. Pro všechny milovníky legendárních představení Šimka a Grossmanna bude uveden zábavný pořad Návštěvní den u Miloslava Šimka, na kterém se podílí řada bývalých spolupracovníků významného českého komika, například Luděk Sobota a Jiří Krampol.

Pražské Divadlo pohádek oslaví desáté narozeniny a pro děti si na začátek školního roku připravilo malý dárek v podobě přehlídky jejich nejúspěšnějších pohádek. Od 1. do 4. září 2016 vždy od 17 hodin se mohou malí návštěvníci těšit na představení Krysáci a ztracený Ludvík, Příhody včelích medvídků, Kocourek Modroočko a pohádkový muzikál Princové jsou na draka, který každé dítě zná díky písničkám Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Galerie Harfa

Letní scéna Harfa je připravena i na deštivé letní večery

Letní scéna Harfa je připravena i na nepřízeň počasí. V případě deště se představení přesouvají do Divadla Gong, které leží 200 m od Galerie Harfa. O přesunu se rozhoduje v den konání představení zhruba v 17 hodin (v případě pohádek v 15 hodin). Všechny potřebné informace budou zveřejněny na webových stránkách www.letniscenaharfa.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Najdete na iDNES.cz