Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Letní rodinná dovolená na Lipně v Landal Marina Lipno

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto je v plném proudu a vy přemýšlíte kam v Česku vyrazit na dovolenou? Dáme vám tip. Přijeďte strávit dovolenou do rekreačního parku Landal Marina Lipno, který ležící přímo na břehu Lipenského jezera. Dovolená na Lipně se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodinná dovolená v Landal Marina Lipno | foto: Marina Lipno Resort s.r.o.

Dovolená na Lipně – relax i sportovní vyžití

Rádi byste strávili příjemnou dovolenou v Čechách a nevíte, jakou destinaci zvolit? Nechte se zlákat jihem Čech a vyražte k "českému moři" Lipno do rekreačního parku Landal Marina Lipno. Ať už preferujete aktivní dovolenou nebo byste si rádi užili rodinnou dovolenou s dětmi, dovolená na Lipně je pro vás tou správnou volbou.

Pro in-line bruslaře bude jistě velkým lákadlem nově dobudovaná Jezerní stezka, která dosahuje délky 11 kilometrů a svým terénem je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro bruslaře, kteří preferují rychlejší jízdu. Navíc se na tuto stezku můžete napojit přímo v parku Landal Marina Lipno a dojet například až do města Frymburk.

Jezdíte raději na kole? I pro vás nabízí dovolená na Lipně mnoho tipů na výlet. Plešné jezero, technická památku Schwarzenberský plavební kanál a mnoho jiných krásných míst. Po návratu vždy jistě oceníte příjemné zázemí, které vám poskytne ubytování v apartmá v parku Landal Marina Lipno a po dni plném sportu možnost masáží, relaxaci v sauně či vířivce.

Na konci příjemně stráveného dne v klidu usedněte do restaurace Neptunus, která vám svou polohou přímo na promenádě a s výhledem na přístav, poskytne ten pravý pocit dovolené.

Lipno-kola

Co má rekreační park Landal Marina Lipno přichystané pro ty nejmenší? Dovolená na Lipně nabízí během celého léta pro děti možnost vyzkoušet si s animačním týmem Landal Marina Lipno vodní paintball, malování na obličej, zúčastnit se turnaje v minigolfu, vyhrát fotbalový zápas a mnoho jiných aktivit.

A co podniknout za špatného počasí? Určitě si nenechte ujít návštěvu krytého bazénu, který je pro hosty Landal Marina Lipno zcela zdarma.

Podzimní dovolená na Lipně – prodlužte si léto

Pokud si budete chtít příjemně prodloužit léto, navštivte park Landal Marina Lipno i na podzim, kdy jsou pro vás mimo jiné připravené zajímavé nabídky balíčků za výhodné ceny.

Například "Rodinný balíček", v rámci kterého si kromě ubytování v Landal Marina Lipno zakoupíte i pronájem elektročlunu, návštěvu bobové dráhy či minigolf, nebo "Cyklo balíček", který nabízí mimo jiné zapůjčení kola a in-line setu.

Pokud budete ještě před zimou chtít načerpat síly, určitě vyzkoušejte jeden z "Wellnes balíčků" a užijte si thajské masáže, masáže lávovými kameny, solárium nebo bazén. Dovolená na Lipně tak může být lákavá i mimo letní sezonu.

lipno-loď

Dovolená na Lipně - fotokurz

Protože se park Landal Marina Lipno nachází přímo v srdci šumavské přírody, je na druhý zářijový víkend (10. až 12. 9.) připravena exkluzivní nabídku fotokurzu pro všechny, kdo mají rádi fotografování a chtěli by se o něm dozvědět něco nového, či se jen chtěli naučit základy správného zachycení přírody, pod vedením zkušeného fotografa a lektora.

Neváhejte a využijte exkluzivní nabídky. Případné dotazy či přihlášky zasílejte na michaela.srbena@landal.cz do 3. září 2010

Dovolená na Lipně v Landal Marina Lipno je dovolená strávená v přírodě s možností letního koupání, zimního lyžování, ale také spoustou nezapomenutelných zážitků po celý rok.

Více informací na www.landal.cz, Email: info@landal.cz
Tel. +420 380 736 100

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Horní Rakousko: zimní dovolená pro celou rodinu bez dlouhého cestování

Horní Rakousko. Zimní dovolená pro celou rodinu bez dlouhého cestování

Horní Rakousko, tak blízké. Horní Rakousko je ideální cíl zimní dovolené pro celou rodinu. Lyžařská střediska jsou z...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Najdete na iDNES.cz