Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Letní kurzy angličtiny ve Valticích s pedagogy z Kanady

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Intenzivní pobytové konverzační kurzy angličtiny pořádá Agentura Festa již dvacet dva let. Letní kurzy angličtiny uvedl v život Pavel Břoušek a situoval je do Valtic na jižní Moravě, města proslaveného dobrým vínem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letní kurzy angličtiny s pedagogy z Kanady, Valtice 2012 | foto: Agentura Festa

Používáte-li angličtinu v praxi nebo tento jazyk studujete, jsou Letní kurzy angličtiny s lektory z Kanady pro Vás to pravé. Jsou ojedinělé v naší republice kvalitou a účinnosti výukových programů, počtem kanadských učitelů.

Agentura Festa - Kanada

Letní kurzy angličtiny s lektory z Kanady jsou týdenní, turnusy od neděle do soboty, je možno absolvovat i více turnusů. V každém turnusu je 4 až 5 studijních skupin vytvořených podle pokročilosti na základě vstupních pohovorů, od "skoro začátečníků" (věčných začátečníků) přes mírně pokročilé až po pokročilé, bez věkového omezení.

Letní kurzy angličtiny s rodinnou atmosférou

Denní program (včetně přestávek na jídlo a odpočinek) je od 9:00 do 20:45. Intenzita výuky značná, protože kanadští lektoři tráví i svůj volný čas se studenty a při společenských aktivitách (sporty, vycházky, táborák, grilování, degustace vín).

Důležitým parametrem pro Letní kurzy angličtiny ve Valticích je přátelská až rodinná atmosféra, která mění prostou výuku v onu tolik žádanou školu hrou, v aktivní dovolenou ve společnosti nových přátel z Kanady i z České republiky.

V letních kurzech angličtiny pořádaných Agenturou Festa ve Valticích, učí lektoři ze středních a vysokých škol z Kanady, vždy 4 až 5 lektorů v každém turnusu. Po dvou turnusech přijedou noví učitelé a vymění se. Kanadští lektoři přivážejí moderní výukové metody, pozitivní myšlení a dobrou pohodu.

Ing. Pavel Břoušek jako autor projektu zve každý rok do Valtic 15 až 20 lektorů. Za všechny recenze hovoří 21 úspěšných ročníků uskutečněných v letech 1991 - 2011 a spokojenost absolventů, z nichž mnozí se rádi vracejí.

Letní kurzy angličtiny s pedagogy z Kanady, Valtice 2012

Letní kurzy angličtiny v překrásném prostředí valtického zámku

Angličtina je živý jazyk a je třeba si ji udržovat a osvěžovat. Letní kurzy angličtiny, které Agentura Festa organizuje ve Valticích, jsou především kurzy konverzační, rozvíjejí schopnost domluvit se v každé situaci.

Studenti si ale současně rozšíří slovní zásobu a doplní znalosti na přednáškách z gramatiky. Konzultace, korektury textů, diskuze patří k programu. Letní kurzy angličtiny s pedagogy z Kanady to je dnes už i významná společenská událost, která se koná ve Valticích na jižní Moravě, přímo na valtickém zámku, v překrásném prostředí Lednicko-valtického areálu.

"Letní kurzy angličtiny s lektory z Kanady 2012" začínají 15. července, proběhne šest týdenních turnusů na zámku ve Valticích. Přihlášky, více informací a zajímavostí na www.letni-kurzy.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů.
Ze země do vzduchu aneb cesta RC modelů

RC modely čili modely na ovládání jsou oblíbené mezi dětmi i dospělými už pěknou řádku let. Dříve malí kluci běhali po pokoji s ovladačem, dnes už mohou hračky...  celý článek

Administrativní budova Fenix Trading předčila očekávání.
Administrativní budova Fenix Trading předčila očekávání

Rok provozu nové administrativní budovy Fenix Trading ve standardu nZEB avizuje dosažitelnost stanovených cílů.  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.