Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Letní dovolená na horách a wellness pobyty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dovolená v Česku, alespoň pokud se dá vyčíst ze statistik, je rok od roku oblíbenější destinací. Má své nesporné výhody, a to především v neexistující jazykové bariéře, znalosti domácího prostředí a v neposlední řadě i ve vzdálenosti příslušné rekreační oblasti. Velkou oblibu zaznamenávají také wellness pobyty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ubytování Harrachov patří mezi velmi oblíbené wellness pobyty ve Wellness hotelu Svornost*** | foto: INGTOURS cestovní kancelář spol. s r.o.

Letní dovolená v tuzemsku, wellnes pobyty. Cestovní kancelář Ingtours CK, spol. s r.o. je renomovanou cestovní kanceláří, která se již od roku 1990 specializuje na pobyty a dovolená v tuzemsko (www.ingtours.cz), které vedle incomingové specializace patří mezi stěžejní činnosti této cestovní kanceláře.

Cestovní kancelář Ingtours CK, spol. s r.o. je největší cestovní kanceláři, která zajišťuje ubytování v Krkonoších a hotely v Krkonoších. Ubytování v Krkonoších realizuje ve zhruba 150 hotelích a penziónech. Kromě toho vlastní Ingtours i hotely Špindlerův Mlýn a Harrachov a apartmány Vrchlabí

Ubytování Harrachov patří mezi velmi oblíbené wellness pobyty

Wellness hotel Svornost*** nabízí příjemné ubytování  a wellness pobyty v Harrachově, hotel se nachází uprostřed přírody, a přitom 5 minut od centra města Harrachov, známého střediska zimních sportů v Krkonoších.

Lanovka na Čertovu horu, z níž vede jedna černá, dvě červené a jedna modrá sjezdovka, je vzdálena jen 10 minut od hotelu. Více o lyžování v Harrachově.

Ubytování a wellness pobyty Harrachov

Celková kapacita ubytování ve Wellness hotelu Svornost*** Harrachov je 125 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV a telefonem s přímou volbou.

Ubytování Harrachov

V hotelu je dále k dispozici krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, sauna, stolní tenis, vodní masáže, herna, perličkové koupele. Wellness hotel Svornost*** Harrachov nabízí svým hostům stravování ve vlastní restauraci s barem. V letním období je k dispozici terasa s občerstvením. Využijte pro wellness pobyty wellness hotel Svornost.

Snídaně a večeře v hotelové restauraci se podávají formou švédských stolů, obědy výběrem z denních menu. Wellness hotel Svornost v Harrachově nabízí i celou škálu wellness procedur, více informací naleznete zde.

Wellness hotel Svornost v Harrachově nabízí nejen wellness pobyty ale i zážitkové balíčky, které v sobě zahrnují klasické služby jako ubytování, strava, hotelové služby, ale nabízí zde i speciální programy (outdoor, horská kola, outdoor vertical park, plavání a cvičení v hotelovém bazénu, romantické pobyty pro dva, pobyty pro ženy, pobyty pro pány apod.). Příklady některých zážitkových balíčků: "Rozmazlovaní víkend" nebo "S Krakonošem na kole" a další.

Ubytování Harrachov 2

Dovolená na horách nejsou však pouze wellness pobyty. Dovolená na horách, to je i příjemné strávení volného času například v dalším z našich hotelu ve Špindlerově Mlýně v hotelu Start (www.hotelstart.cz). I zde jsme pro Vás připravili několik lákavých balíčků, kde můžete kombinovat pobyt v hotelu s využitím aquaparku ve Špindlerově Mlýně.

Novinkou je například kombinace pobytu v obou našich hotelových zařízeních v hotelu Start ve Špindlerově Mlýně a ve Wellness hotelu Svornost v Harrachově. (30.4.11 - 31.10.11 "Dva v jednom" Česká kuchyně ve Špindlerově Mlýně a relax v Harrachově ).

Nejen wellness pobyty v Harrachově, ale i apartmány ve Vrchlabí

Pro ty, kteří mají rádi pobyty apartmánech, nabízíme krásně zařízené a vybavené itapartmány ve Vrchlabí . Ubytování v Apartmánech IT Centrum Vrchlabí je výhodné jak svou pozicí v centru Vrchlabí, tak i svou polohou v Krkonoších. Návštěvníkům se nabízí velké množství výletů, případně sjezdovek a běžeckých tras.

Ubytování ve Vrchlabí je zajištěno deseti plně vybavenými apartmány a dvěma dvoulůžkovými pokoji. Apartmány disponují vlastním telefonem, televizí a připojením k internetu. Více o ubytování ve Vrchlabí.

V létě vás může oslovit cykloturistika ve Vrchlabí a výlety do nádherné krajiny, kterou Krkonoše nijak neskrývají.

V zimě vás jistě zaujmou známá lyžařská střediska Kněžický vrch, Herlíkovice a Špindlerův Mlýn a další možnosti lyžování ve Vrchlabí. Kněžický vrch, který se nachází v bezprostřední blízkosti Vrchlabí, nabízí ideální sjezdovky pro každého lyžaře.

Neváhejte a využijte ubytování na horách, ubytování v apartmánech nebo ubytování v hotelech. Ingtours, hotel Start, Wellness hotel Svornost s wellness pobyty a IT apartmány jsou tu pro vás.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Najdete na iDNES.cz