Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Letiště Praha na vánoční čas připravilo mnoho zajímavých nabídek i akcí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zpříjemněte si čekání na odlet a zapojte se do vánoční soutěže Letiště Praha nebo nechte své děti, aby si v dílničkách napsali dopis Ježíškovi a lepili letadla. Sami si můžete zajít třeba na výborné svařené víno s talířem vánočního cukroví.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Letiště Praha na vánoční čas připravilo mnoho zajímavých nabídek i akcí | foto: Letiště Praha, a. s.

Letiště Praha navštívili Mikuláš, čert a anděl

Vánoční svátky na Letišti Praha začaly již ve čtvrtek 3. 12. 2015, kdy mohli cestující na Terminálu 2 v dopoledních hodinách potkat Mikuláše, který rozdával balíčky s kartičkou seznamující je s touto naší krásnou tradicí.

Ještě tento den proběhly tradiční exkurze pro děti s mikulášskou tematikou a nadílkou na Terminálu 3. Oblíbené prohlídky do zákulisí Letiště Václava Havla Praha s průvodci si nenechali ujít ani rozpustilí čerti, hodní andělé a Mikuláš.

Vánoční dílničky pro vaše děti

Až do úterý 22. 12. se vaše děti mohou při čekání na odlet zapojit do vánočních dílniček, kde si mohou napsat a poslat dopis Ježíškovi, skládat letadla, razítkovat na papír nebo si malovat. V jejich tvorbě jim pomohou studenti ze SOŠ civilního letectví.

Tvořivé vánoční dílničky najdete v neveřejné části Terminálu 1 za pasovou kontrolou u eskalátorů vedoucích k letištním salonkům, nebo v Terminálu 2 za bezpečnostní kontrolou poblíž relaxační zóny a restaurace Rancheros. Dílničky jsou otevřeny každý den od 9 do 13:30 hod. a od 14 do 20 hod.

Letiště Praha na vánoční čas připravilo mnoho zajímavých nabídek i akcí

Vánoční soutěž o tři iPady

Hodil by se vám iPad? Pak na Facebooku Letiště Praha odpovězte na soutěžní otázku: „Jaká je aktuální nejnižší cena parkování na 8 dní v parkovacím domě PD Holiday na Letišti Václava Havla Praha?“ a vymyslete slogan pro novou značku Aeroparking, která zastřešuje komplex šesti parkovišť přímo na letišti.

Exkurze pro děti: Poznejte Letiště Václava Havla Praha

Mateřské školy a první třídy základních škol mohou až do února 2016 opět využít zvýhodněnou zimní nabídku hodinových exkurzí. Přijďte si s dětmi prohlédnout plochu i odbavení letadel a sledujte starty a přistání v blízkosti dráhy. Exkurze jsou včetně autobusu a doprovodu zkušeného průvodce. V okolí letiště je do 25 km také možné zajistit dopravu.

Zvýhodněná cena za skupinu 45 osob činí 2 000 Kč.Exkurze rezervujte na exkurze@prg.aero nebo telefonicky na 220 111 288.

Vánoční nabídka v letištní restauraci

Dopřejte si tu pravou chuť Vánoc v letištní restauraci The Globe, kde pro vás přichystali jedinečnou vánoční nabídku v podobě svařeného vína, pečeného čaje nebo kávy espresso s talířkem vánočního cukroví za 65 Kč.

Zvýhodněné parkování a garance balené vody do 1 eura

Společnost Letiště Praha v rámci kampaně Měníme letiště pro vás v zimní sezoně nabízí osmidenní parkování na letišti od 590 Kč a novinkou je i celoroční garance příznivé ceny za balenou vodu.

Ve všech automatech v areálu Letiště Václava Havla Praha pořídíte půllitrovou lahev vody do jednoho eura.Ve veřejné části za ni zaplatíte 22 Kč a za bezpečnostní či pasovou kontrolou 27 Kč. Kávu pořídíte od 25 Kč a nealko od 20 do 40 Kč. V obou terminálech se také nacházejí pítka, která můžete využít zcela zdarma.

V zimní sezóně také klesla cena za 8 dní parkování v krytém parkovišti PD Holiday přímo na Letišti Václava Havla Praha na 590 Kč. Výhodné ceny za stání se týkají i dalších parkovacích domů Aeroparkingu, tedy PA Smart a PC Comfort. Všechny částky jsou sníženy přibližně o 25 % oproti standardnímu ceníku. Výhodné zimní nabídky parkování můžete využít až do 31. března 2016. Stačí si jen rezervovat a zaplatit parkovací místo na webových stránkách.

Co pro vás Letiště Praha dále připravuje? Podívejte se na další výhodné nabídky, novinky a tipy na cestování z Prahy na internetové stránky www.menimeletiste.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Podpora růstu vlasů? Skvělé výsledky nabízí aplikace krevní plazmy

Ošetření krevní plazmou je jedním z mála skutečně účinných, trvalých a cenově dostupných zákroků na podporu růstu...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz