Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lepší bydlení s firmou Radek Hendrych – STAVEX Chrudim

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte-li odborníky na stavby nebo rodinné domy na klíč, obraťte se na naší firmu Radek Hendrych – STAVEX Chrudim. Díky dlouholeté tradici a individuálnímu přístupu Vám nabídneme profesionální služby a kvalifikované poradenství.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

STAVEX Chrudim | foto: STAVEX Chrudim

V dnešní době patří trh, který obsazují stavební firmy, mezi poměrně přesycené, a tak není rozhodně jednoduché vybrat ideální a kvalitní firmu pro Vaše stavby a rodinné domy. S tímto problémem a mnoha dalšími úkony souvisejícími s touto sférou činností Vám velmi ráda pomůže stavební firma Radek Hendrych - STAVEX Chrudim.

Dlouholetá tradice stavební činnosti sahá až do roku 1991. Od tohoto okamžiku poskytuje firma STAVEX Chrudim klientům kvalitní a široké portfolio služeb. Osobitý a ryze rodinný přístup si získal již mnoho zákazníků v širokém okolí.

Firma působí převážně v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, ačkoliv realizované stavby, rekonstruované a renovované objekty či rodinné domy je možné nalézt rovněž v rámci mnoha několika dalších krajů.

STAVEX Chrudim - sídlo firmyKe každému zákazníkovi přistupuje firma STAVEX Chrudim individuálně a s plným nasazením. Preferuje osobní kontakt, během kterého jsou zpravidla ujasněny veškeré potřebné informace a příslušné požadavky, a na jehož základě jsou následně provedené vlastní realizace staveb. Mezi cílové zákazníky patří zejména fyzické osoby, podnikatelské subjekty nebo veřejný sektor.

Stavby a rodinné domy přímo na zakázku

Hlavními činnostmi stavební firmy STAVEX Chrudim jsou především generální dodávky staveb, stavby rodinných domů na klíč nebo rekonstrukce a renovace všech typů objektů (například památkově chráněné budovy vyžadující dodržení nestandardních pracovních postupů).

Realizují také administrativně-technické stavby (sklady, kanceláře, výrobní haly, atp.) nebo občanskou výstavbu (hřiště, úpravy veřejných prostor, atd.).

Dále firma poskytuje kompletní inženýrské služby ve výstavbě - odborný stavební dozor autorizovaným stavebním technikem, přípravu projektové dokumentace nebo vyřízení stavebního povolení či kolaudace. V neposlední řadě také nabízí instalatérské, topenářské, malířské a sádrokartonářské práce.

Zelená pro vaše rodinné domy

STAVEX Chrudim - reference 24Uvažujete-li využít prvotřídní služby stavební firmy Radek Hendrych – STAVEX Chrudim, možná vám při rozmýšlení pomůže i fakt, že jsou registrováni jako odborný dodavatel v programu "Zelená úsporám", který je zaměřen především na úsporu energie a obnovitelné energetické zdroje. Část práce, vybrané rodinné domy či stavby, které již byly dokončeny, můžete vidět na webových stránkách firmy STAVEX Chrudim.

Pokud hledáte špičku v oboru stavebnictví a chcete získat profesionální služby, bez váhání se obraťte na stavební firmu STAVEX Chrudim, která své místo na trhu získala především individuálním přístupem a dlouholetou tradicí. Po téměř dvaceti letech působení je stále primární snahou trvale zdokonalovat poskytované služby, o čemž vás jistě přesvědčí referenční stavby a všechny dokončené projekty.

Každého nového zákazníka firma uvítá s otevřenou náručí, nabídne mu cenově zajímavé služby, kvalitní a profesionální práci. V případě potřeby poskytne odborné poradenství v oblasti stavebnictví a přidružených činnostech.

Více naleznete na: www.Stavex.com.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Najdete na iDNES.cz