Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Lepíky® pro beznýtovou technologii spojování materiálů. Můžete slepovat, nalepovat, polepovat, vlepovat, spojovat, chránit i označovat různé materiály v průmyslu i domácnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého | foto: Lepíky s.r.o.

Lepíky® jsou každodenní pomocníci, například při montáži fotografií, pro tvorbu koláží, pro balení a zasílání dárků. Pro nalepování kartiček a štítků byly vyvinuty praktické a kvalitní plastové aplikátory. Pro montáž fotografií se používají mimořádně ploché Lepíky®, pro vlepování vizitek a přání zase snímací Lepíky®. Využijete je v průmyslu pro fixaci předmětů při balení, pro zasílání vzorků, pro kreativce a domácí tvůrce, pro školy... Jednoduše komplexní řada lepíků pro neomezené množství aplikací.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Lepící body jsou naneseny na pruhu silikonizovaného papíru a pokud na bod přitisknete nějaký předmět, bod se na něj přenese a to umožní předmět pomocí bodu nalepit tam, kam potřebujete.

Lepíky® není jen název firmy, ale i chráněné obchodní jméno pro víceúčelové lepící body, první výrobek, se kterým společnost v roce 2003 vstoupila na trh. Lepíky® společnost vyrábí ve svém závodě v Běchovicích pod značkou DotFix®.

Lepíky® se dodávají v praktické formě v papírových dispensorech nebo v rolích pro ruční či automatické aplikátory.

Protiskluzové pásky pro vaši bezpečnost i označení

Lepíky® pomáhají i v oblasti bezpečnosti, stačí na nebezpečné plochy nalepit samolepicí protiskluzové pásky a nemusíte se bát nebezpečných pádů na kluzké podlaze. Protiskluzové pásky si můžete vybrat v libovolných barvách, obdržíte s nimi i čistič a aktivátor. Nalepení je rychlé a pásky celoročně odolávají i venkovním klimatickým podmínkám.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Protiskluzové pásky můžete použít před rodinnými nebo panelovými domy, úřady, restauracemi i v mokrých aquacentrech. Lepit můžete i na kameninu, umělý mramor, traventin, žulu, nerez... Lepíky® přináší řešení i pro lepení pásek za chladného počasí nebo na nekvalitní podklad.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Protiskluzové pásky nemusí být jen korundové, ale mohou být i z protiskluzové pryže. Jsou průhledné, šedé nebo černé. Zejména průhledné protiskluzovky jsou oblíbené pro použití v interiérech na dřevěných schodech, protože nenarušují jejich vzhled a design obydlí. Důležité: nepoškrábou tlapičky a nožičky vašich miláčků, ani nezatrhávají vlákna ponožek. Starou pásku jednoduše můžete sloupnout a nahradit novou.

Potřebujete vizualizovat výrobní halu – „nalajnovat podlahu“? Vyberte si z pestrého sortimentu samolepících barevných podlahových a označovacích pásek, které jsou pružné, vybarvené ve hmotě a ačkoli dobře drží, lze je snadno beze zbytku sejmout, takže lze podlahy snadno podle potřeby operativně přeznačit.

Suché zipy Velcro® pro opakované použití

Co takhle připevnit obrázek na stěnu, připevnit display, čidlo, navigaci v „plachťáku“, čipy, plochou obrazovku, a to vše tak, aby šlo vše snadno sundat a opětovně nandat, to vše bez vrtání? Vyzkoušejte samolepicí suché zipy v nejvyšší jakosti, které jsou k sehnání v metráži i výsecích.

Na lehké obrázky vystačí k bezpečnému připevnění několik kousků suchého zipu. Pokud jde o těžší předměty, například sekery, perlíky a kladiva, proč je nepřipevnit Bizonem?

Plastové zipy se používají pro zavírání plastových kontejnerů nebo kufrů, protože perfektně drží a indikují uzavření hlasitým zaklapnutím. Kombinované plastové a velurové zipy slouží k upevňování krycích panelů a vnitřních stěn i v dopravních prostředcích.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Zmatek v drátech můžete eliminovat svázáním omotávacími suchými zipy. Při organizaci pomáhá k rozlišení i barva předsekaných svazkovacích pruhů. Vzhledem k pevnosti omotávacích zipů je lze použít i k fixaci citlivého tyčového materiálu. Trhací typ se používá i na zahradě pro vyvazování kmínků rostlin, protože jej nemusíte stříhat, ale jednoduše jej napříč přetrhnete rukou.

Zavírání složek, krabiček může být jednoduché, můžete použít výseky z ultranízkých zipů, například oválky.

Oboustranné lepicí pásky a speciality

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Rychlé, čisté a bezpečné lepení, vhodné i pro výrobu fotografických alb, koláží a nalepování informačních štítků snadno zvládnete s oboustrannu lepicí páskou do pistole ATG. Odpadá zde stříhání pásky a odstraňování krycího papíru.

Potřebujete opravdu pevné a věčné spojení? Použijte kvalitní pevné pěnové pásky AFT z Acrylic Foam Tape, které mají vysokou schopnost útlumu vibrací a zvuku, absorbují termální dilatace materiálů a odstraňují koncentrace napětí v nýtovaných konstrukcích. Pro tyto vlastnosti se používají například při stavbě solárních elektráren, lepení potahů, dopravních prostředků i elektronických přístrojů. Některé pásky jsou vodově průhledné, mohou také odolávat teplotám až do 230°C.

Pro nouzové připevnění a utěsnění Lepíky® dodávají Duct Tape, včetně černé matné pro noční a filmové práce a divadlo. Dodávají i hliníkové pásky pro speciální účely maskování a ochrany povrchu nebo hospodaření s teplem. A když strhnete starou pásku nebo lištu přilepenou třeba chemoprenem, tak Vám Lepíky® poradí, jak to snadno vyčistit a odstranit zbytky lepidel.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Na Lepíky® se můžete přijít podívat na MSV do Brna, kde ve dnech 29. 9. až 3. 10. 2014 vystavují v pavilonu V, stánek 155.

Nejnovějšími výrobky jsou lepící žížalky a trojdimenzionální lepící body pod značkou DotFix®. Více informací o společnosti Lepíky® a její sortiment najdete na www.lepiky.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz