Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Lepíky® pro beznýtovou technologii spojování materiálů. Můžete slepovat, nalepovat, polepovat, vlepovat, spojovat, chránit i označovat různé materiály v průmyslu i domácnosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého | foto: Lepíky s.r.o.

Lepíky® jsou každodenní pomocníci, například při montáži fotografií, pro tvorbu koláží, pro balení a zasílání dárků. Pro nalepování kartiček a štítků byly vyvinuty praktické a kvalitní plastové aplikátory. Pro montáž fotografií se používají mimořádně ploché Lepíky®, pro vlepování vizitek a přání zase snímací Lepíky®. Využijete je v průmyslu pro fixaci předmětů při balení, pro zasílání vzorků, pro kreativce a domácí tvůrce, pro školy... Jednoduše komplexní řada lepíků pro neomezené množství aplikací.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Lepící body jsou naneseny na pruhu silikonizovaného papíru a pokud na bod přitisknete nějaký předmět, bod se na něj přenese a to umožní předmět pomocí bodu nalepit tam, kam potřebujete.

Lepíky® není jen název firmy, ale i chráněné obchodní jméno pro víceúčelové lepící body, první výrobek, se kterým společnost v roce 2003 vstoupila na trh. Lepíky® společnost vyrábí ve svém závodě v Běchovicích pod značkou DotFix®.

Lepíky® se dodávají v praktické formě v papírových dispensorech nebo v rolích pro ruční či automatické aplikátory.

Protiskluzové pásky pro vaši bezpečnost i označení

Lepíky® pomáhají i v oblasti bezpečnosti, stačí na nebezpečné plochy nalepit samolepicí protiskluzové pásky a nemusíte se bát nebezpečných pádů na kluzké podlaze. Protiskluzové pásky si můžete vybrat v libovolných barvách, obdržíte s nimi i čistič a aktivátor. Nalepení je rychlé a pásky celoročně odolávají i venkovním klimatickým podmínkám.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Protiskluzové pásky můžete použít před rodinnými nebo panelovými domy, úřady, restauracemi i v mokrých aquacentrech. Lepit můžete i na kameninu, umělý mramor, traventin, žulu, nerez... Lepíky® přináší řešení i pro lepení pásek za chladného počasí nebo na nekvalitní podklad.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Protiskluzové pásky nemusí být jen korundové, ale mohou být i z protiskluzové pryže. Jsou průhledné, šedé nebo černé. Zejména průhledné protiskluzovky jsou oblíbené pro použití v interiérech na dřevěných schodech, protože nenarušují jejich vzhled a design obydlí. Důležité: nepoškrábou tlapičky a nožičky vašich miláčků, ani nezatrhávají vlákna ponožek. Starou pásku jednoduše můžete sloupnout a nahradit novou.

Potřebujete vizualizovat výrobní halu – „nalajnovat podlahu“? Vyberte si z pestrého sortimentu samolepících barevných podlahových a označovacích pásek, které jsou pružné, vybarvené ve hmotě a ačkoli dobře drží, lze je snadno beze zbytku sejmout, takže lze podlahy snadno podle potřeby operativně přeznačit.

Suché zipy Velcro® pro opakované použití

Co takhle připevnit obrázek na stěnu, připevnit display, čidlo, navigaci v „plachťáku“, čipy, plochou obrazovku, a to vše tak, aby šlo vše snadno sundat a opětovně nandat, to vše bez vrtání? Vyzkoušejte samolepicí suché zipy v nejvyšší jakosti, které jsou k sehnání v metráži i výsecích.

Na lehké obrázky vystačí k bezpečnému připevnění několik kousků suchého zipu. Pokud jde o těžší předměty, například sekery, perlíky a kladiva, proč je nepřipevnit Bizonem?

Plastové zipy se používají pro zavírání plastových kontejnerů nebo kufrů, protože perfektně drží a indikují uzavření hlasitým zaklapnutím. Kombinované plastové a velurové zipy slouží k upevňování krycích panelů a vnitřních stěn i v dopravních prostředcích.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Zmatek v drátech můžete eliminovat svázáním omotávacími suchými zipy. Při organizaci pomáhá k rozlišení i barva předsekaných svazkovacích pruhů. Vzhledem k pevnosti omotávacích zipů je lze použít i k fixaci citlivého tyčového materiálu. Trhací typ se používá i na zahradě pro vyvazování kmínků rostlin, protože jej nemusíte stříhat, ale jednoduše jej napříč přetrhnete rukou.

Zavírání složek, krabiček může být jednoduché, můžete použít výseky z ultranízkých zipů, například oválky.

Oboustranné lepicí pásky a speciality

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Rychlé, čisté a bezpečné lepení, vhodné i pro výrobu fotografických alb, koláží a nalepování informačních štítků snadno zvládnete s oboustrannu lepicí páskou do pistole ATG. Odpadá zde stříhání pásky a odstraňování krycího papíru.

Potřebujete opravdu pevné a věčné spojení? Použijte kvalitní pevné pěnové pásky AFT z Acrylic Foam Tape, které mají vysokou schopnost útlumu vibrací a zvuku, absorbují termální dilatace materiálů a odstraňují koncentrace napětí v nýtovaných konstrukcích. Pro tyto vlastnosti se používají například při stavbě solárních elektráren, lepení potahů, dopravních prostředků i elektronických přístrojů. Některé pásky jsou vodově průhledné, mohou také odolávat teplotám až do 230°C.

Pro nouzové připevnění a utěsnění Lepíky® dodávají Duct Tape, včetně černé matné pro noční a filmové práce a divadlo. Dodávají i hliníkové pásky pro speciální účely maskování a ochrany povrchu nebo hospodaření s teplem. A když strhnete starou pásku nebo lištu přilepenou třeba chemoprenem, tak Vám Lepíky® poradí, jak to snadno vyčistit a odstranit zbytky lepidel.

Lepíky: Jedna, dvě... a je to! Užitečné maličkosti pro každého

Na Lepíky® se můžete přijít podívat na MSV do Brna, kde ve dnech 29. 9. až 3. 10. 2014 vystavují v pavilonu V, stánek 155.

Nejnovějšími výrobky jsou lepící žížalky a trojdimenzionální lepící body pod značkou DotFix®. Více informací o společnosti Lepíky® a její sortiment najdete na www.lepiky.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Z výroby v garáži na mezinárodní výstavy. Opavská ISOTRA slaví 25 let
Jak jsme začínali aneb pohled do pětadvacetileté historie firmy ISOTRA

Po sametové revoluci dostali všichni občané České republiky možnost soukromě podnikat. V tu dobu jsme náhodou narazili v tisku na inzerát, kde již soukromá...  celý článek

Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost.
Cizí jazyk je v dnešní době samozřejmost

S desítkami poboček po celém světě, půlmiliardovým obratem a letitou tradicí se jazyková agentura Skřivánek řadí mezi přední agentury nejen u nás, ale i ve...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.