Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lékařská fakulta v Ostravě nabízí studium Všeobecného lékařství i nelékařské obory

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Lékařská fakulta Ostravské univerzity v Ostravě se zaměřuje zejména na přípravu vysokoškolsky vzdělaných odborníků pro výkon lékařských a nelékařských profesí ve zdravotnictví v souladu s požadavky EU.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lékařská fakulta Ostravské univerzity v Ostravě – nabízí Všeobecné lékařství i širokou nabídku zdravotnických nelékařských oborů | foto: Ostravská univerzita v Ostravě

Lékařská fakulta vystupuje pod tímto názvem teprve od roku 2010, nicméně její tradice největšího vzdělavatele nelékařských zdravotnických oborů v regionu je již více než dvacetiletá.

Fakulta nabízí pro akademický rok 2014/2015 studium v 9 tříletých bakalářských, 6 dvouletých navazujících magisterských, 1 magisterském a 2 čtyřletých doktorských studijních programech/oborech v prezenční i kombinované formě. Její nabídka v oblasti nelékařských zdravotnických oborů pokrývá svými absolventy celou škálu zdravotnických profesí.

Studijní obory na Lékařské fakultě OU, zdravotnické nelékařské i lékařské, jsou profesně orientovány a akreditovány dle platné legislativy Ministerstvem zdravotnictví ČR, tudíž naši absolventi mají oprávnění k výkonu zdravotnického povolání. Nabízené studijní obory svým vysokým podílem praktické výuky a odborných praxí ve výuce zvyšují uplatnitelnost svých absolventů na trhu práce.

Studium studijního programu Všeobecné lékařství na Lékařské fakultě OU v Ostravě je výjimečné v tom, že kapacita každého ročníku je maximálně 100 studentů, a to umožňuje individuální přístup pedagogů ke studentům. Zachování praktické výuky a praxe v malých skupinkách, a převážně u klinických disciplín, přináší s sebou benefity v podobě kontaktní výuky studenta s pacientem.

Výukovou základnou pro zdravotnickou praxi studentů jsou zejména specializovaná pracoviště Fakultní nemocnice Ostrava, Městské nemocnice Ostrava a dalších zdravotnických zařízení v celém kraji. Individuální souvislou praxi mohou studenti absolvovat i na vybraných akreditovaných pracovištích dle vlastní volby, i v místě svého bydliště.

Lékařská fakulta Ostravské univerzity v Ostravě – nabízí Všeobecné lékařství i...

Lékařská fakulta Ostravské univerzity v Ostravě – nabízí Všeobecné lékařství i...

Fakulta má mnoho aktivit v oblasti zahraničních mobilit studentů i pedagogů. Studenti mají možnost vyzkoušet studium svého oboru ve Finsku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Itálii, Velké Británii, Portugalsku i dalších zemích. 

Fakulta je pro teoretickou i praktickou výuku moderně vybavená, využívá audiovizuální a multimediální techniku. Rovněž má k dispozici simulátory pro nácvik praktických dovedností v rámci multioborové spolupráci a nově se do výuky chystá společně s Fakultní nemocnicí Ostrava implementovat živé přenosy z vybraných klinických pracovišť.

Lékařská fakulta Ostravské univerzity v Ostravě – nabízí Všeobecné lékařství i...

Lékařská fakulta Ostravské univerzity v Ostravě – nabízí Všeobecné lékařství i...

http://lf.osu.cz/

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.