Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

LED světelné zdroje ušetří dvě třetiny nákladů. Rozsviťte si s nimi i vy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost JabloPCB se sídlem v Jablonci nad Nisou se zaměřuje na zakázkovou výrobu a kompletaci elektronických sestav a výrobků. Vyvinula vlastní unikátní LED světelné zdroje. Vznikla jako dceřiná společnost firmy Jablotron v roce 2005 a násobí bohaté zkušenosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LED světelné zdroje ušetří dvě třetiny nákladů. Rozsviťte si s nimi i vy. | foto: Jablo PCB

Firma Jablo PCB drží krok s nejnovějšími trendy

Před 4 lety začala firma vyvíjet v rámci nastupujícího trendu, kterým jsou LED světelné zdroje osvětlení, vlastní výrobek. A netroškařila. Vývoj korunovala úspěšným uvedením hned několika LED svítidel na trh. Kromě interiérových, která jsou náhradou klasických bodových a halogenových, až po pouliční osvětlení řady PL-28.

Zdá se vám nemožné, aby LED svítidlo, které většina lidí zná maximálně z osvětlení kuchyňských linek, osvětlilo ulici? Pak vězte. Nejenom, že dodá potřebnou světelnost, ale hlavně přináší velké úspory do kas měst, vesnic, firem, které jdou cestou LED osvětlení.

LED světelné zdroje ušetří dvě třetiny nákladů.

Proč při rozhodování volit LED světelné zdroje?

LED světelné zdroje jsou možným způsobem osvětlení poskytující uživatelům nové rozměry oproti standardně používaným svítidlům. Doba svícení je výrazně delší než bylo doposud běžné. Životnost jabloneckého LED diodového osvětlení je až 50 000 hodin.

Jedním z důvodů je odolnost v rámci kolísaní napětí. A to nemluvě o úspoře energií. LEDka se svou někdy až 90 % úsporou oproti běžně používaným svítidlům je na trhu silným konkurentem. Další výhodou je i postupná degradace, což v praxi znamená, že po uplynutí životností LEDky, nezhasne jako ostatní zdroje, pouze postupně svítí méně.

Proto jsou v průběhu posledních dvou let LED světelné zdroje velice žádaným produktem a to především pro dlouhou životnost, velice nízkou spotřebu a tudíž i rychlou návratnost investic v rámci renovace osvětlení.

V současné době se čím dál více stávají LED zdroje nástupcem klasického osvětlení. Čas již prověřil, že kvalitní LED svítidla jsou dobrou investicí. To mohou potvrdit v Jablonci nad Nisou, Rádle,  Maršovicích, Jenišovicích, Řepníkách ale i v řadě firem i soukromníků, kde svítidla PL-28 z Jabla PCB osvětlují ulice a prostory.

Proč LED světelné zdroje od firmy JabloPCB?

Díky dlouholeté zkušenosti s vývojem a osazováním elektroniky má JabloPCB silný potenciál především v kvalitě a konkurenční ceně nabízených produktů v oblasti LED svítidel.

Jako výrobce nabízí nejen standardní produkty, ale především zakázkovou výrobu pro odběratele a zákazníky, kterým jsou tu schopni nabídnou zakázkovou výrobu na nejvyšší úrovni, zkušenosti v oblasti osazování a výroby LED zdrojů, operativu v rámci změn či úprav požadavků i možnost výroby od prototypů až po sériovou výrobu.

Všechny LED světelné zdroje a všechny ostatní produkty i možnost on-line nákupu najdete na internetové adrese firmy www.jablopcb.cz.

LED světelné zdroje 1

  

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz