Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

LED světelné zdroje ušetří dvě třetiny nákladů. Rozsviťte si s nimi i vy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost JabloPCB se sídlem v Jablonci nad Nisou se zaměřuje na zakázkovou výrobu a kompletaci elektronických sestav a výrobků. Vyvinula vlastní unikátní LED světelné zdroje. Vznikla jako dceřiná společnost firmy Jablotron v roce 2005 a násobí bohaté zkušenosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

LED světelné zdroje ušetří dvě třetiny nákladů. Rozsviťte si s nimi i vy. | foto: Jablo PCB

Firma Jablo PCB drží krok s nejnovějšími trendy

Před 4 lety začala firma vyvíjet v rámci nastupujícího trendu, kterým jsou LED světelné zdroje osvětlení, vlastní výrobek. A netroškařila. Vývoj korunovala úspěšným uvedením hned několika LED svítidel na trh. Kromě interiérových, která jsou náhradou klasických bodových a halogenových, až po pouliční osvětlení řady PL-28.

Zdá se vám nemožné, aby LED svítidlo, které většina lidí zná maximálně z osvětlení kuchyňských linek, osvětlilo ulici? Pak vězte. Nejenom, že dodá potřebnou světelnost, ale hlavně přináší velké úspory do kas měst, vesnic, firem, které jdou cestou LED osvětlení.

LED světelné zdroje ušetří dvě třetiny nákladů.

Proč při rozhodování volit LED světelné zdroje?

LED světelné zdroje jsou možným způsobem osvětlení poskytující uživatelům nové rozměry oproti standardně používaným svítidlům. Doba svícení je výrazně delší než bylo doposud běžné. Životnost jabloneckého LED diodového osvětlení je až 50 000 hodin.

Jedním z důvodů je odolnost v rámci kolísaní napětí. A to nemluvě o úspoře energií. LEDka se svou někdy až 90 % úsporou oproti běžně používaným svítidlům je na trhu silným konkurentem. Další výhodou je i postupná degradace, což v praxi znamená, že po uplynutí životností LEDky, nezhasne jako ostatní zdroje, pouze postupně svítí méně.

Proto jsou v průběhu posledních dvou let LED světelné zdroje velice žádaným produktem a to především pro dlouhou životnost, velice nízkou spotřebu a tudíž i rychlou návratnost investic v rámci renovace osvětlení.

V současné době se čím dál více stávají LED zdroje nástupcem klasického osvětlení. Čas již prověřil, že kvalitní LED svítidla jsou dobrou investicí. To mohou potvrdit v Jablonci nad Nisou, Rádle,  Maršovicích, Jenišovicích, Řepníkách ale i v řadě firem i soukromníků, kde svítidla PL-28 z Jabla PCB osvětlují ulice a prostory.

Proč LED světelné zdroje od firmy JabloPCB?

Díky dlouholeté zkušenosti s vývojem a osazováním elektroniky má JabloPCB silný potenciál především v kvalitě a konkurenční ceně nabízených produktů v oblasti LED svítidel.

Jako výrobce nabízí nejen standardní produkty, ale především zakázkovou výrobu pro odběratele a zákazníky, kterým jsou tu schopni nabídnou zakázkovou výrobu na nejvyšší úrovni, zkušenosti v oblasti osazování a výroby LED zdrojů, operativu v rámci změn či úprav požadavků i možnost výroby od prototypů až po sériovou výrobu.

Všechny LED světelné zdroje a všechny ostatní produkty i možnost on-line nákupu najdete na internetové adrese firmy www.jablopcb.cz.

LED světelné zdroje 1

  

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Představujeme vám kvalitní nerezová šroubení Push-In a Push-On od společnosti Schwer Fittings.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Najdete na iDNES.cz