Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Léčebna dlouhodobě nemocných na Praze 10 je nejmodernější v Česku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Memorandum o spolupráci s vinohradskou nemocnicí je podepsáno. Léčebna dlouhodobě nemocných Praha 10 - Vršovice se stala nejmodernějším zařízením svého druhu v celé České republice.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Léčebna dlouhodobě nemocných Praha 10 je nejmodernější v ČR | foto: Praha 10

"Léčebna Vršovice je nově vybavena a nabízí tak pacientům nová revoluční zařízení, jako jsou speciální postele, termální masážní lehátko, nebo přístroj pro vakuově – kompresní terapii," popsal novinky starosta MČ Praha 10 Vladislav Lipovský (ODS).

Generální rekonstrukce léčebny Vršovice začala již v roce 2006 a nyní je zde pro pacienty připraveno zcela nové oddělení. Celkovou rekonstrukci realizovala společnost Skanska a doplnila tak mezi již tři fungující oddělení jedno nové, kde bude k dispozici dalších 32 lůžek.

Léčebna dlouhodobě nemocných Praha 10 tak oplývá celkovou kapacitou 109 lůžek. Náklady na rekonstrukci dosáhly celkové částky 180 miliónů korun. Představitelé LDN dnes také podepsali memorandum o spolupráci s FN Královské Vinohrady, v němž se obě strany zavázaly úzce spolupracovat v péči o dlouhodobě nemocné.

Léčebna Vršovice 1

Léčebna Vršovice získala rekonstrukcí nová zařízení

Léčebna dlouhodobě nemocných Praha 10 má nově také rehabilitaci pod odborným vedením uznávaného fyzioterapeuta, docenta Pavla Koláře, která bude poskytovat komplexní léčbu pro klienty hospitalizované i ambulantní.

Léčebna Vršovice se může chlubit i zařízením pro vodoléčbu, jako jsou vany pro celotělové koupele a vířivé vany pro dolní a horní končetiny. "Rekonstrukce se opravdu vydařila a mám z ní velkou radost," uvedl starosta MČ Praha 10.

Léčebna Vršovice 2

Každá stanice v Obloukové je nově vybavena i hygienickými, rehabilitačními i manipulačními pomůckami pro usnadnění práce personálu – pojízdnými vanami, hygienickými sprchovacími křesly, zvedáky, stavěcími pomůckami, čističkami vzduchu či zvlhčovači.

"Součástí je i ultrazvukový diagnostický přístroj pro celkové vyšetření včetně Doppleru i nové EKG přístroje, vše s možností napojení na ústavní počítačovou síť a ukládáním výsledků přímo do digitálního chorobopisu pacienta," popsal Václav Ptáček, ředitel Léčebny dlouhodobě nemocných Praha 10.

Léčebna Vršovice 3

"Léčebna Vršovice je unikátní projekt, který by měl být vzorem pro ostatní města i stát, co se týká komplexní následné péče, jejíž kvalita často pokulhává. Proto jsem rád, že vynaložené finance pomohly v místě, které jednou může potřebovat každý z nás," dodal poslanec a místopředseda sněmovního výboru pro zdravotnictví Boris Šťastný (ODS).

Léčebna Vršovice

V současné době je tak Léčebna Vršovice nejmodernější léčebnou pro dlouhodobě nemocné a nabízí pro pacienty nejlepší péči a komfort.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz