Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Leasing, pronájem se servisem, nebo nákup na úvěr?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Různé firmy mají různé potřeby. Cílem moderní finanční skupiny je nabízet takové služby, které těmto různorodým potřebám vyhoví. Přesně takové, jaké v rámci jedné skupiny nabízejí společnosti PEMA a Société Générale Equipment Finance.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Leasing, pronájem se servisem nebo nákup na úvěr? | foto: SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.

"Dlouholeté zkušenosti společností PEMA a Société Générale Equipment Finance (SGEF) pomohly vytvořit ucelený systém velmi kvalitních služeb, které uspokojí potřeby v podstatě každého klienta. Společně dokážeme zajistit pronájem trucku na několik týdnů až po jeho koupi se splácením na šest let. Díky komplexní nabídce služeb a kvalifikovanému poradenství patříme mezi špičku na trhu financování a pronájmu nákladních automobilů," uvedl Pavel Buček, obchodní ředitel SGEF.

Zvolte řešení, které vám vyhovuje

Société Générale Equipment Finance se specializuje na dlouhodobé financování těžké dopravní techniky pro všechny druhy klientů - od jedné soupravy až po flotilové financování. Poskytuje tří a víceleté úvěry a leasingové financování. Její služby jsou určené především firmám, které vlastní stabilní vozový park, zázemí pro servis a mají zájem obnovit nebo rozšířit své stávající přepravní kapacity, pokud například získají dlouhodobé zakázky.

Société Générale Equipment Finance se snaží uspokojit všechny své klienty, proto financuje i méně frekventované typy vozidel, návěsy, podvalníky, autobusy a další dopravní prostředky.

Ne vždy ale klient požaduje koupi nového dopravního prostředku do svého vlastnictví, a pak přichází na řadu nabídka specializované společnosti PEMA. Důvodů pro volbu pronájmu může být hned několik - přenechání veškerých starostí o vozový park spolehlivému a specializovanému partnerovi, časově omezená zakázka, sezónní práce, výkyvy v počtu zakázek či nečekané potřeby zákazníků, na které je nezbytné flexibilně reagovat.

Paradoxně stoupající oblibě pronájmu vozidel napomohla i finanční krize, kdy se firmy obávají investovat do rozšíření přepravních kapacit a brání se dlouhodobým závazkům. Klienti uvítají také další výhody pronájmu: servis a údržbu vozidel prováděnou pronajímatelem, péči o pneumatiky, zákonné a havarijní pojištění nebo prodlouženou záruku.

Výhodné nabídky pro oba typy financování

Dlouhodobé financování od Société Générale Equipment Finance umožňuje klientům rozložit výdaje tak, aby mohly být spláceny z příjmů zakázek, pro které je technika pořizována. Doba financování, měna splácení v českých korunách nebo eurech a výše zálohy na leasingové splátky jsou sjednávány s klientem individuálně. Všechny finanční produkty jsou doplněny komplexními službami v oblasti pojištění.

U specializovaných pronájmů společnosti PEMA klienti vítají fakt, že za vozidla platí pouze v době, kdy mají jisté zakázky a vozidla naplno využívají. Mají tak možnost vyzkoušet moderní bezpečnou techniku s nízkou spotřebou a díky zajištěnému servisu věnují svůj čas na organizaci vlastní dopravní činnosti. Evropská flotila nabízená společností PEMA čítá více než patnáct tisíc aktivních vozidel od renomovaných výrobců.

Zastoupení ve všech regionech

Obchodní zástupci společností Société Générale Equipment Finance a PEMA působí kromě Prahy také v regionech po celé České republice. Nabízejí služby společně z jednoho místa a dokáží tak uspokojit všechny požadavky klientů, ať už řeší krátkodobé, dlouhodobé nebo alternativní způsoby financování. 

Společnost Société Générale Equipment Finance patří mezi leadery na trhu financování dopravní techniky s dlouhodobým tržním podílem na úrovni 15 - 20 procent. Zaměřuje se zejména na financování autobusů, tahačů a nákladních automobilů s celkovou hmotností nad osmnáct tun. Za rok 2011 financovala v Čechách a na Slovensku více než tisíc autobusů a nákladních automobilů.

V České republice se v porovnání se zeměmi západní Evropy využívá pronájem s plným servisem spíše k doplnění vlastní flotily. Obliba tohoto produktu však roste i u nás. Napomáhá tomu fakt, že některé nadnárodní firmy pronájem s plným servisem využívají v zahraničí a zdejší pobočky tento osvědčený koncept přebírají. PEMA má v České republice poměrně unikátní postavení z hlediska produktu a palety pronajímaných vozidel.

Flotila pronajatých jednotek s plným servisem již nyní přesáhla 500 vozidel a rychle se zvyšuje. V krátkodobém horizontu by společnost PEMA ráda poskytovala plný servis pro více než tisíc tahačů, návěsů a podvozků v rámci České republiky.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Najdete na iDNES.cz