Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hotel Pyramida představuje komfort v tichém prostředí na okraji františkolázeňského parku. Wellness, relax nebo léčebný pobyt vám nabídnou přímo v hotelu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lázeňský hotel Pyramida ve Františkových Lázních | foto: unu

Hotel Pyramida**** je snadno dostupný vlastním dopravním prostředkem. Parkování je možné v garážích nebo u hotelu s video-kamerovým zabezpečením.

Hotel Pyramida **** má k dispozici sto pokojů včetně apartmá s komfortním vybavením: sprchový kout, WC, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, TV+SAT, rádio a trezor. Většina pokojů v hotelu má balkon. Hotel je vybaven výtahem. K dispozici jsou i pokoje pro handicapované. Možnost WiFi připojení je v hale a restauraci hotelu.

V balneoprovozu využívají tradiční přírodní zdroje z Františkových lázní. Ke koupelím minerální vodu Štěpánka, k zábalům slatinu a léčebné plyny. Léčebné kůry a prohlídky jsou prováděny pod dohledem zkušeného týmu lékařů. Balneo-provoz je vybaven nejmodernějšími přístroji. Nabízí elektroterapii, magnetoterapii, laserovou terapii nebo oxygenterapii.

V rámci relaxace mohou hosté využívat saunu, bazén a tělocvičny s fitness přístroji. Dáváte přednost pohybu na čerstvém vzduchu? Kola nebo hole na Nordic Walking je možno zapůjčit.

Gastro 

Hotel Pyramida **** nabízí jedinečné posezení ve vinárně, která je umístěna ve vrcholu prosklené střechy a kde mají hosté překrásný panoramatický výhled do celého okolí. Hosté zde mohou využít nabídku tanečních večerů s živou hudbou dvakrát týdně.

Příjemné posezení nabízí i restaurace pro 124 hostů. Hosté si mohou vybrat pokrmy z české i mezinárodní kuchyně. Bohaté snídaně jsou podávány formou švédských stolů. V rámci léčebných programů nabízíme dietní stravu. Součástí restaurace je i salonek pro malé soukromé oslavy nebo schůzky. K restauraci je připojena zasklená terasa.

V přízemí hotelu se nachází salonek vhodný pro pořádání seminářů, školení a jiných akcí. Salonek pro 45 hostů je vybaven moderním diaprojektorem a promítacím plátnem.

Novinkou je nabídka loveckého salonu pro cca 30 hostů umístěného v areálu hotelu. Je ideálním prostředím pro soukromé oslavy nebo večírky. Pro hotelové hosty je jeho pronájem zdarma.

VěžPříjemné chvíle odpočinku hosté tráví v lesoparku u hotelu. Oblíbenou atrakcí je i kamenná rozhledna postavená před 100 lety. Po zdolání točitého schodiště se Vám otevře výhled do okolní krajiny i na oboru s lesní zvěří. K oboře náleží i voliéry s okrasnými bažanty. Zvěř v jejich přirozeném prostředí mohou naši hosté sledovat i z letní terasy, kde o víkendech hraje živá hudba.

Hotely Pyramida I a Pyramida II se těší na vaši návštěvu. Více informací najdete na stránkách www.hotel-pyramida.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Najdete na iDNES.cz