Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA: dopřejte si zdraví a energii

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Lázeňské pobyty jsou určeny pro všechny, kterým není lhostejné jejich zdraví. Chcete zažít kvalitní lázeňskou péči, za kterou se budou pravidelně vracet? Vsaďte na jistotu a dopřejte si lázeňské pobyty v hotelech sítě ROYAL SPA.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Lázeňské pobyty & slevové portály

V poslední době se roztrhl pytel se slevovými portály, které za nejnižší ceny nabízí "nejlepší" služby. Jak jsou na tom ale lázeňské pobyty? Skutečně věříte, že za málo peněz dostanete mnoho muziky? Je na místě, abyste v případech, kdy se opravdu jedná o vaše zdraví, byli opatrní. 

Zdravě a levně - zkuste si zadat toto spojení do jakéhokoli vyhledávače na internetu. Najdete stovky doporučení na to, jak vařit a desítky na to, jak bydlet. Nikde se však nedočtete, jak za pár korun pečovat "zdravě a levně" o své zdraví. S tím nejcennějším, co máme, totiž musíme zacházet jako se šafránem. Stojí to za více, než všechno zlato na světě. Zdraví totiž máme skutečně jen jedno.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Podívejme se na problém, kterým trpí alespoň jednou v životě osmdesát procent populace - na bolesti zad. Čtyřicet procent z nich má svůj původ ve stresu a celkové nepohodě. Lze ale vůbec poznat, že stres v našem organismu stoupá nad hranici, která si žádá vysadit?

Podle psychologů existuje řada varování, kterými si naše tělesná i duševní schránka žádá opravdový odpočinek. To znamená ve speciálním prostředí vytvořeným pro relaxaci, což mohou být zrovna lázeňské pobyty. Kromě bolestí páteře k takovým upozorněním patří i poruchy spánku, změny chuti k jídlu, úzkostné stavy jako strach či obavy a také horší soustředění.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii
Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

"Levně" nebo raději zdraví?

Jaké by tedy bylo nejlevnější řešení? „Všechny starosti hodit za hlavu,“ zní odpověď. Ale to neumíme. Další možnost? Lépe se o sebe starat. To bychom dokázat mohli. Pro prevenci stačí pravidelný pohyb, pestrá vyvážená strava a jednou za čas příjemná dovolená. "Samozřejmě co nejlevnější," rozcinká se nám pokladnička v hlavě.

"Zároveň s tím by nám však na mysl měla přijít i opatrnost," říká Martin Plachý, ředitel sítě lázeňských a  wellness hotelů ROYAL SPA. "Ne nadarmo se totiž říká: Za málo peněz, málo muziky."

A tak pokud vybíráte z nabídky různých slevových portálů, ověřte si, zda lázeňské pobyty obsahují opravdu vše, co očekáváte - od kvality ubytování, stravy až po procedury a péči kvalifikovaného zdravotního personálu. Než něco vyberete, odpovězte si na podstatnou otázku: Je vaší prioritou ono "levně" nebo je to zdraví?

Vymazlená péče o tělo i ducha

V České republice je zhruba třicet uznaných lázeňských míst s přírodními léčivými zdroji, které je možné využívat pouze přímo ve vybraných léčebných lázeňských zařízeních. V nich by o vás měl podle slov Martina Plachého vždy pečovat kvalifikovaný zdravotní personál. Například reflexní masáž může dělat jen vysokoškolsky vzdělaný fyzioterapeut.

"Každé naše lázeňské zařízení nabízí kromě vlastních léčivých pramenů zhruba padesát procedur, wellness hotely dvacet až třicet. Patří k nim nejrůznější typy masáží, zábalů, elektroléčba… K tomu přidejte konzultace s lékařem, který je stále k dispozici, nutriční poradenství, odpočinek a dostatek spánku. To je relaxace, která odpovídá službám na špičkové úrovni a má podle mne smysl," zhodnotil Martin Plachý.

"Zřejmě proto jsou také lázeňské pobyty tolik oblíbeny například u vytížených manažerů, především antistresové či preventivní programy," dodal ředitel ROYAL SPA.

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Relaxační lázeňské pobyty - koupele šité na míru

Nedílnou součástí relaxačně léčebného pobytu v lázních jsou samozřejmě koupele. Například přírodní minerální voda bohatá na kysličník uhličitý zlepšuje prokrvení podkoží a vnitřních orgánů. Při problémech s pohybovým aparátem pak účinek zvýší např. přísady bylinkových olejů, ovsa a extraktu z rašeliny.

Pro uvolnění svalového a psychického napětí je vhodná perličková koupel. Relaxační a antistresové účinky mají prameny s vysokým obsahem CO2. Koupele v sirné léčivé minerální vodě navíc přispívají k relaxaci svalstva, ohebnosti kloubů a uvolňují spasticitu končetin.

Chcete vyzkoušet, co s vámi dokáže udělat prvotřídní lázeňská péče, vysoce kvalifikovaný zdravotnický personál a některé procedury na bázi přírodních léčivých zdrojů? Pak si vyberte třeba právě lázeňské pobyty v jednom z hotelů sítě ROYAL SPA a hurá do lázní!

Lázeňské pobyty v ROYAL SPA, dopřejte si zdraví a energii

Kde najdete ROYAL SPA?

ROYAL SPA je privátní řetězec lázeňských a wellness hotelů, který působí na území České republiky, již šestnáctý rok. Tvoří ho pět lázeňských komplexů a jeden wellness hotel ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky – Luhačovice, Mariánské Lázně, Velké Losiny a Ostrožská Nová Ves. Hotely ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak i nabízejí různé druhy relaxačních a wellness pobytů.

Luhačovice: Lázeňské hotely MIRAMARE, VILA ANTOANETA, VILA VALAŠKA
Na území města vyvěrá 14 minerálních pramenů. Lázně se specializují především na léčbu horních a dolních cest dýchacích, trávicího ústrojí, poruch výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí (diabetes, obezita), onemocnění pohybového ústrojí, periferních cév a nervů a onkologických nemocí v remisi. Lázeňský hotel MIRAMARE využívá přímo v domě léčebný pramen Jaroslava, k pitné kúře slouží pramen sv. Josefa nacházející se přímo u MIRAMARE.

Mariánské Lázně: Lázeňský hotel ROYAL
V Mariánských Lázních se nachází zhruba 40 léčivých pramenů s různorodým složením. Lázně se soustředí hlavně na léčbu poruch látkové výměny, horních a dolních cest dýchacích, pohybového ústrojí, periferních cév a nervů, urologických onemocnění a onkologických chorob v remisi. V lázeňském hotelu ROYAL se k léčbě využívá Balbínův pramen

Ostrožská Nová Ves: Sirnaté Lázně Ostrožská Nová Ves
Minerální voda je získávána z několika vrtů za hlavní lázeňskou budovou. Voda je bohatá na vápník, sodík, hořčík, draslík a železo a především sírany. Zdejší prameny jsou nejsilnější sirnaté léčivé zdroje v České republice. Zdejší péče je orientována především na onemocnění pohybového aparátu, stavy po úrazech a totální endoprotéze a kožní choroby, jakou jsou lupenka, akné a ekzémy.

Velké Losiny: Termální lázně Velké Losiny, Wellness Hotel DIANA
Lázně využívají unikátní termální minerální sirné prameny, které vyvěrají z hloubky více než 1 km při teplotě kolem 37 stupňů Celsia. Prameny se používají především ke koupelím a vodním rehabilitacím, pramen Karel je pitný a obsahuje nejrůznější kationty, nejvíce vápník, sodík, hořčík, draslík a železo. Péče je věnována zejména onemocněním pohybového a dýchacího ústrojí a neurologickým problémům.

Autor:

Nejčtenější

Erik Štefanovič, jednatel projektantsko-manažerské kanceláře DELTA...
Udržitelná výstavba jde ruku v ruce s hospodárností

Závěr měsíce září patří celosvětovému svátku trvale udržitelných budov. Jak taková udržitelná výstavba probíhá v praxi jsme se zeptali Erika Štefanoviče,...  celý článek

Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner.
Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner

Institut pro politiku a společnost pořádá s partnery druhý ročník úspěšné mezinárodní konference Výzvy pro Evropu, která se uskuteční 25. září v...  celý článek

Dlažba na balkoně, která přetrvá díky unikátní síle vláken flexibilních lepidel.
Dlažba na balkoně, která přetrvá díky unikátní síle vláken flexibilních lepidel

Balkony a terasy jsou mimořádně namáhané části domu. Kromě toho, že po nich chodíme, jsou vystaveny i povětrnostním vlivům. Díky vysoké zátěži a mnohokrát i...  celý článek

Nastala nová éra datového centra Coolhousing.
Nastala nová éra datového centra Coolhousing

Datové centrum Coolhousing otevírá po půl roce optimalizování infrastruktury novou éru služeb! Těšit se můžete nejen na vysokou dostupnost, perfektní...  celý článek

INPAP radí: Jak správně zabalit balík
INPAP radí: Jak správně zabalit balík

Provozujete e-shop a potýkáte se s neustálými reklamacemi ohledně špatně zabalených zásilek? Anebo zkrátka častěji posíláte balíky a nechcete, aby se obsah...  celý článek

Další z rubriky

Jak se vyhnout rybí kosti v krku?
Jak se vyhnout rybí kosti v krku?

Také často míváte chuť na dobrou rybu, ale odradí vás představa vybírání kostí? Bojíte se, že skončíte na pohotovosti? Nebojte, při správné úpravě masa pro vás...  celý článek

Tipy do kuchyně: Jak na skladování chlazených ryb u vás doma?
Tipy do kuchyně: Jak na skladování chlazených ryb u vás doma?

Každý, kdo rád vaří, ví, že nejlepší ryba je ta čerstvá. Jak ji ale skladovat, aby se vám doma před svou úpravou nezkazila? Skladování chlazených ryb v...  celý článek

Jak připravit děti na 21. století?
Jak připravit děti na 21. století?

Vývoj jde neustále kupředu. Proto je důležité, aby nezaostával ani styl výuky. Pro život v dnešním hektickém světě vašeho potomka kvalitně připraví program...  celý článek

Další nabídka

Arome.cz

5 překvapivých důvodů, proč si za akné můžete sama
5 překvapivých důvodů, proč si za akné můžete sama

Stále se vám na obličeji objevují nové a nové pupínky? Produkty, které vám doporučila kamarádka, nefungují a zdá se, že ... celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.