Lázeňská sezóna 2018 právě začíná. Dopřejte si pobyt v lázních

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lázeňská sezóna 2018 právě začíná! Kam v letošním roce vyrazíte za zdravím a odpočinkem? Lázeňské pobyty lákají na to nejlepší, co která destinace nabízí.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej | foto: ROYAL SPA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou známé po celém světě. Proslulé jsou svým bohatstvím léčebných minerálních pramenů. Ve městě vyvěrá přibližně 40 minerálních pramenů, v nejbližším okolí přes 100. Díky jejich chemické rozmanitosti jsou Mariánské Lázně vhodné k léčbě velkého spektra nemocí. Proslulá je ale i zdejší Zpívající fontána.

Prvotřídní péči zde nabízí lázeňský hotel ROYAL, který se nachází pouhých 300 metrů od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně.

Luhačovice

Lázně Luhačovice využívají pro pitnou kúru a koupele 16 jedinečných léčivých minerálních pramenů! Luhačovice se tak řadí mezi evropskou špičku v lázeňské léčbě dýchacích cest. Pomáhají také při léčbě pohybového, trávicího a oběhového ústrojí, cukrovky, ale vhodné jsou i po onkologické léčbě. Luhačovické minerální vody, mezi kterými je nejznámější Vincentka, jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej

Své zdravotní problémy můžete léčit v příjemných lázeňských hotelech MIRAMARE, které se nacházejí v klidném prostředí, a přesto v blízkosti centra Luhačovic. Za odpočinkem se vydejte do lázeňského hotelu VILA ANTOANETA, náročnější hosté ocení hotel VILA VALAŠKA, který patří mezi zdejší nejvýznamnější stavby od architekta Dušana Jurkoviče.

Ostrožská Nová Ves

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves využívají dva vlastní sirné prameny k léčbě kožních nemocí a pohybového aparátu. Koupele ve zdejší minerální vodě s vysokým obsahem síry přináší široké spektrum příznivých účinků a významně napomáhají ke zlepšení zdravotního stavu.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej

Společnost ROYAL SPA využila v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves svých dlouholetých zkušeností v léčbě kožních nemocí a blahodárných účinků místních sirných pramenů a vytvořila tak vlastní kosmetické produkty řady SINOVA, která je určena k následné péči o citlivou pokožku, kterou trápí atopický ekzém, lupénka či akné.

V Ostrožské Nové Vsi si můžete zvolit komfortní ubytování v hlavním hotelu nebo v příjemných vilkách Vlasta a Šárka.

Velké Losiny

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny se pyšní unikátním termálním parkem s devaterem termálních bazénů a vodními atrakcemi. Zahřát se můžete také ve čtyřech typech saun a k dispozici jsou i profesionální masáže. Celý areál se nachází v nádherném lázeňském lesoparku.

Návštěvníci mají možnost se ubytovat ve vyhlášeném wellness hotelu Diana, který leží  v samém srdci Jeseníků, kde dostanou navíc 50% slevu na vstup do termálního parku.

Všechny tyto lázeňské komplexy ve významných lázeňských městech patří do privátního řetězce lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA. Většina nabízených hotelů se pyšní čtyřhvězdičkovým standardem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou.

Najděte svou rovnováhu zdraví

Fotogalerie

Řetězec ROYAL SPA vytvořil na základě svých mnohaletých zkušeností v lázeňské léčbě vlastní celostní přístup HEALTH BALANCE POINT®, který zahrnuje jednotlivé elementy typické pro lázně a zároveň důležité pro lidské zdraví. Poskytuje prvotřídní lázeňskou péči, která kombinuje využití přírodních léčivých zdrojů a medicínskou odbornost.

Relaxujte v lázních se svou rodinou. Do lázní se jezdí nejlépe se svými blízkými, a to nejen s rodinou, ale i přáteli. Pro ty, kteří jezdí do lázní pravidelně, může být rodinou ROYAL SPA FAMILY. V lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA se můžete spolehnout na individuální přístup.

Více informací najdete na www.royalspa.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Další z rubriky

Od svatého Martina zbyly lahve od vína

Od svatého Martina zbyly lahve od vína.

Nejen lahve od vína, ale i sklenice od kečupů, přesnídávek, kompotů nebo skleničky od svíček používáme doma s příchodem...

Masarykova střední škola chemická pořádá 4. 12. den otevřených dveří

Masarykova střední škola chemická pořádá další den otevřených dveří.

Přemýšlíte doma s dítětem, jaká střední škola ho bude bavit? Jestli máte nadaného mladého chemika, nenechte si ujít den...

Kluziště na Letné: bruslit se bude déle a nově zde budou instruktoři

Kluziště na Letné: Bruslit se bude déle a nově zde budou instruktoři

Od 1. prosince až do 24. února. Letošní zimu nabídneme Pražanům zdarma opět o něco více bruslení a zimních radovánek....

Najdete na iDNES.cz