Lázeňská sezóna 2018 právě začíná. Dopřejte si pobyt v lázních

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lázeňská sezóna 2018 právě začíná! Kam v letošním roce vyrazíte za zdravím a odpočinkem? Lázeňské pobyty lákají na to nejlepší, co která destinace nabízí.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej | foto: ROYAL SPA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou známé po celém světě. Proslulé jsou svým bohatstvím léčebných minerálních pramenů. Ve městě vyvěrá přibližně 40 minerálních pramenů, v nejbližším okolí přes 100. Díky jejich chemické rozmanitosti jsou Mariánské Lázně vhodné k léčbě velkého spektra nemocí. Proslulá je ale i zdejší Zpívající fontána.

Prvotřídní péči zde nabízí lázeňský hotel ROYAL, který se nachází pouhých 300 metrů od centra a díky své jedinečné poloze na okraji lesoparku nabízí překrásný panoramatický výhled na Mariánské Lázně.

Luhačovice

Lázně Luhačovice využívají pro pitnou kúru a koupele 16 jedinečných léčivých minerálních pramenů! Luhačovice se tak řadí mezi evropskou špičku v lázeňské léčbě dýchacích cest. Pomáhají také při léčbě pohybového, trávicího a oběhového ústrojí, cukrovky, ale vhodné jsou i po onkologické léčbě. Luhačovické minerální vody, mezi kterými je nejznámější Vincentka, jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej

Své zdravotní problémy můžete léčit v příjemných lázeňských hotelech MIRAMARE, které se nacházejí v klidném prostředí, a přesto v blízkosti centra Luhačovic. Za odpočinkem se vydejte do lázeňského hotelu VILA ANTOANETA, náročnější hosté ocení hotel VILA VALAŠKA, který patří mezi zdejší nejvýznamnější stavby od architekta Dušana Jurkoviče.

Ostrožská Nová Ves

SIRNATÉ LÁZNĚ Ostrožská Nová Ves využívají dva vlastní sirné prameny k léčbě kožních nemocí a pohybového aparátu. Koupele ve zdejší minerální vodě s vysokým obsahem síry přináší široké spektrum příznivých účinků a významně napomáhají ke zlepšení zdravotního stavu.

Lázeňské pobyty po celé České republice. Dopřejte si to nej

Společnost ROYAL SPA využila v SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves svých dlouholetých zkušeností v léčbě kožních nemocí a blahodárných účinků místních sirných pramenů a vytvořila tak vlastní kosmetické produkty řady SINOVA, která je určena k následné péči o citlivou pokožku, kterou trápí atopický ekzém, lupénka či akné.

V Ostrožské Nové Vsi si můžete zvolit komfortní ubytování v hlavním hotelu nebo v příjemných vilkách Vlasta a Šárka.

Velké Losiny

TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny se pyšní unikátním termálním parkem s devaterem termálních bazénů a vodními atrakcemi. Zahřát se můžete také ve čtyřech typech saun a k dispozici jsou i profesionální masáže. Celý areál se nachází v nádherném lázeňském lesoparku.

Návštěvníci mají možnost se ubytovat ve vyhlášeném wellness hotelu Diana, který leží  v samém srdci Jeseníků, kde dostanou navíc 50% slevu na vstup do termálního parku.

Všechny tyto lázeňské komplexy ve významných lázeňských městech patří do privátního řetězce lázeňských hotelů a resortů ROYAL SPA. Většina nabízených hotelů se pyšní čtyřhvězdičkovým standardem a nabízí komplexní služby pod jednou střechou.

Najděte svou rovnováhu zdraví

Fotogalerie

Řetězec ROYAL SPA vytvořil na základě svých mnohaletých zkušeností v lázeňské léčbě vlastní celostní přístup HEALTH BALANCE POINT®, který zahrnuje jednotlivé elementy typické pro lázně a zároveň důležité pro lidské zdraví. Poskytuje prvotřídní lázeňskou péči, která kombinuje využití přírodních léčivých zdrojů a medicínskou odbornost.

Relaxujte v lázních se svou rodinou. Do lázní se jezdí nejlépe se svými blízkými, a to nejen s rodinou, ale i přáteli. Pro ty, kteří jezdí do lázní pravidelně, může být rodinou ROYAL SPA FAMILY. V lázeňských hotelech a resortech ROYAL SPA se můžete spolehnout na individuální přístup.

Více informací najdete na www.royalspa.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Kupka, Toyen, Štyrský. Aukce roku umění v Mánesu

Toyen-Čedičové skály

V pražské výstavní síni Mánes se dne 28. října 2018 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte.

Peníze jsou každodenní součástí našeho života. Děti se s nimi od nízkého věku setkávají například při nakupování nebo v...

Další z rubriky

Za patnáct let se podíl třídičů odpadu v ČR zvýšil o deset procent

Za 15 let se podíl třídičů odpadu v ČR zvýšil o 10 procentních bodů! Třídí už...

Komunální odpad třídí již 73 % obyvatel ČR. Od roku 2003 se tak podíl třídičů zvýšil o celých 10 procent! Nejvíce se o...

Jóga ve tmě je návratem ke kořenům jógy

Blahodárné účinky jógy – pomáhá na záda, bolest hlavy i pro štěstí

Jóga je cvičení, které si oblíbili miliony lidí po celém světě. Vyzkoušeli jste si ovšem někdy jógu ve tmě? V...

Pět rad, jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Pět rad jak být zdravý a úspěšný. Vyhlaste válku stresu a správně jezte

Zdraví a úspěch – co více si přát? Cesta k nim ale může být jednodušší, než si myslíte. Držte se pěti rad a uvidíte, že...

Najdete na iDNES.cz