Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Latexové masky. Co vše o nich nevíte?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Co jsou to vlastně latexové masky a proč se vyrábí právě z latexu? K jakým příležitostem se nejčastěji latexové masky používají? Konkrétní příklady masek. K čemu se latexové masky též zneužívají? Jak se o latexové masky pečuje a podle čeho se dá poznat jejich kvalita?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Latexové masky. Co vše o nich nevíte | foto: mysticum.cz

Latex je velmi příjemný a lehký přírodní materiál. Ideálně se hodí na výrobu obličejových masek, a to pro svou výtečnou tvarovatelnost a jednoduchou zpracovatelnost. Přírodní latex je na pokožce příjemný a dokonale se přizpůsobuje tvarům obličeje.

Díky přenosu mimických pohybů působí latexové masky velmi realisticky. Tenký latex je prodyšný a skýtá dobrý komfort při nošení. Matriál nedráždí pokožku a jeho kontakt s pokožkou nepředstavuje žádná zdravotní rizika.

K jakým příležitostem se latexové masky nosí?

Latexové masky. Co vše o nich nevíte1

Latexové masky se používají k různým příležitostem jako je Halloween, Masopust či maškarní bály. Některé latexové masky předurčují své použití do rokových klubů (např. Slipknot) nebo na škodolibé vtípky (např. oběť dopravní nehody).

Mezi velmi oblíbené masky patří Diva nebo Čert. Oblíbené jsou i latexové masky vzniklé na základě filmových předloh (Fantomas, Freddy, Vřískot, Avatar, Batman, Rob Zombie, aj.)

Speciální druhy latexových masek

Latexové masky. Co vše o nich nevíte2

Latexové masky jsou dnes již běžnou zábavní pomůckou. Velmi oblíbené jsou obličejové latexové masky politiků a známých osobností (celebrit). Na Mysticum.cz seženete např. masku Václav Klaus, Angela Merkel, George Bush, Hillary, Leonid Brežněv, Barrack Obama, Václav Havel a další. Tyto obličejové masky jsou vyrobeny z velmi tenké vrstvy latexu.

Po nasazení kopírují Vaše mimické pohyby a vypadají velmi věrně. Budete-li takto pěkně vybaveni a náležitě vystrojeni, stačí si pro pobavení společnosti připravit vhodný projev ve stylu „Slavný politik zavítal mezi obyčejné lidi“. Úspěch je zaručený!

Zakázané použití latexových masek

Latexové masky si lidé pořizují též pro skrytí své identity. Dle britského deníku "The Mirror" jsou latexové masky např. zneužívány při zkouškách za účelem získání řidičského oprávnění.

Za takovýto záskok prý zaskakující podvodníci žádají 3 000 liber. Maskují se nejen latexovými maskami, ale i falešnými vousy, paruky, turbany. S pomocí profesionálních maskérů jsou převleky laickým okem neodhalitelné.

Péče o latexové masky

Latexové masky. Co vše o nich nevíte3

Latex je celkem odolný materiál, který lze použít opakovaně. Po každém použití se doporučuje masku omýt gelem bez obsahu oleje či tuku a uložit v suchu. Latexu nesvědčí kontakt s tuky a oleji. Jejich působení dochází k rozkladu latexu. Před uložením je dobré masku ošetřit mastkem. Maska by měla být uložená tak, aby na ní nevznikaly zlomy. Při uležení tedy dbejte, aby nebyla zatížená dalšími předměty.

Při výběru latexové masky se orientujte v první řadě podle ceny. Drahé masky jsou vyrobeny z hmoty s vysokým podílem přírodního latexu. Kvalita materiálu i zpracování předurčuje spokojenost při používání a dlouhou životnost.

Ve snaze nabídnout zákazníkovi latexové masky někteří výrobci nabízejí masky s nižším obsahem latexu. I takové masky sice poslouží, jejich nošení však není tak příjemné. Pokud nechcete riskovat, podívejte se na stránky heureka.cz nebo zboží.cz, kde jsou obchodníci hodnoceni svými zákazníky.

Spokojenost zákazníka vypovídá jak o kvalitě zboží, tak o chování k zákazníkovi v případě problému. Vstřícný přístup k zákazníkovi prosazuje např. www.mysticum.cz , kde se nabízí i široká řada originálních latexových masek.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz