Láska prochází žaludkem, zvláště na horách

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jedním z nejlepších zážitků je gurmánský požitek, který si málokdo odepře. Pokud jedete na dovolenou, tak potom zdravě a dobře se najíst jsou kritéria, které zohledníte při výběru restaurace v místě ubytování.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Penzion Karolína ve Špindlerově Mlýně - pokoj | foto: Penzion Karolína ve Špindlerově Mlýně

Takové dobré jídlo na horách uspokojí vaše smyslové a chuťové buňky. Po návratu budete vzpomínat na hory, les, vzduch a dobé jídlo podávané nejlépe v místě ubytování. Proto se ubytovací zařízení nebo restaurace snaží vybočit z řady a nabídnout nějaké originální jídlo, které by lahodilo oku i jazyku.

Ubytování ve Špindlerově Mlýně

Jedním z takových zařízení je penzion Karolína na Bedřichově. Jak to bylo a co vše tento penzion ve Špindlerově Mlýně nabízí, nám sdělí majitel a zároveň šéfkuchař Miroslav Kubů. 
 
Když se po Sametové revoluci naskytla možnost podnikání, rozhodli jsme se s ženou postavit si penzion. V červenci 1994 se začalo stavět a ještě téhož roku na Vánoce jsme začali penzion provozovat.

Penzion Karolína ve Špindlerově Mlýně - ubytování

V tu dobu byl velký zájem o ubytování, takže hostů byl dostatek. Zimní sezóna se prodala téměř sama. Na letní sezónu jsme se začali poohlížet po spolupráci s cestovními kancelářemi a pomohli nám také místní lidé ze Špindlerova Mlýna. Začali jsme také spolupracovat s německými cestovními kancelářemi. Začátky nebyly jednoduché, ale pomalu jsme se vypracovali do dnešní podoby nabídek ubytování. Tolik k historii penzionu Karolína.

Nabídka ubytování v penzionu Karolína

Nyní, po 16 letech provozu, máme zavedenou klientelu, která se vrací a doporučuje nové klienty, ale to v dnešní době nestačí. Lidé jsou náročnější. Proto jsme penzion zrekonstruovali a přizpůsobili nárokům současných hostů. V současné době jsou v kurzu pokoje s kuchyňkou a připojením k internetu. Internet nám také pomohl v rezervacích a objednávkách. Celý proces je rychlejší a komunikace snadnější.  

Penzion Karolína ve Špindlerově Mlýně - pokoj II

Gastronomická nabídka penzionu ve Špindlerově Mlýně

Od začátku činnosti našeho penzionu máme k dispozici jídelní lístek, kde si mohou hosté vybrat z široké nabídky jídel, jako na běžném hotelu. Předkrmy, polévky, hlavní chod i zákusky. Také vegetariánské jídla a kdo má rád zvěřinu či ryby, najde je v nabídce také.

Kontakt:

Pension - Restaurace Karolína

Bedřichov 117,
Špindlerův Mlýn 
Mobil: 603 36 82 54

Snídaně je formou bufetu. Večeře je možno vybrat z jídelního lístku nebo formou polopenze. Naše restaurace je nekuřácká, což jistě hosté ocení. Zarputilé kuřáky posíláme ke konkurenci, nebo si musí vystačit s kouřením na terase.  Náš penzion je spíše rodinného typu, proto se hosté rádi vracejí. Jakékoli kulinářské přání se vynasnažíme hostům splnit. Jednoduché téměř ihned, složité do druhého dne. 

Šéfkuchař a majitel v jedné osobě, pan Kubů, ač kuchař z povolání, neustále se učí nové postupy a druhy jídel. Když jede někam na cesty, objednává a sleduje, vymýšlí nové postupy. Leckdy rádi také pomohou jeho dnes již dospělé děti Nápadem nebo požadavkem na typ jídla. Neustálým zkoušením a sledováním trendů se snaží zdokonalit ve své profesi kuchaře.

Autor:

Nejčtenější

Bývalý profesionální cyklista to roztáčí ve světě elektrokol

Jakub Danačík na horském elektrokole MTF MOUNT 7.0.

Startoval v řadě velkých cyklistických závodů po celém světě, doma se stal v roce 2007 mistrem republiky v silničním...

Mountfield rozjíždí prodej elektrokol

Jízdu po zpevněných cestách si nádherně užijete na trekingovém či krosovém...

Společnost Mountfield zahájila ve čtvrtek 29. listopadu ve všech svých prodejnách v České republice, na Slovensku...

Televizní svět čekají změny. Připravte se včas s O2 TV

Televizní světě čekají změny. Připravte se včas s O2 TV.

Svět technologií se neustále vyvíjí. Už v únoru 2021 totiž svůj oblíbený seriál, film nebo diskuzní pořad nenaladí ti,...

OLED: nejvyšší kvalita televizního zobrazení

OLED – nejvyšší kvalita televizního zobrazení

Ploché televizory, tak jak je známe dnes, vstoupily na trh zhruba v polovině poslední dekády minulého století, kdy...

Češi chtějí místo zlatého prasátka raději vánočního medvěda.

Češi opouštějí od zlatého prasátka, místo něho očekávají vánočního medvěda

Zlaté prasátko je spojeno s půstem a vánoční medvěd z e-shopu GRIZLY.cz přináší tolik dobrůtek, že by to člověk určitě...

Další z rubriky

Špičková gastronomie made in Germany

Špičková gastronomie – made in Germany

Věděli jste, že Německo je skvělým místem pro náročné gurmány? Světově nejproslulejší hodnocení restaurací, michelinská...

Lyžování s dítětem: šest tipů, jak zařídit, aby ho to na lyžích bavilo

Lyžování s dítětem – šest tipů, jak zařídit, aby ho to na lyžích bavilo

Pokud rádi lyžujete, asi se neptáte jestli, ale kdy je ta správná doba, kdy můžete dítě postavit na lyže. Od příjezdu z...

Kam na dovolenou? Za delfíny a velrybami do Dominikánské republiky

Kam na dovolenou? Za delfíny a velrybami do Dominikánské republiky

Setkání s delfíny a velrybami, tropické národní parky plné exotických rostlin, nekonečně dlouhé bílé písčité pláže,...

Najdete na iDNES.cz