Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Laserové operace jsou na splátky dostupné každému

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Oční klinika NeoVize přichází s nabídkou laserových operací očí na splátky a to zcela bez navýšení. Na splátky bez navýšení lze pořídit laserové operace NeoLASIK a NeoLASIK HD.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Neovize - Laserové operace, na splátky dostupné každému | foto: Neovize

Léto. Úžasné období. Prázdniny, dovolené, hory, lesy, moře, sport, kultura, odpočinek... Pro každého něco. Pro někoho ale také období velkých nákladů. A kde na to všechno vzít? Přitom léto je pro mnohé, kteří již plánují svou operaci očí, velmi vhodným obdobím právě z důvodu často výrazně nižšího pracovního zatížení. Ale i laserové operace očí představují investici, která se sice brzy vrátí, ale investovat se musí.

"Naši pacienti občas musí své rozhodnutí podstoupit laserovou operaci odložit z důvodu nenadálých finančních potřeb," popisuje situaci některých pacientů Petr Kocian, majitel očních klinik NeoVize Brno a DuoVize Praha. "Nabídka vhodných finančních produktů na tento druh půjčky či na splátky na trhu v České republice není dostatečná," dodává.

Půjčit si sice můžete na cokoliv, ale půjčky jsou velice drahé. A navíc se u nás nesetkáte například se sankcí za předčasné splacení. Pokud byste v současnosti hledali vhodný finanční produkt na financování třeba právě laserové operace očí, tak byste zjistili, že náklady se budou pohybovat v pásmu 20 až 39 % RPSN.

Laserové operace na splátky bez navýšení

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize, Oční kliniky DuoVize

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize, Oční kliniky DuoVize

 "Rozhodli jsme se, že našim pacientům nabídneme sami vlastní časově rozložené financování zákroku - laserové operace na splátky. Podmínky jsme stanovili velmi jednoduše a přesně: Platba 50 % z celkové ceny při zákroku a 50 % v 12 pravidelných měsíčních splátkách. Tyto splátky nejsou úročeny žádným úrokem, pacient neplatí žádné poplatky za zpracování apod. Zaplatí pouze částku za zákrok," popisuje nový produkt NeoLASIK na splátky ředitel Kocian.

Pokud tedy pacient zvolí NeoLASIK HD, tak jednorázově zaplatí 24 000 Kč a následně v průběhu 1 roku ve 12 měsíčních splátkách 24 000 Kč. Výše měsíční splátky zmíněné laserové operace tedy bude pouhých 2 000 Kč.

"Výhody, které našim pacientům laserové operace přinášejí, jsou obrovské. A je škoda, když se jich musí vzdávat jen kvůli momentálnímu nedostatku volných finančních prostředků. Věříme, že pacienti náš nový produkt NeoLASIK na splátky budou hojně využívat a že jim pomůže užívat si svobodného života bez brýlí a kontaktních čoček," dodává Kocian.

Nový produkt NeoLASIK na splátky je možné využít na financování laserové operace očí - NeoLASIK (více informací na www.neovize.cz/cs/neolasik-54) a NeoLASIK HD (více informací na www.neovize.cz/cs/neolasik-hd-53).

Tak dovolená nebo laserová operace? Obě

MUDr. Věra Kalandrová, primářka Oční kliniky NeoVize Brno

MUDr. Věra Kalandrová, primářka Oční kliniky NeoVize Brno

Letošní léto není třeba volit mezi dovolenou nebo laserovým zákrokem. NeoLASIK na splátky je spuštěn do zkušebního provozu právě na letní měsíce. Takže pokud jste právě udělali rozhodnutí, že laserové operace ještě ne, tak jej rychle změňte a zavolejte.

Zvolit můžete laserovou operaci NeoLASIK HD - moderní způsob léčby dioptrií femtosekundovým a excimerovým laserem, který je zárukou stálosti a přesnosti výsledku zákroku a tím nejvyšší kvality zraku. "Podkladem pro práci laseru je digitální mapa oka zkonstruovaná na základě měření oka speciálním přístrojem, který měří optickou soustavu oka v několika stech bodech. Dokáže zachytit a popsat i drobné, ale zrakově velmi významné nepravidelnosti optického systému oka, které v průběhu zákroku pak laser také ošetřuje," vysvětluje MUDr. Věra Kalandrová, primářka Oční kliniky NeoVize.

Laserové operace trvají zpravidla pouhé minuty. Jsou zcela bezbolestné a bezpečné. Před vlastním zákrokem podstoupíte podrobné vstupní vyšetření, které trvá přibližně tři hodiny a není možné jej provést ve stejný den jako zákrok. V průběhu vyšetření jsou zjišťovány velmi jemné a přesné hodnoty vašeho oka tak, aby zákrok mohl být proveden výhradně individualizovaně, tzn. byl na míru ušit přímo na vaše oko.

Laserové operace

Laserové operace na splátky jsou dostupné každému

A co dodat na závěr? Všechny laserové operace očí jsou nebolestivé a rekonvalescence probíhá velmi rychle. A nyní je pořídíte na bezúročné splátky a tudíž bez finančního stresu.

Více informací se dozvíte na www.neovize.cz/cs/neolasik-na-splatky-bez-navyseni-3140, www.duovize.cz/cs/neolasik-na-splatky-bez-navyseni-257 nebo navštivte přímo Oční kliniku Neovize v Brně, Oční kliniku Duovize v Praze, kde vám odborníci rádi poradí.

Laserové operace, na splátky dostupné každému. Více informací o NeoVizi a oční klinice v Brně naleznete na stránkách www.neovize.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Najdete na iDNES.cz