Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Laserové operace jsou na splátky dostupné každému

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Oční klinika NeoVize přichází s nabídkou laserových operací očí na splátky a to zcela bez navýšení. Na splátky bez navýšení lze pořídit laserové operace NeoLASIK a NeoLASIK HD.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Neovize - Laserové operace, na splátky dostupné každému | foto: Neovize

Léto. Úžasné období. Prázdniny, dovolené, hory, lesy, moře, sport, kultura, odpočinek... Pro každého něco. Pro někoho ale také období velkých nákladů. A kde na to všechno vzít? Přitom léto je pro mnohé, kteří již plánují svou operaci očí, velmi vhodným obdobím právě z důvodu často výrazně nižšího pracovního zatížení. Ale i laserové operace očí představují investici, která se sice brzy vrátí, ale investovat se musí.

"Naši pacienti občas musí své rozhodnutí podstoupit laserovou operaci odložit z důvodu nenadálých finančních potřeb," popisuje situaci některých pacientů Petr Kocian, majitel očních klinik NeoVize Brno a DuoVize Praha. "Nabídka vhodných finančních produktů na tento druh půjčky či na splátky na trhu v České republice není dostatečná," dodává.

Půjčit si sice můžete na cokoliv, ale půjčky jsou velice drahé. A navíc se u nás nesetkáte například se sankcí za předčasné splacení. Pokud byste v současnosti hledali vhodný finanční produkt na financování třeba právě laserové operace očí, tak byste zjistili, že náklady se budou pohybovat v pásmu 20 až 39 % RPSN.

Laserové operace na splátky bez navýšení

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize, Oční kliniky DuoVize

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize, Oční kliniky DuoVize

 "Rozhodli jsme se, že našim pacientům nabídneme sami vlastní časově rozložené financování zákroku - laserové operace na splátky. Podmínky jsme stanovili velmi jednoduše a přesně: Platba 50 % z celkové ceny při zákroku a 50 % v 12 pravidelných měsíčních splátkách. Tyto splátky nejsou úročeny žádným úrokem, pacient neplatí žádné poplatky za zpracování apod. Zaplatí pouze částku za zákrok," popisuje nový produkt NeoLASIK na splátky ředitel Kocian.

Pokud tedy pacient zvolí NeoLASIK HD, tak jednorázově zaplatí 24 000 Kč a následně v průběhu 1 roku ve 12 měsíčních splátkách 24 000 Kč. Výše měsíční splátky zmíněné laserové operace tedy bude pouhých 2 000 Kč.

"Výhody, které našim pacientům laserové operace přinášejí, jsou obrovské. A je škoda, když se jich musí vzdávat jen kvůli momentálnímu nedostatku volných finančních prostředků. Věříme, že pacienti náš nový produkt NeoLASIK na splátky budou hojně využívat a že jim pomůže užívat si svobodného života bez brýlí a kontaktních čoček," dodává Kocian.

Nový produkt NeoLASIK na splátky je možné využít na financování laserové operace očí - NeoLASIK (více informací na www.neovize.cz/cs/neolasik-54) a NeoLASIK HD (více informací na www.neovize.cz/cs/neolasik-hd-53).

Tak dovolená nebo laserová operace? Obě

MUDr. Věra Kalandrová, primářka Oční kliniky NeoVize Brno

MUDr. Věra Kalandrová, primářka Oční kliniky NeoVize Brno

Letošní léto není třeba volit mezi dovolenou nebo laserovým zákrokem. NeoLASIK na splátky je spuštěn do zkušebního provozu právě na letní měsíce. Takže pokud jste právě udělali rozhodnutí, že laserové operace ještě ne, tak jej rychle změňte a zavolejte.

Zvolit můžete laserovou operaci NeoLASIK HD - moderní způsob léčby dioptrií femtosekundovým a excimerovým laserem, který je zárukou stálosti a přesnosti výsledku zákroku a tím nejvyšší kvality zraku. "Podkladem pro práci laseru je digitální mapa oka zkonstruovaná na základě měření oka speciálním přístrojem, který měří optickou soustavu oka v několika stech bodech. Dokáže zachytit a popsat i drobné, ale zrakově velmi významné nepravidelnosti optického systému oka, které v průběhu zákroku pak laser také ošetřuje," vysvětluje MUDr. Věra Kalandrová, primářka Oční kliniky NeoVize.

Laserové operace trvají zpravidla pouhé minuty. Jsou zcela bezbolestné a bezpečné. Před vlastním zákrokem podstoupíte podrobné vstupní vyšetření, které trvá přibližně tři hodiny a není možné jej provést ve stejný den jako zákrok. V průběhu vyšetření jsou zjišťovány velmi jemné a přesné hodnoty vašeho oka tak, aby zákrok mohl být proveden výhradně individualizovaně, tzn. byl na míru ušit přímo na vaše oko.

Laserové operace

Laserové operace na splátky jsou dostupné každému

A co dodat na závěr? Všechny laserové operace očí jsou nebolestivé a rekonvalescence probíhá velmi rychle. A nyní je pořídíte na bezúročné splátky a tudíž bez finančního stresu.

Více informací se dozvíte na www.neovize.cz/cs/neolasik-na-splatky-bez-navyseni-3140, www.duovize.cz/cs/neolasik-na-splatky-bez-navyseni-257 nebo navštivte přímo Oční kliniku Neovize v Brně, Oční kliniku Duovize v Praze, kde vám odborníci rádi poradí.

Laserové operace, na splátky dostupné každému. Více informací o NeoVizi a oční klinice v Brně naleznete na stránkách www.neovize.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.