Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Laserová operace očí s úsměvem: to je NeoSMILE 3D

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Stále více lidí se chce zbavit závislosti na brýlích. Nejmodernější laserová metoda NeoSMILE 3D odstraňuje dioptrie velmi šetrně a precizně. Díky tomu se pacienti rychle vrací do aktivního života.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Femtosekundový laser provede drobné naříznutí rohovky, zároveň ohraničí přebytečnou tkáň uvnitř rohovky. | foto: Duovize

Na rozdíl od předchozích laserových metod se při NeoSMILE 3D používá pouze „studený“ femtosekundový laser. „Pod povrchem rohovky oddělí femtolaser přebytečnou tkáň, která způsobuje neostré vidění. Tu následně chirurg pomocí speciální pinzety z nitra rohovky odstraní. Tím se pacient zbaví dioptrii. Úplně odpadá použití excimerového laseru, který u starších metod přebytečnou rohovkovou tkáň pálil. NeoSMILE 3D je tak nejen šetrnější, ale navíc netrápí pacienta pachem spálené tkáně,“ objasňuje MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize.

Šetrnou metodou NeoSMILE 3D je možné odstranit dioptrie do dálky i astigmatismus. „NeoSMILE 3D je pro nás mezi laserovými metodami volbou číslo jedna. V DuoVizi touto metodou odstraňujeme krátkozrakost již více než dva roky a naši pacienti jsou spokojeni jak s průběhem zákroku, tak s výsledky operace,“ uzavírá primářka Valešová.

Laserová operace trvá přibližně 20 minut

Laserová operace trvá přibližně 20 minut

Krátká rekonvalescence

Hlavní předností metody NeoSMILE 3D je šetrnost. Mikrořez ve tvaru úsměvu totiž neporuší celistvost rohovky, jen nepatrně naruší slzný film a místo se rychle hojí. Díky tomu se výrazně zkracuje doba rekonvalescence. Již večer po operaci pacient normálně funguje. Druhý den po zákroku je možné pracovat, ženy mohou používat make-up. S plaváním je možné začít již týden po zákroku.

Ostrý zrak již večer po operaci

Pro metodu NeoSMILE 3D se rozhodla i Linda. „Operace jsem se vůbec nebála. Naopak jsem se moc těšila, až uvidím bez brýlí,“ popisuje své nadšení pacientka. „Na operačním sále jsem strávila jen pár minut. Po zákroku mě chvíli pálily oči, ale to brzy přešlo. Odpoledne jsem několik hodin spala, a když jsem se probudila a otevřela oči, nejprve jsem se lekla, že jsem si před spaním zapomněla vyndat kontaktní čočky. Teprve pak mi došlo, že už je nikdy nebudu potřebovat,“ usmívá se Linda.

Řešení na míru

„Našim cílem je vždy spokojenost pacienta. Proto v DuoVizi vždy hledáme pro každého to nejlepší řešení. Pokud by pro někoho nebyla laserová metoda NeoSMILE 3D vhodná, můžeme mu nabídnout jiný laserový zákrok, NeoLASIK HD. A pokud by pro něčí oči nebyla vhodná žádná z laserových metod – třeba z důvodu vysokých dioptrií a tenké rohovky – máme ještě jiné řešení, implantaci nitroočních kontaktních čoček ICL,“ vysvětluje primářka Lucie Valešová.

www.duovize.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Čistou přírodou s čistou stopou.
Čistou přírodou s čistou stopou

Svěžest, čistý vzduch, svoboda, zdroj energie a krásy, která se jen tak neokouká. Takové je čarovné kouzlo přírody, kterému jen málokdo z nás odolá. A právě...  celý článek

Elektrárna Holešovice na přelomu 19. a 20. století.
Aktuálně z Pražské energetiky. Slavíme 120 let

Byla středa prvního září roku 1897. Toho dne zahájily činnost Elektrické podniky královského hlavního města Prahy. Připomínáme si tedy 120. výročí založení...  celý článek

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX
Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Je velká škoda, že dnešní technologie nejsou natolik pokročilé, abychom mohli prostřednictvím článku přenést barvu, vůni a tu jedinečnou chuť poctivého piva...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.