Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Laserová operace NeoLASIK HD. Bezpečné odložení brýlí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Laserová operace NeoLASIK HD je vysoce přesný, rychlý a bezpečný zákrok, který má dlouhodobě stabilní výsledky a navíc je bezbolestný a cenově dostupný.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NeoVize – laserová operace NeoLASIK HD | foto: NeoVize

Jaké bylo léto? Klouzaly vám i toto léto po nose dioptrické brýle? Nebo jste se trápili s kontaktními čočkami, roztoky, pouzdry? Možná je právě ten nejlepší okamžik udělat jedno ze svých nejlepších rozhodnutí a jít do toho.

Rozhodnout se pro laserovou operaci očí NeoLASIK HD. Laserovou operaci NeoLASIK HD volí již více než 95 % pacientů Oční kliniky NeoVize. A proč? Protože tato laserová operace zaručí ty nejlepší výsledky. Samozřejmostí je DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA zcela zdarma.

Laserová operace nadobro odstraní dioptrickou vadu

Laserová operace NeoLASIK HD je zákrok, při kterém vám oční dioptrickou vadu odstraní operatér při použití dvou moderních laserů - femtosekundového VisuMax a excimerového MEL 80. Obě technologie patří k tomu nejlepšímu na světě. Velmi důležité je, že jsou oba kvalitně prověřené a proto garantují naprosto přesné a stabilní výsledky.

Zákrokový sál na Oční klinice NeoVize.  zleva:  Visumax, MUDr. Kristina

Zákrokový sál na Oční klinice NeoVize. zleva: Visumax, MUDr. Kristina Vodičková, PhD., MUDr. Věra Kalandrová, primářka, Mgr. Ondřej Vlasák, Mel 80

Při laserovém zákroku NeoLASIK HD nejprve operatér velmi šetrně za pomoci přesného a rychlého femtosekundového laseru vytvoří na rohovce ochrannou lamelku, která je velmi důležitá pro následné rychlé a bezbolestné hojení.

VisuMax navíc tuto lamelku vytváří se speciálním zámkem, takže po zpětném přiklopení po zákroku zámek zapadne a lamelka (neboli flap) je pevně přiklopen a riziko posunutí flapu je výrazně nižší. Pokud se flap posune, mohou vzniknout problémy s hojením a zjizvením rohovky a následným zhoršením vidění. Proto je kvalitní zámkový flap tak důležitý.

Neslevujte ze svých nároků

V dalším kroku laserového zákroku NeoLASIK HD operatér flap odklopí a nastupuje excimerový laser MEL80, který během několik sekund upraví povrch obnažené rohovky a zbaví vás tak "dioptrií".

Laserová operace NeoLASIK HD probíhá za pomoci excimerového laseru na podkladu velmi podrobné digitální mapy, na které je zachycena opravdu každá nerovnost vaší rohovky, která způsobuje dioptrickou vadu. Pokud požadujete po zákroku opravdu perfektní vidění, neslevujte ze svých nároků a volte NeoLASIK HD.

Za několik sekund je laserová operace u konce. Operatér flap zaklopí a vy okamžitě vidíte. Na zákrokovém sále může být vidění mírně rozostřené. Ale vidění se zaostří ve velmi krátkém čase a už večer v den zákroku můžete číst nebo se třeba dívat na televizi. Druhý den můžete provádět běžné denní činnosti. A můžete je provádět BEZ BRÝLÍ.

Naše zkušené a sladěné týmy lékařů, zdravotních sester a optometristů pro vás najdou řešení, které skutečně odstraní vaši dioptrickou vadu a vám navrátí perfektní vidění. Za svou práci 100 % ručíme. A proto je každá laserová operace se 100% doživotní zárukou.

Laserová operace nyní i na splátky

Laserová operace je nyní navíc možná i splátky pro všechny, kteří rádi své finance řídí efektivně nebo kteří by museli zcela zbytečně své rozhodnutí podstoupit NeoLASIK HD odložit právě kvůli financím. www.neovize.cz/cs/neolasik-na-splatky-bez-navyseni-3140/Důležitý je ostrý a jasný pohled na svět - vše ostatní již nechte na nás.

Zaujala vás laserová operace NeoLASIK HD? Více naleznete na www.neovize.cz a na www.duovize.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz