Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Laserová operace NeoLASIK HD. Bezpečné odložení brýlí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Laserová operace NeoLASIK HD je vysoce přesný, rychlý a bezpečný zákrok, který má dlouhodobě stabilní výsledky a navíc je bezbolestný a cenově dostupný.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NeoVize – laserová operace NeoLASIK HD | foto: NeoVize

Jaké bylo léto? Klouzaly vám i toto léto po nose dioptrické brýle? Nebo jste se trápili s kontaktními čočkami, roztoky, pouzdry? Možná je právě ten nejlepší okamžik udělat jedno ze svých nejlepších rozhodnutí a jít do toho.

Rozhodnout se pro laserovou operaci očí NeoLASIK HD. Laserovou operaci NeoLASIK HD volí již více než 95 % pacientů Oční kliniky NeoVize. A proč? Protože tato laserová operace zaručí ty nejlepší výsledky. Samozřejmostí je DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA zcela zdarma.

Laserová operace nadobro odstraní dioptrickou vadu

Laserová operace NeoLASIK HD je zákrok, při kterém vám oční dioptrickou vadu odstraní operatér při použití dvou moderních laserů - femtosekundového VisuMax a excimerového MEL 80. Obě technologie patří k tomu nejlepšímu na světě. Velmi důležité je, že jsou oba kvalitně prověřené a proto garantují naprosto přesné a stabilní výsledky.

Zákrokový sál na Oční klinice NeoVize.  zleva:  Visumax, MUDr. Kristina

Zákrokový sál na Oční klinice NeoVize. zleva: Visumax, MUDr. Kristina Vodičková, PhD., MUDr. Věra Kalandrová, primářka, Mgr. Ondřej Vlasák, Mel 80

Při laserovém zákroku NeoLASIK HD nejprve operatér velmi šetrně za pomoci přesného a rychlého femtosekundového laseru vytvoří na rohovce ochrannou lamelku, která je velmi důležitá pro následné rychlé a bezbolestné hojení.

VisuMax navíc tuto lamelku vytváří se speciálním zámkem, takže po zpětném přiklopení po zákroku zámek zapadne a lamelka (neboli flap) je pevně přiklopen a riziko posunutí flapu je výrazně nižší. Pokud se flap posune, mohou vzniknout problémy s hojením a zjizvením rohovky a následným zhoršením vidění. Proto je kvalitní zámkový flap tak důležitý.

Neslevujte ze svých nároků

V dalším kroku laserového zákroku NeoLASIK HD operatér flap odklopí a nastupuje excimerový laser MEL80, který během několik sekund upraví povrch obnažené rohovky a zbaví vás tak "dioptrií".

Laserová operace NeoLASIK HD probíhá za pomoci excimerového laseru na podkladu velmi podrobné digitální mapy, na které je zachycena opravdu každá nerovnost vaší rohovky, která způsobuje dioptrickou vadu. Pokud požadujete po zákroku opravdu perfektní vidění, neslevujte ze svých nároků a volte NeoLASIK HD.

Za několik sekund je laserová operace u konce. Operatér flap zaklopí a vy okamžitě vidíte. Na zákrokovém sále může být vidění mírně rozostřené. Ale vidění se zaostří ve velmi krátkém čase a už večer v den zákroku můžete číst nebo se třeba dívat na televizi. Druhý den můžete provádět běžné denní činnosti. A můžete je provádět BEZ BRÝLÍ.

Naše zkušené a sladěné týmy lékařů, zdravotních sester a optometristů pro vás najdou řešení, které skutečně odstraní vaši dioptrickou vadu a vám navrátí perfektní vidění. Za svou práci 100 % ručíme. A proto je každá laserová operace se 100% doživotní zárukou.

Laserová operace nyní i na splátky

Laserová operace je nyní navíc možná i splátky pro všechny, kteří rádi své finance řídí efektivně nebo kteří by museli zcela zbytečně své rozhodnutí podstoupit NeoLASIK HD odložit právě kvůli financím. www.neovize.cz/cs/neolasik-na-splatky-bez-navyseni-3140/Důležitý je ostrý a jasný pohled na svět - vše ostatní již nechte na nás.

Zaujala vás laserová operace NeoLASIK HD? Více naleznete na www.neovize.cz a na www.duovize.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Další z rubriky

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz