Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lanové centrum i půjčovna lodí, užijete adrenalin s Žlutou plovárnou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sportovně rekreační centrum Žlutá plovárna leží v obci Malá Skála. A drží hned několikerý prim - největší lanové centrum v Libereckém kraji i největší půjčovna lodí Jizera a bohatý výčet dalších možných aktivit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Outdoor firemní akce | foto: SUNDISK s.r.o.

Aktivity na Žluté plovárně - a co je víc?

Rozhodně stojí za to vypravit se na Žlutou plovárnu na Malé Skále. Je otevřená 8 měsíců v roce, o víkendech i svátcích. Nebude litovat nikdo. Půjčovna lodí i lanové centrum - i to je Žlutá plovárna.

Cesta na břehu Jizery ve výškách lanového centra, plavba na lodích po řece, nebo na kolech v malebné přírodě Českého ráje, či možnost zahrát si beach volejbal, pétanque, stolní tenis, nebo třeba jenom posedět na pivko a utopence.

Každý si z pestré palety možností najde to svoje. A jeden den nebude stačit. Přece stojí za to ochutnat z nabídky, co se dá.                                                                  

Podrobné informace včetně kontaktů a ceníků najdete na adrese: www.zlutaplovarna.cz

Dva jsou víc než jeden. Zvládneme všechno

Majitelé Žluté plovárny mysleli na všechno. Nejenom že se můžete občerstvit přímo v areálu, ale můžete i přespat za velice příznivé ceny v turistické ubytovně "Baráček Sundisk" a využít tak možnosti večerního posezení u ohně. Pro skupiny není problém zorganizovat téměř cokoliv - sestavit celodenní programy na míru s večerní grilovačkou.                              

Ocení to všichni, kdo potřebují členy kolektivu lépe poznat a upevnit vzájemnou spolupráci a pozitivní atmosféru. Stmelujícím prvkem bývá často sdílení společných zážitků a vzpomínek. Platí to jak u třídních kolektivů, tak u pracovních skupin.

A proč nevyužít služeb profesionálů a nabídky Žluté plovárny jako je lanové centrum, půjčovna lodí aj. Možností outdoorových zážitků je tu nespočet. Podle vašich požadavků vám na plovárně sestaví program na míru.

SUNDISK s.r.o. - team building

Lanové centrum i plavba na lodi - bezpečný adrenalin

V průběhu léta 2007 vyrostlo na Malé Skále v outdoorovém centru Žlutá plovárna Lanové centrum Sundisk, největší v Libereckém kraji. Čeká tu na Vás 23 překážek, jak pro jednotlivce, tak pro dvojice, lanovou dráhu dlouhou 85 metrů a atrakce typu Tarzanův skok.

Program tu zahrnuje interaktivní hry zaměřené na rozhýbání, spolupráci a důvěru ve skupině. První kontakt s nízkými lany umožňuje nácvik techniky, již zde, necelý metr nad zemí je třeba vhodně spolupracovat. Následuje výstup do samotného lanového parku, kde ke stmelení skupiny slouží především překážky pro dvojice. Účastníci se učí společně vymýšlet strategie k překonání fyzicky i psychicky náročné situace, která vede k pocitu uspokojení a posílení sebevědomí jedince.

Půjčovna lodí pro adrenalinový zážitek

Stejně tak je lákavá nabídka půjčovny lodí Jizera. K dispozici jsou kanoe, kajaky a rafty s příslušenstvím. A s obrovskou výhodou - nemusíte se starat o dopravu. Loď Vám dle přání z plovárny dopraví na vámi zvolené místo, poskytnou informace o stavu vody, zajímavostech v okolí nebo možnostech dopravy zpět.

V cíli se již nemusíte o nic starat, loď si převezmou a odvezou zpět zaměstnanci plovárny. Pokud nejste na vodě kovaní, nevadí. K dispozici jsou zkušení instruktoři.

Žlutou plovárnu provozuje od roku 2005 společnost Sundisk, s.r.o., která se stará se o kvalitu služeb pro turisty, vodáky, sportovce a rodiny s dětmi po celém toku Jizery. Je členem Sdružení Český Ráj a Sdružení cestovního ruchu Libereckého kraje a investuje čas i finanční prostředky do rozvoje regionu.

Tak například pro letošní rok připravili novinku - šestikilometrovou stezku na in-line brusle v Dolánkách, cílové destinaci většiny milovníků sjíždění Jizery.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Najdete na iDNES.cz