Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Lanové centrum i půjčovna lodí, užijete adrenalin s Žlutou plovárnou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sportovně rekreační centrum Žlutá plovárna leží v obci Malá Skála. A drží hned několikerý prim - největší lanové centrum v Libereckém kraji i největší půjčovna lodí Jizera a bohatý výčet dalších možných aktivit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Outdoor firemní akce | foto: SUNDISK s.r.o.

Aktivity na Žluté plovárně - a co je víc?

Rozhodně stojí za to vypravit se na Žlutou plovárnu na Malé Skále. Je otevřená 8 měsíců v roce, o víkendech i svátcích. Nebude litovat nikdo. Půjčovna lodí i lanové centrum - i to je Žlutá plovárna.

Cesta na břehu Jizery ve výškách lanového centra, plavba na lodích po řece, nebo na kolech v malebné přírodě Českého ráje, či možnost zahrát si beach volejbal, pétanque, stolní tenis, nebo třeba jenom posedět na pivko a utopence.

Každý si z pestré palety možností najde to svoje. A jeden den nebude stačit. Přece stojí za to ochutnat z nabídky, co se dá.                                                                  

Podrobné informace včetně kontaktů a ceníků najdete na adrese: www.zlutaplovarna.cz

Dva jsou víc než jeden. Zvládneme všechno

Majitelé Žluté plovárny mysleli na všechno. Nejenom že se můžete občerstvit přímo v areálu, ale můžete i přespat za velice příznivé ceny v turistické ubytovně "Baráček Sundisk" a využít tak možnosti večerního posezení u ohně. Pro skupiny není problém zorganizovat téměř cokoliv - sestavit celodenní programy na míru s večerní grilovačkou.                              

Ocení to všichni, kdo potřebují členy kolektivu lépe poznat a upevnit vzájemnou spolupráci a pozitivní atmosféru. Stmelujícím prvkem bývá často sdílení společných zážitků a vzpomínek. Platí to jak u třídních kolektivů, tak u pracovních skupin.

A proč nevyužít služeb profesionálů a nabídky Žluté plovárny jako je lanové centrum, půjčovna lodí aj. Možností outdoorových zážitků je tu nespočet. Podle vašich požadavků vám na plovárně sestaví program na míru.

SUNDISK s.r.o. - team building

Lanové centrum i plavba na lodi - bezpečný adrenalin

V průběhu léta 2007 vyrostlo na Malé Skále v outdoorovém centru Žlutá plovárna Lanové centrum Sundisk, největší v Libereckém kraji. Čeká tu na Vás 23 překážek, jak pro jednotlivce, tak pro dvojice, lanovou dráhu dlouhou 85 metrů a atrakce typu Tarzanův skok.

Program tu zahrnuje interaktivní hry zaměřené na rozhýbání, spolupráci a důvěru ve skupině. První kontakt s nízkými lany umožňuje nácvik techniky, již zde, necelý metr nad zemí je třeba vhodně spolupracovat. Následuje výstup do samotného lanového parku, kde ke stmelení skupiny slouží především překážky pro dvojice. Účastníci se učí společně vymýšlet strategie k překonání fyzicky i psychicky náročné situace, která vede k pocitu uspokojení a posílení sebevědomí jedince.

Půjčovna lodí pro adrenalinový zážitek

Stejně tak je lákavá nabídka půjčovny lodí Jizera. K dispozici jsou kanoe, kajaky a rafty s příslušenstvím. A s obrovskou výhodou - nemusíte se starat o dopravu. Loď Vám dle přání z plovárny dopraví na vámi zvolené místo, poskytnou informace o stavu vody, zajímavostech v okolí nebo možnostech dopravy zpět.

V cíli se již nemusíte o nic starat, loď si převezmou a odvezou zpět zaměstnanci plovárny. Pokud nejste na vodě kovaní, nevadí. K dispozici jsou zkušení instruktoři.

Žlutou plovárnu provozuje od roku 2005 společnost Sundisk, s.r.o., která se stará se o kvalitu služeb pro turisty, vodáky, sportovce a rodiny s dětmi po celém toku Jizery. Je členem Sdružení Český Ráj a Sdružení cestovního ruchu Libereckého kraje a investuje čas i finanční prostředky do rozvoje regionu.

Tak například pro letošní rok připravili novinku - šestikilometrovou stezku na in-line brusle v Dolánkách, cílové destinaci většiny milovníků sjíždění Jizery.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

Hvězdné války se vrací do Rudolfina ve velkolepém koncertu SCI-FI

Na pódiu Rudolfina bude 150 umělců.

Fanoušci filmové hudby se dočkají dalšího tematického koncertu. A bude to pořádný nářez. Už 13. října 2018 naplní...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Najdete na iDNES.cz