Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Lamelové clony a kyvná vrata Portaflex

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Lamelové clony a kyvná vrata spoří teplo, slouží jako další zdroj světla, zlepšují pracovní prostředí a odstraňují celou řadu negativních vlivů ve většině provozů. Lamelové clony a kyvná vrata jsou vyrobeny z průhledných plastů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Lamelové clony pro úsporu tepla a příjemnější pracovní prostředí | foto: Portaflex s.r.o.

V posledních letech výrazně rostou ceny tepelné energie prakticky ze všech zdrojů. Majitelé objektů maximálně dbají na to, aby jim z budovy unikalo co nejméně drahého tepla.

Největší ztráty vznikají u velkých stavebních otvorů - dveří, vrat a to zvláště, když jsou po určitý čas otevřené. Důvodem můžou být probíhající provozní procesy nebo jednoduše zaměstnanecká nekázeň.

Lamelové clony

Lamelové clony a kyvná vrata snižují tepelné ztráty

Kritická místa lze dodatečně osadit - vhodné jsou plastové lamelové clony či kyvná vrata. Zábrany snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů, zamezují vnikání prachu do objektů, mohou snížit hladinu hlučnosti, slouží také jako další zdroj denního osvětlení.

Výrobky se využívají jako doplněk vrat, dveří či průchodů a jsou vhodné pro jakýkoliv typ provozu, od výrobní haly přes sklady či překladiště.

Lamelové clony lze užít i jako přepažení celých hal, kdy stěna je v libovolném místě průchozí, lze jí protlačit materiál velkých rozměrů či přemístit skrze ni stroje. O odolnosti plastových pásů svědčí i fakt, že se clonou přepažují celé jeřábové dráhy.

Lamelové clony Portaflex

Rozměry výrobku mohou výškově přesahovat i 5 m, šířka lamelové clony je neomezená. Nosnou lištu lamel lze namontovat napevno (s možností sundání lamel např. na letní období), s odsunem či dokonce shrnovací.

Kyvná vrata Portaflex

Dvoukřídlá či jednokřídlá kyvná vrata jsou vyrobena z nerezové nebo pozinkované oceli. Otevírání vrat je rychlé bez velkého odporu. Po nárazu se dveře okamžitě zavírají bez zbytečné prodlevy.

V klidovém stavu se plasty uprostřed vratového otvoru vzájemně mírně překrývají. Jednoduše lze říci - kde se vyskytuje stavební otvor se střední či vysokou frekvencí pohybu lidí a techniky, tam lamelové clony a kyvná vrata plní svou funkci.

Ta spočívá hlavně v úsporách "provětraného" tepla. Nezanedbatelný efekt je také zvýšení hygieny práce: omezí se vnikání venkovních nečistot, vlétávání ptáků, poryvy větru nevnáší déšť či sníh.

Lamelové clony 2

Návratnost vložených financí je rychlá. Vždyť hala, kterou vytápíte po mnoho hodin, se vyvětrá za několik desítek minut nakládky či vykládky kamionu. Na podzim či v zimě bude každý protopený den - bez použití úsporných opatření - zbytečně drahý.

Více informací na www.lamelove-clony.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Na VŠO se můžete hlásit do konce září.
Na VŠO se můžete hlásit do konce září

I když začátek akademického roku pomalu klepe na dveře, stále ještě najdete školy, které přijímají nové studenty. Na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) můžete...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy
UCB Technometal: Specialista na litinové profily a barevné kovy

Hledáte spolehlivého dodavatele litinových profilů a barevných kovů? Pokud vám spolupráce s tím stávajícím nevyhovuje a vyžadujete lepší ceny, individuální...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.