Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Založení vlastní firmy vyžaduje velkou odvahu. Bude o vaše produkty v daném místě zájem? Více jistoty vám přinese franchising (franšízing), kdy vystupujete pod zavedenou značkou se zbožím, které již má mezi zákazníky své příznivce. Franšíza vám tak pomůže eliminovat podnikatelská rizika.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání | foto: Crocodille ČR, spol s r.o.

Slovo „franchising“ v překladu znamená „být svobodným“. Podřizujete se jen podmínkám uzavřeným ve smlouvě s tím, kdo vám franšízovou licenci poskytl a pod jehož značkou můžete působit. Franšízor vám svěřuje svou důvěru, že nezklamete společné zákazníky a budete jim přinášet takovou úroveň zboží a služeb, na jakou jsou od dané firmy zvyklí.

Franšízor vám na oplátku pomáhá například se školením či marketingovými kampaněmi, ale především vám svěří své know-how, tedy návod, jak podnikat. Rozjezd podnikání tak pro vás mnohem snazší, než začínat s něčím úplně novým, vaši zákazníci už značku budou znát a budou ji vyhledávat.

Rychlé občerstvení může být i gastronomickým zážitkem

Toužíte podnikat v kvalitní gastronomii? Svou moderní franchisovou síť neustále rozšiřuje například Bageterie Boulevard /BB/, jejíž specializací jsou křupavé bagety plněné kvalitními a především originálními surovinami. Bagety jsou připravované až po objednání zákazníkem.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Tato zdravější a chutnější alternativa rychlého občerstvení nabízí mimo jiné i sezonní CHEF MENU, které připravují renomovaní evropští šéfkuchaři. Zákazník tak má možnost vychutnat si vysokou evropskou gastronomii i v podmínkách konceptu rychlého občerstvení.

Proč zvolit právě franchising s Bageterií Boulevard?

Koncept BB je funkční, prověřený již téměř patnáctiletou praxí. Její jedinečný model produktů má podporu světoznámých kuchařů. Finanční podmínky, které Bageterie Boulevard svým franšízantům nabízí, jsou velmi zajímavé ve srovnání s podmínkami předních konkurentů v kategorii fast food. Můžete čerpat zajímavý leasing až na 10 let. Společně také eliminujete podnikatelské riziko, návratnost investice je zde velmi atraktivní.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Český vlastník i český management vám rád poradí a to nejen při výběru lokality, ale i v rámci výstavby, školení zaměstnanců, nastavení lokálního marketingu, nebo třeba v otázkách optimalizace nákladů vaší provozovny.

Před otevřením provozovny vám ochotně vysvětlí celý koncept Bageterie Boulevard, strukturu provozoven i produkty, které firma nabízí. Pro lepší seznámení s konceptem restaurací si můžete vyzkoušet jeden den v BB v praxi a seznámit se tak s filozofií podnikání, historií a strategií do budoucna.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Franšíza plná výhod - BB se o vás bude starat i po otevření vaší provozovny

Po otevření provozovny budete mít zajištěnou dodávku veškerých surovin v té nejvyšší kvalitě a za nejnižší ceny. Marketingové oddělení BB připravuje pro své franšízanty veškeré materiály, stará se o globální podporu značky stejně jako o lokální požadavky svých franšízantů.

Tým Bageterie Boulevard bude průběžně zvyšovat vaše know-how, seznamovat vás s výsledky provozoven a sdílet best practises. K dispozici vám bude nepřetržitě oprávněná osoba, která vám pomůže s fungováním franšízového konceptu, jakož i se samotným provozem a rozvojem vašeho podnikání.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

„Vlastní business mě vždycky lákal. Na franšízingu se mi líbí, že za sebou mám velkou značku s kvalitním know-how. Přebral jsem stávající provozovnu Bageterie Boulevard a nyní se snažíme získávat nové a udržet stávající zákazníky. Na prvním místě je kvalita servisu, naší odměnou jsou spokojení návštěvníci, kteří nám odpustí i nějakou tu menší chybku.Franšízing bych přirovnal ke sportu. Hrajete hru na přesně vytyčeném hřišti. To je však dostatečně velké, abyste na něm mohl předvést, co umíte,“ říká Stanislav Novotný, který dříve pracoval jako manažer pro mezinárodní firmy bez přímých zkušeností s podnikáním a dnes je úspěšným franšízantem Bageterie Boulevard.

Bageterie Boulevard dává příležitost franšízingu českým i slovenským podnikatelům. Další informace najdete na www.bb-franchise.cz.

-

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Najdete na iDNES.cz