Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Založení vlastní firmy vyžaduje velkou odvahu. Bude o vaše produkty v daném místě zájem? Více jistoty vám přinese franchising (franšízing), kdy vystupujete pod zavedenou značkou se zbožím, které již má mezi zákazníky své příznivce. Franšíza vám tak pomůže eliminovat podnikatelská rizika.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání | foto: Crocodille ČR, spol s r.o.

Slovo „franchising“ v překladu znamená „být svobodným“. Podřizujete se jen podmínkám uzavřeným ve smlouvě s tím, kdo vám franšízovou licenci poskytl a pod jehož značkou můžete působit. Franšízor vám svěřuje svou důvěru, že nezklamete společné zákazníky a budete jim přinášet takovou úroveň zboží a služeb, na jakou jsou od dané firmy zvyklí.

Franšízor vám na oplátku pomáhá například se školením či marketingovými kampaněmi, ale především vám svěří své know-how, tedy návod, jak podnikat. Rozjezd podnikání tak pro vás mnohem snazší, než začínat s něčím úplně novým, vaši zákazníci už značku budou znát a budou ji vyhledávat.

Rychlé občerstvení může být i gastronomickým zážitkem

Toužíte podnikat v kvalitní gastronomii? Svou moderní franchisovou síť neustále rozšiřuje například Bageterie Boulevard /BB/, jejíž specializací jsou křupavé bagety plněné kvalitními a především originálními surovinami. Bagety jsou připravované až po objednání zákazníkem.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Tato zdravější a chutnější alternativa rychlého občerstvení nabízí mimo jiné i sezonní CHEF MENU, které připravují renomovaní evropští šéfkuchaři. Zákazník tak má možnost vychutnat si vysokou evropskou gastronomii i v podmínkách konceptu rychlého občerstvení.

Proč zvolit právě franchising s Bageterií Boulevard?

Koncept BB je funkční, prověřený již téměř patnáctiletou praxí. Její jedinečný model produktů má podporu světoznámých kuchařů. Finanční podmínky, které Bageterie Boulevard svým franšízantům nabízí, jsou velmi zajímavé ve srovnání s podmínkami předních konkurentů v kategorii fast food. Můžete čerpat zajímavý leasing až na 10 let. Společně také eliminujete podnikatelské riziko, návratnost investice je zde velmi atraktivní.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Český vlastník i český management vám rád poradí a to nejen při výběru lokality, ale i v rámci výstavby, školení zaměstnanců, nastavení lokálního marketingu, nebo třeba v otázkách optimalizace nákladů vaší provozovny.

Před otevřením provozovny vám ochotně vysvětlí celý koncept Bageterie Boulevard, strukturu provozoven i produkty, které firma nabízí. Pro lepší seznámení s konceptem restaurací si můžete vyzkoušet jeden den v BB v praxi a seznámit se tak s filozofií podnikání, historií a strategií do budoucna.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

Franšíza plná výhod - BB se o vás bude starat i po otevření vaší provozovny

Po otevření provozovny budete mít zajištěnou dodávku veškerých surovin v té nejvyšší kvalitě a za nejnižší ceny. Marketingové oddělení BB připravuje pro své franšízanty veškeré materiály, stará se o globální podporu značky stejně jako o lokální požadavky svých franšízantů.

Tým Bageterie Boulevard bude průběžně zvyšovat vaše know-how, seznamovat vás s výsledky provozoven a sdílet best practises. K dispozici vám bude nepřetržitě oprávněná osoba, která vám pomůže s fungováním franšízového konceptu, jakož i se samotným provozem a rozvojem vašeho podnikání.

Láká vás franšíza? Franchising patří k nejbezpečnějším typům podnikání

„Vlastní business mě vždycky lákal. Na franšízingu se mi líbí, že za sebou mám velkou značku s kvalitním know-how. Přebral jsem stávající provozovnu Bageterie Boulevard a nyní se snažíme získávat nové a udržet stávající zákazníky. Na prvním místě je kvalita servisu, naší odměnou jsou spokojení návštěvníci, kteří nám odpustí i nějakou tu menší chybku.Franšízing bych přirovnal ke sportu. Hrajete hru na přesně vytyčeném hřišti. To je však dostatečně velké, abyste na něm mohl předvést, co umíte,“ říká Stanislav Novotný, který dříve pracoval jako manažer pro mezinárodní firmy bez přímých zkušeností s podnikáním a dnes je úspěšným franšízantem Bageterie Boulevard.

Bageterie Boulevard dává příležitost franšízingu českým i slovenským podnikatelům. Další informace najdete na www.bb-franchise.cz.

-

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX
Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Je velká škoda, že dnešní technologie nejsou natolik pokročilé, abychom mohli prostřednictvím článku přenést barvu, vůni a tu jedinečnou chuť poctivého piva...  celý článek

Studenti VOŠ Michael zvou na Čtení ve vlaku.
Studenti VOŠ Michael zvou na Čtení ve vlaku

Již čtvrtým rokem zpestří kulturní život Pražanů i obyvatel středních Čech originální akce Čtení ve vlaku. Od 18. do 21. září budou hvězdy českého literárního...  celý článek

ZAT zakládal automatizaci v Česku, teď je jeho know-how žádané ve světě.
ZAT zakládal automatizaci v Česku, teď je jeho know-how žádané ve světě

ZAT je jednou z mála českých firem, které ve světě prorazily s vlastním řešením řízení jaderných a klasických elektráren. České řídicí systémy a know-how tak...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.