Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Květinářství Carmen Flora v Brně – nákup osobně i přes internet

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý muž někdy dal ženě květinu, každá žena si už někdy koupila květinu jen tak, pro radost. Neustále někdo potřebuje květiny. Muž pro ženu, žena pro muže, dítě pro paní učitelku. A kde jinde pořídíte krásnou kytici, než v květinářství. Zkusit můžete třeba květinářství Carmen Flora v Brně, které nabízí i prodej přes internet.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Carmen Flora - květiny pro vítězky semifinále miss ČR 2008. | foto: Carmen Flora

Kdy a kde se dávají květiny

Květiny mají velké množství způsobů použití. Ať už jako květinová dekorace na výzdobu slavnostního stolu, na firemní večírek nebo raut, na společenský ples, případně jen tak, pro radost. Nebo když už se to stane, na smuteční obřad.

Květiny se dávají neustále. Vidíte to koneckonců sami na ulicích. Mladí pánové, jdoucí do tanečních nebo na ples, manželé či milenci, maminky s dětmi a aranžéři.

Ke krásné ženě patří krásné květiny

Téměř každý někdy koupí květinu, samotnou nebo celou kytici. Jde jen o to kde. V Brně existuje květinářství, které se dostalo až do celorepublikových akcí, jako je volba miss Pretty Woman, na které se podílí květinovou výzdobou a dodáním květin účastnicím a vítězkám již od jejího začátku.

Carmen Flora - nevěsta s kyticí Toto květinářství se také zúčastnilo velké akce Svatební šaty roku 2009 a 2010, kde se květiny z květinářství Carmen Flora esteticky přidružily k jednotlivým šatům a ženám. Na pódiu byly vidět krásné svatební šaty, které předváděly nádherné ženy, doplněné neméně krásnými kyticemi uvázanými právě v květinářství Carmen Flora, které sídlí v Brně v nákupním centru Královo Pole.

Každý rok se květinářství Carmen Flora v Brně účastní jako dodavatel květin pro vítězky a vítěze soutěže krásy Look Bella, která je určena pro mladé dívky a muže, přičemž cílem projektu Look Bella je zvolit nejzajímavější tvář roku a otevřít začínajícím modelkám a modelům dveře do světa modelingu. Květinářství Carmen Flora v Brně je také hlavním dodavatelem květin pro Miss ČR od roku 2006.

Carmen Flora - Svatební kytice

Svatební floristika v Brně

Jednou z hlavních specializací jsou svatební kytice a veškerý květinový svatební servis - od malých květinek do vlasů, do klopy, svatební kytice pro nevěstu až po aranžmá na auta a výzdobu svatebních prostor.

Od roku 2002 prošla květinářstvím Carmen Flora v Brně téměř tisícovka spokojených nevěst. Díky bohatým zkušenostem ve svatební floristice je květinářství schopno vyhovět prakticky každému požadavku a přání.

Květinové dekorace od květinářství v Brně

Květinové dekorace od Carmen Flora pro speciální příležitosti, ať ať už soukromé nebo společenské, Vám pomohou vytvořit patřičnou náladu. Květinářství Carmen Flora v Brně pro Vás navrhne květinovou výzdobu na ples, narozeniny, firemní oslavu. Nabízí květinovou výzdobu pro všechny příležitosti.

Dekorace společenských prostor hotelů je pro květinářství Carmen Flora výzvou k dokonalému zpracování květinového návrhu. Květinářství se zabývá také výzdobou obchodních center.

KONTAKT

Květinářství a aranžovna
Carmen Flora

NC Královo Pole
Cimburkova 4, Brno
GSM: +420 721 518 726
www: www.carmen-flora.cz

Květinářství Carmen Flora nabízí také e-shop

Pro ty, kteří se z jakéhokoli důvodu nemohou dorazit osobně na na provozovnu květinářství do nákupního centra v Brně v Králově Poli, má květinářství připraveno květinový Carmen Flora e-shop. Najdete v něm samostatné květiny nebo celé předem připravené kytice, které jsou však ilustrativní. V neposlední řadě jsou v nabídce oblíbené salámové kytice, vhodné nejen pro muže.

Květinářství Carmen Flora v Brně samozřejmě váže květiny čerstvé a dodává je zásilkovou službou na vámi zadanou adresu.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Zažijte svět inteligentní domácnosti, navštivte Somfy Experience centrum

Zažijte svět inteligentní domácnosti – navštivte Somfy Experience centrum.

Inteligentní řízení domácnosti i kanceláře se stává součástí našich životů. A také finančně dostupnou věcí, kterou...

Soutěž o 2 vstupenky na koncert Petr Hapka žije v O2 Areně!

Michal Horáček uvádí - Petr Hapka žije!

Vyhrajte 2 lístky na koncert Petr Hapka žije v O2 Areně. Soutěžit můžete do 15.11.2016 17:00. V případě výhry dostane...

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem

Nenechte si ujít pobyty v Chorvatsku se zábavným programem.

Užijte si s celou svou rodinou senzační prázdniny nebo se vypravte na výhodné zájezdy pro seniory. Jadran nabízí vyžití...

Najdete na iDNES.cz