Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitu vysokoškolského studia je potřeba neustále zvyšovat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zkušení vyučující, odborníci z praxe, příjemné studijní prostředí nebo nabídka mimoškolních aktivit jsou faktory důležité pro výběr vysoké školy, ale také předpokladem pro kvalitní studium.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Unicorn College nabízí ekonomické a IT obory. | foto: Unicorn College

Studenti si vybírají vysokou školu hlavně podle oborů, studijních plánů a budoucí profese, kterou by chtěli vykonávat. Do hry ale vstupují další podstatná kritéria, studijní programy se totiž v rámci jednotlivých škol mohou lišit jen minimálně.

Pro uchazeče může být rozhodující vybavení výpočetní technikou, kvalifikace vyučujících, možnost ubytování a stravování, dostupnost městskou hromadnou dopravou nebo pověst a prestiž školy. Proto se vzdělávací instituce snaží zvyšovat úroveň kvality studia, aby vyšly vstříc jak uchazečům, tak současným studentům.

Výjimkou není ani pražská vysoká škola Unicorn College, která nabízí ekonomické a IT obory.

Unicorn College erb"Chceme našim studentům poskytnout nejlepší možné vzdělání, proto jim nabízíme možnost účastnit se různých workshopů nebo přednášek významných světových odborníků. V nedávné době u nás přednášel např. Thomas Kyte, technologický guru společnosti Oracle, Jan Mühlfeit, který zastává funkci Chairman Europe ve společnosti Microsoft nebo Chewy Trewhella, technologický evangelista společnosti Google. Tyto aktivity vedou mimo jiné k tomu, aby byli studenti lépe připraveni na budoucí uplatnění na trhu práce a uměli v praxi aplikovat nabyté znalosti," uvedl ředitel školy Ing. Marek Beránek.

Pro zkvalitnění vzdělávacího procesu využívají vysoké školy různé formy e-learningu.

"Na Unicorn College naši studenti mohou v našem systému Unicorn Universe nalézt výukové materiály včetně audio / video přednášek, tzv. podcastů, self-testy, přehled známek, opravených testů a domácích úkolů, studijní agendu nebo katalog knihovny. Studenti v systému rovněž komunikují se svými vyučujícími nebo spolužáky," dodává Beránek.

Při výběru školy hrají v neposlední řadě podstatnou roli také mimoškolní aktivity.

Mezi ně často patří výměnné studijní programy v zahraničí, sportovní aktivity a jiné.

"V rámci Unicorn College můžeme využívat zvýhodněné vstupy do vybraných fitness center, přibližně jedenkrát měsíčně se spolužáky pořádáme cestovatelské a filmové večery, nebo se na jaře účastníme oblíbené automobilové soutěže Vigour Rider. Příští semestr se spolužáky odjíždíme na studijní pobyt v rámci programu Erasmus, já jedu do Turecka, spolužáci například do Německa a Francie," uvádí studentka Jana.

Nabídka možnosti studia na vysokých školách je v České republice široká. Při výběru je proto potřebné zohlednit nejen studijní plány oborů, úroveň kvality výuky, mimoškolní aktivity nebo výši školného, ale také následnou uplatnitelnost na trhu práce.

Více informací na www.unicorncollege.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz