Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitu vysokoškolského studia je potřeba neustále zvyšovat

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zkušení vyučující, odborníci z praxe, příjemné studijní prostředí nebo nabídka mimoškolních aktivit jsou faktory důležité pro výběr vysoké školy, ale také předpokladem pro kvalitní studium.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Unicorn College nabízí ekonomické a IT obory. | foto: Unicorn College

Studenti si vybírají vysokou školu hlavně podle oborů, studijních plánů a budoucí profese, kterou by chtěli vykonávat. Do hry ale vstupují další podstatná kritéria, studijní programy se totiž v rámci jednotlivých škol mohou lišit jen minimálně.

Pro uchazeče může být rozhodující vybavení výpočetní technikou, kvalifikace vyučujících, možnost ubytování a stravování, dostupnost městskou hromadnou dopravou nebo pověst a prestiž školy. Proto se vzdělávací instituce snaží zvyšovat úroveň kvality studia, aby vyšly vstříc jak uchazečům, tak současným studentům.

Výjimkou není ani pražská vysoká škola Unicorn College, která nabízí ekonomické a IT obory.

Unicorn College erb"Chceme našim studentům poskytnout nejlepší možné vzdělání, proto jim nabízíme možnost účastnit se různých workshopů nebo přednášek významných světových odborníků. V nedávné době u nás přednášel např. Thomas Kyte, technologický guru společnosti Oracle, Jan Mühlfeit, který zastává funkci Chairman Europe ve společnosti Microsoft nebo Chewy Trewhella, technologický evangelista společnosti Google. Tyto aktivity vedou mimo jiné k tomu, aby byli studenti lépe připraveni na budoucí uplatnění na trhu práce a uměli v praxi aplikovat nabyté znalosti," uvedl ředitel školy Ing. Marek Beránek.

Pro zkvalitnění vzdělávacího procesu využívají vysoké školy různé formy e-learningu.

"Na Unicorn College naši studenti mohou v našem systému Unicorn Universe nalézt výukové materiály včetně audio / video přednášek, tzv. podcastů, self-testy, přehled známek, opravených testů a domácích úkolů, studijní agendu nebo katalog knihovny. Studenti v systému rovněž komunikují se svými vyučujícími nebo spolužáky," dodává Beránek.

Při výběru školy hrají v neposlední řadě podstatnou roli také mimoškolní aktivity.

Mezi ně často patří výměnné studijní programy v zahraničí, sportovní aktivity a jiné.

"V rámci Unicorn College můžeme využívat zvýhodněné vstupy do vybraných fitness center, přibližně jedenkrát měsíčně se spolužáky pořádáme cestovatelské a filmové večery, nebo se na jaře účastníme oblíbené automobilové soutěže Vigour Rider. Příští semestr se spolužáky odjíždíme na studijní pobyt v rámci programu Erasmus, já jedu do Turecka, spolužáci například do Německa a Francie," uvádí studentka Jana.

Nabídka možnosti studia na vysokých školách je v České republice široká. Při výběru je proto potřebné zohlednit nejen studijní plány oborů, úroveň kvality výuky, mimoškolní aktivity nebo výši školného, ale také následnou uplatnitelnost na trhu práce.

Více informací na www.unicorncollege.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.