Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní úplety, jakostní prádlo, ale i otevřenost. To je PLEAS

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost PLEAS patří k největším tradičním textilním firmám v České republice. Hlavním sortimentem firmy se sídlem v Havlíčkově Brodě je denní, noční a funkční prádlo pro muže, ženy i děti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

dětská KOLEKCE BASIC | foto: PLEAS a.s.

Vývoj moderních pletenin, kvalitní materiály, jakostní funkční prádlo, měkké úplety, certifikát  dodržování ekologických standardů ve výrobě  i regionální značka. Ale také vstřícnost vůči dění ve společnosti, otevřenost a vnímavost.

To všechno zastřešuje havlíčkobrodská společnost PLEAS, a.s., která na Vysočině funguje už od 19. století, pod názvem PLEAS od roku 1940. Se svými 750 zaměstnaci neodmyslitelně patří k Havlíčkovu Brodu.

Kvalitní měkké prádlo i pro nové kolekce

kolekce 2012

PLEAS nabízí široký sortiment dámského, pánského, dětského spodního a nočního prádla, prádla určeného pro zimní sporty, ale také tu najdete pulovry, polokošile, roláky. Společné mají jedno - musí být příjemné na dotek a na jejich výrobu musí být použity kvalitní úplety, které si firma sama vyrábí.

To je úspěšná filozofie firmy PLEAS. Obojí splňují všechny kolekce značky pleas a nejinak je tomu i u kolekcí jaro/léto a podzim/zima 2012, které se právě připravují. Samozřejmostí je módní design, sledování módních trendů v oblasti barev a střihů. Jen tak je možné úspěšně konkurovat na evropských trzích.
Všechny výrobky značky pleas jsou certifikovány ekologickým standardem v systému Ökotex 100.

A navíc tu objevíte jedinečnost, kterou jinde nenajdete! Design jeřabin! PLEAS je držitelem regionální značky - Vysočina regionální produkt, která je zárukou kvality a šetrnosti k životnímu prostředí. Má speciální kolekci spodního prádla s dezénem jeřabin, symbolem Vysočiny.

PLEAS boduje nejen v kolekcích prádla

Dokázal to zafinancováním hodin "domečku" s bezpečnostním hlásičem na městskou policii a záchrannou službu, které byly v říjnu nainstalované na dětském hřišti na Kalinově nábřeží v Havlíčkově Brodě. Navíc hodiny skutečně hlídají čas dětí, které se leckdy při hře zapomenou. Každý den v poledne a před soumrakem, v zimním čase v 16 hodin, zakokrhá kohout na odchodnou domů. Jak jednoduché a jak účinné.

hodiny v domečku

"Byli jsme jednou z oslovených firem na Havlíčkobrodsku. Bezpečnost dětí nám připadala důležitá, proto jsme projekt zafinancovali," vysvětlil finanční ředitel PLEASU Ing. Petr Nobst. Na první pohled jasný transparentní přístup. A pro firmu PLEAS ne ojedinělý. PLEAS je častým přispěvatelem charitativních akcí a nadací. 

Pokud jste ještě neměli tu čest narazit na značku pleas, nevadí. Stačí si v pohodlí vašeho obýváku zadat na počítači internetovou adresu firmy. www.pleas.cz a otevře se před vámi svět kvalitního prádla, můžete procházet katalogy i si jednoduše objednat vámi vybrané zboží v sekci e-shopu. Všímavé zaujme určitě i to, že web společnosti PLEAS získal ocenění web roku. Je vidět, že firma ví, co chce na všech úrovních.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Na léto vás připraví omlazení dekoltu a rukou i laserová epilace

Přivítejte léto, jak jste si vždy přála! Se skvělým pocitem ze svého těla v plavkách. Právě je ideální čas na omlazení...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Čtyři velká ALE, proč domácí pleťová maska není taková výhra

Čtyři velká ALE, proč domácí pleťová maska není taková výhra

Arome.cz Avokádo, banán, ovesné vločky, nebo vajíčko nebo želatina. Ingredience z kuchyně přeneste do koupelny a nechte přírodu, ...

Najdete na iDNES.cz