Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní sítě na všechno a pro všechny

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Kv. Řezáč je tradiční ryze český výrobce uzlových sítí a provaznických výrobků z kvalitních surovin a materiálů. Sítě sportovní, ochranné, průmyslové, rybářské, pro hru a zábavu, ale také lana a šňůry. Stačí si vybrat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní sítě na všechno a pro všechny | foto: Kv. Řezáč, s.r.o.

Chcete zvýšit bezpečnost svých ratolestí při hrách? Už jednou provždy přestat pobíhat pro zakutálený míč při sportu? Radovat se z úlovku, který se vám mrská v podběráku? Nebo je vaším snem houpací síť zavěšená na trámu či v rozkvetlé zahradě?

Nic není nemožné! Veškerá "síťovaná" přání vám splní tišnovská společnost
Kv. Řezáč, která navázala na padesátiletou tradici výroby sítí. A úspěšně. Sortiment standardních výrobků každý rok obohacuje o novinky, sleduje nové trendy na trhu a jde naproti požadavkům zákazníků.

Dokládá to pestrá nabídková paleta. Sítě sportovní, ochranné, průmyslové, rybářské, sítě pro hru a zábavu, ale také lana a šňůry. V různých designech, velikostech i s možností výroby sítí na míru zákazníkovi.

Do sítí Kv. Řezáč padaly góly na MS v ledním hokeji

Sítě jsou všude kolem nás. Stačí se pozorně rozhlédnout. Sportovní sítě v jednotlivých typech branek, sítě na volejbal, basketbal, badminton, tenis, florbal, baseball, beach volejbal, nohejbal, stolní tenis.

Všechny sportovní sítě Kv.Řezáč jsou dodávány v nejlepší kvalitě zpracování v různých materiálových a cenových úrovních - pro amatéry i profesionály. Pro domácí hřiště i prestižní sportovní kluby. Záleží jen na vaší volbě a potřebách.

A nejedná se o ledajaké sítě. Vždyť byly vidět na slovenských stadionech během MS v ledním hokeji.

Tělocvičny, dětská hřiště a firma Kv. Řezáč jdou ruku v ruce

Sportovní sítě, švihadla, šplhací lana a sortiment ochranných a dělících sítí či sítí na míče. Bez nich se žádná tělocvična neobejde. Stejně tak co by byla dětská hřiště bez šplhacích a houpacích lan, šplhacích sítí, šplhacích žebříků a pyramid?

A co je tady dvojnásob důležité? Veškeré výrobky firmy Kv. Řezáč jsou certifikované podle přísných bezpečnostních předpisů. Sítě jsou lehké, ale pevné. Barevné, nebo naopak neutrální. A hlavně bezpečné a variabilní. Díky uzlům jsou ještě pevnější než sítě splétané. Dají se lehce opravit zauzlováním. Pro venkovní dětská hřiště vyrábí i sítě z lan s ocelovým jádrem, které odolají nejen povětrnostním vlivům, ale i útokům vandalů.

Ochranné sítě na každém kroku

ochranná síť

Sporty vyžadují i ochranné sítě. Nejenom že odpadne problém s toulajícími se míči, ale zajišťují bezpečnost diváků v hledišti. Jejich využití je bohaté v běžném životě. Ochranné sítě na kontejnery nebo na železniční vagony převážející kovový šrot, sítě na skládky odpadu.

A také v zemědělství a chovatelství: sítě na pěstování rostlin, voliéry, ochrana otevřených prostor pro domácí mazlíčky, ochrana proti ptactvu či rybářské sítě.
Samotnou kapitolou jsou bezpečnostní sítě proti pádu osob a těžkých předmětů, které mají uplatnění pro stavbaře, zajištění pádu kamenů a skal, ochrana objektů a střech, skleněných konstrukcí a oken.

Bezpečnostní žebříky důvěrně znají i hasiči, jeskyňáři a záchranné týmy.

Široké využití sítí najdete v domácnostech. Chcete levnou a praktickou dekoraci do dětského pokoje?  Zabezpečit zábradlí, dětskou postýlku nebo balkon? Síťové výplety jsou tou správnou volbou! Stejně jako houpací síť, ve které zapomenete na starosti všedních dnů.

Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Na firemních internetových stránkách www.kvrezac.cz, které jsou zároveň
e-shopem, najdete celý výrobní program, desítky produktů s popisem, rozměry, vyobrazením a cenou. Tak proč si neudělat radost?

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz