Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní pracovní rukavice Aero vydrží i říznutí čepelí nože

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Téměř při každé manuální práci by si člověk měl chránit své ruce. Ideální ochranou jsou kvalitní pracovní rukavice, které na ruce dobře sedí, jsou prodyšné, nepotí se v nich ruce, a člověk v nich má cit, jako kdyby k jeho prstům patřily od narození. Přesně takové rukavice nabízí společnost Inzep centrum.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní pracovní rukavice Aero vydrží | foto: INZEP

V portfoliu firmy, která se zabývá celým sortimentem ochranných pracovních pomůcek, se nyní objevují i žhavé novinky. Jde zejména o špičkové rukavice značky Aero. Jsou to kvalitní rukavice, které uživatelé ocení jako mimořádně komfortní. A majitel firmy, který je pro své zaměstnance pořizuje, je může ve společnosti Inzep centrum nakoupit za velmi výhodné ceny.

Pracovní rukavice pro všechny profese

Rukavice Aero se hodí takřka na všechny druhy pracovních činností. Využijí je zedníci, pokrývači, ale i zahradníci, skláři či řezníci. Největší uplatnění naleznou v automobilovém či sklářském průmyslu nebo při výrobě elektroniky.

V nabídce ochranných pracovních rukavic stojí za zmínku například nylonové rukavice z úpletu Aero Nitcom 1930. Jde o vysoce kvalitní ochranné jemné bezešvé pletené rukavice, jejichž svrchní vrstvu tvoří mikroporézní pěnový nitrilkaučuk s pískovým protiskluzným dezénem.

Jsou vybaveny i pružnou manžetou a skvěle se hodí pro montážní a manipulační práce s hladkými předměty. Rukavice mají zdrsněný pískovaný povrch, díky kterému mají dobré úchopové vlastnosti. Tyto rukavice jsou částečně odolné proti kontaktnímu teplu do 100 °C. Jsou také prodyšné a odolají olejům.

Využít je mohou prakticky všichni dělníci v automobilovém, leteckém a strojírenském průmyslu, ve sklárnách a výrobnách keramiky či ve stavebnictví.

Kvalitní ochrana neomezuje citlivost prstů

Podobné využití s ještě kvalitnějším zpracováním nabízejí nylonové rukavice z úpletu Aero Nitcom Premium 1931. Jsou vybaveny pískovaným protiskluzným dezénem na dlani a konečcích prstů a dobře poslouží k manipulaci s materiály za sucha i za vlhka.

Kdo upřednostňuje tenčí rukavice a pracovní podmínky mu to dovolí, je v nabídce společnosti Inzep centrum supertenký druh rukavic z úpletu Aero Nitcom Light 1932. Tyto rukavice zajišťují svému uživateli extrémní citlivost v prstech a hodí se tak k práci, kde je zapotřebí při práci vysoká citlivost v prstech. Povrstvení rukavic zajišťuje odolnost vůči oleji.

Protiřezné rukavice

Proti ořezu

Protiřezné rukavice Aero Cut Master 1683

Pokud někdo pracuje v tak nebezpečných podmínkách, že mu hrozí řezná zranění, měl by používat protiřezné rukavice Aero Cut Master 1683.

Úpletové protiřezové rukavice jsou totiž vyrobeny ze směsi syntetického hi-tech materiálu nové generace. Na dlani a na konečcích prstů je tenký nános polyuretanu, který umožňuje dobrý úchop.

Odolnost proti proříznutí čepelí je na nejvyšším možném stupni hodnocení číslo 5 a i odolnost proti propíchnutí na nejvyšším hodnocení číslo 4. Rukavice jsou zároveň velmi odolné proti oděru a roztržení. Pro vyšší komfort jsou rukavice paropropustné. Tyto vysoce odolné rukavice se dají dobře využít pro montážní a manipulační práce v automobilovém a strojírenském průmyslu, ve stavebnictví či při výrobě skla.

Pracovní antistatické rukavice

Za zmínku stojí ještě kvalitní antistatické nylonové rukavice Aero C 1913. Díky tomu, že obsahují uhlíková vlákna, rychle pohlcují statickou elektřinu. Vyrábějí se i ve variantách s měděnými vlákny a různými stupni povrstvení polyuretanem.

Teploodolné

Aero Thermolux 1927

Rukavice proti teplu i chladu

Pro práci, kde jsou i vysoké nebo naopak nízké teploty, mohou zákazníci využít rukavice z úpletu Aero Softex 1688 či Aero Thermolux 1927. Oba vzory jsou odolné proti kontaktnímu teplu do 250 ºC.

Ochranné zimní rukavice se vyrábějí z nylonového úpletu či ze silného akrylového úpletu, pro maximální komfort nošeni je opět využita měkká poddajná vrstva pěnového latexu na dlani.

Kompletní nabídku ochranných pracovních rukavic najdete na webových stránkách www.inzep.cz, kde si vybrané zboží můžete rovnou zakoupit v e-shopu.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Najdete na iDNES.cz