Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní pracovní rukavice Aero vydrží i říznutí čepelí nože

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Téměř při každé manuální práci by si člověk měl chránit své ruce. Ideální ochranou jsou kvalitní pracovní rukavice, které na ruce dobře sedí, jsou prodyšné, nepotí se v nich ruce, a člověk v nich má cit, jako kdyby k jeho prstům patřily od narození. Přesně takové rukavice nabízí společnost Inzep centrum.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní pracovní rukavice Aero vydrží | foto: INZEP

V portfoliu firmy, která se zabývá celým sortimentem ochranných pracovních pomůcek, se nyní objevují i žhavé novinky. Jde zejména o špičkové rukavice značky Aero. Jsou to kvalitní rukavice, které uživatelé ocení jako mimořádně komfortní. A majitel firmy, který je pro své zaměstnance pořizuje, je může ve společnosti Inzep centrum nakoupit za velmi výhodné ceny.

Pracovní rukavice pro všechny profese

Rukavice Aero se hodí takřka na všechny druhy pracovních činností. Využijí je zedníci, pokrývači, ale i zahradníci, skláři či řezníci. Největší uplatnění naleznou v automobilovém či sklářském průmyslu nebo při výrobě elektroniky.

V nabídce ochranných pracovních rukavic stojí za zmínku například nylonové rukavice z úpletu Aero Nitcom 1930. Jde o vysoce kvalitní ochranné jemné bezešvé pletené rukavice, jejichž svrchní vrstvu tvoří mikroporézní pěnový nitrilkaučuk s pískovým protiskluzným dezénem.

Jsou vybaveny i pružnou manžetou a skvěle se hodí pro montážní a manipulační práce s hladkými předměty. Rukavice mají zdrsněný pískovaný povrch, díky kterému mají dobré úchopové vlastnosti. Tyto rukavice jsou částečně odolné proti kontaktnímu teplu do 100 °C. Jsou také prodyšné a odolají olejům.

Využít je mohou prakticky všichni dělníci v automobilovém, leteckém a strojírenském průmyslu, ve sklárnách a výrobnách keramiky či ve stavebnictví.

Kvalitní ochrana neomezuje citlivost prstů

Podobné využití s ještě kvalitnějším zpracováním nabízejí nylonové rukavice z úpletu Aero Nitcom Premium 1931. Jsou vybaveny pískovaným protiskluzným dezénem na dlani a konečcích prstů a dobře poslouží k manipulaci s materiály za sucha i za vlhka.

Kdo upřednostňuje tenčí rukavice a pracovní podmínky mu to dovolí, je v nabídce společnosti Inzep centrum supertenký druh rukavic z úpletu Aero Nitcom Light 1932. Tyto rukavice zajišťují svému uživateli extrémní citlivost v prstech a hodí se tak k práci, kde je zapotřebí při práci vysoká citlivost v prstech. Povrstvení rukavic zajišťuje odolnost vůči oleji.

Protiřezné rukavice

Proti ořezu

Protiřezné rukavice Aero Cut Master 1683

Pokud někdo pracuje v tak nebezpečných podmínkách, že mu hrozí řezná zranění, měl by používat protiřezné rukavice Aero Cut Master 1683.

Úpletové protiřezové rukavice jsou totiž vyrobeny ze směsi syntetického hi-tech materiálu nové generace. Na dlani a na konečcích prstů je tenký nános polyuretanu, který umožňuje dobrý úchop.

Odolnost proti proříznutí čepelí je na nejvyšším možném stupni hodnocení číslo 5 a i odolnost proti propíchnutí na nejvyšším hodnocení číslo 4. Rukavice jsou zároveň velmi odolné proti oděru a roztržení. Pro vyšší komfort jsou rukavice paropropustné. Tyto vysoce odolné rukavice se dají dobře využít pro montážní a manipulační práce v automobilovém a strojírenském průmyslu, ve stavebnictví či při výrobě skla.

Pracovní antistatické rukavice

Za zmínku stojí ještě kvalitní antistatické nylonové rukavice Aero C 1913. Díky tomu, že obsahují uhlíková vlákna, rychle pohlcují statickou elektřinu. Vyrábějí se i ve variantách s měděnými vlákny a různými stupni povrstvení polyuretanem.

Teploodolné

Aero Thermolux 1927

Rukavice proti teplu i chladu

Pro práci, kde jsou i vysoké nebo naopak nízké teploty, mohou zákazníci využít rukavice z úpletu Aero Softex 1688 či Aero Thermolux 1927. Oba vzory jsou odolné proti kontaktnímu teplu do 250 ºC.

Ochranné zimní rukavice se vyrábějí z nylonového úpletu či ze silného akrylového úpletu, pro maximální komfort nošeni je opět využita měkká poddajná vrstva pěnového latexu na dlani.

Kompletní nabídku ochranných pracovních rukavic najdete na webových stránkách www.inzep.cz, kde si vybrané zboží můžete rovnou zakoupit v e-shopu.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz