Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní potisk textilu zajistí digitální technologie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost SPEED PRESS Plus věří, že velkou část budoucnosti v oboru potisků 3D předmětů ovládnou digitální technologie. Právě proto zainvestovala statisíce EUR do plně industriálních digitálních strojů. A to dva stroje na potisk 3D předmětů kromě textilu a 2 stroje na potisk textilních materiálů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní potisk textilu zajistí digitální technologie | foto: Reklamní a dárkové předměty SPEED PRESS

Tyto digitální technologie otevírají zcela nové možnosti reklamního značení textilních výrobků. Možnosti zakoupených strojů vám rádi popíšeme na strojích určených pro potisk textilních materiálů.

Pro malé a střední zakázky plnobarevného tisku je zásadní výhodou minimalizace příprav (výroba 4 až 12 sít pro sítotisk zcela odpadá). Tedy podstatně nižší náklady na předtiskovou přípravu. Maximální rozměr tisku 50 × 70 cm plnobarevně umožňuje mnohem větší kreativitu v designu tisku prakticky po celé ploše například trika. Tím vznikne vlastně „úplně jiný výrobek“. Stroj je schopen tisknout i přes knoflíky, zipy, kapsy a podobně.

Digitální technologie zvládají potisk na různé druhy textilu

Rychlost tisku je mírně nižší než u plnobarevného sítotisku. I tak je kapacita dvou strojů, které společnost SPEED PRESS Plus pořídila, u bílého textilu 350 až 380 kusů za hodinu v maximální ploše. U menších reklamních značení je kapacita úměrně vyšší. Stroje tisknou i na barevný textil a černý textil, protože jsou vybaveny podtiskovou bílou barvou s výborným krytím. Tisknou i na textilní výrobky s vysokou gramáží a savostí materiálu. Tisk je prováděn přímo na textil a je odolný vůči praní, ale i UV záření, a je příjemný na omak.

Je možné tisknout nejen bavlnu ale i směs bavlna – polyester, elastan, lycra, frote, riflovina. Stroj umožňuje tisk grafických motivů, fotografií i motivů dodaných zákazníkem.

Stroje KORNIT DIGITAL používají k tisku inkousty na vodní bázi (vodou ředitelné), které jsou speciálně vyvinuté pro potisk textilu. Vlastní potisk je ekologický, barvy splňují nejpřísnější mezinárodní normy Oeko-Tex Standard 100 a GOTS V.2 a V.3

Kvalitní potisk textilu zajistí digitální technologie

Podklady pro tisk

Grafika je vyžadována v datové podobě CorellDraw, Adobe IllustratorPhotoshop cca 300 Dpi na transparentním pozadí, digitální fotografie jpg v originální velikosti 1 : 1 a podklady v nedatové podobě – fotografie, kresba, grafika.

Zásadní výhodou je velikost tisku, celoplošná plnobarevnost, vysoká odolnost potisku a minimální čas na přípravu, který je v řádu minut. Do cca 200 ks je dokonce nižší cena než u klasického sítotisku, neboť rozpočítaná příprava a výroba sít je cenově i časově výrazně nákladnější.

Tyto stroje významně posouvají možnosti tisku a jeho kvality. Jedná se o plně průmyslové technologie s vysokou kvalitou a spolehlivostí.

Zásadní výhodou je kreativita, možnost personalizovaného značení na každý kus, rychlost, kvalita, ekologický provoz, vzhledem k parametrům strojů a jejich ceně i velmi komunikativní cena tisku. Společnost SPEED PRESS Plus věří, že budete s jejím krokem do digitálního „věku“ velmi spokojení.

Více informací najdete na www.speed-press.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Najdete na iDNES.cz