Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní potisk textilu zajistí digitální technologie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost SPEED PRESS Plus věří, že velkou část budoucnosti v oboru potisků 3D předmětů ovládnou digitální technologie. Právě proto zainvestovala statisíce EUR do plně industriálních digitálních strojů. A to dva stroje na potisk 3D předmětů kromě textilu a 2 stroje na potisk textilních materiálů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní potisk textilu zajistí digitální technologie | foto: Reklamní a dárkové předměty SPEED PRESS

Tyto digitální technologie otevírají zcela nové možnosti reklamního značení textilních výrobků. Možnosti zakoupených strojů vám rádi popíšeme na strojích určených pro potisk textilních materiálů.

Pro malé a střední zakázky plnobarevného tisku je zásadní výhodou minimalizace příprav (výroba 4 až 12 sít pro sítotisk zcela odpadá). Tedy podstatně nižší náklady na předtiskovou přípravu. Maximální rozměr tisku 50 × 70 cm plnobarevně umožňuje mnohem větší kreativitu v designu tisku prakticky po celé ploše například trika. Tím vznikne vlastně „úplně jiný výrobek“. Stroj je schopen tisknout i přes knoflíky, zipy, kapsy a podobně.

Digitální technologie zvládají potisk na různé druhy textilu

Rychlost tisku je mírně nižší než u plnobarevného sítotisku. I tak je kapacita dvou strojů, které společnost SPEED PRESS Plus pořídila, u bílého textilu 350 až 380 kusů za hodinu v maximální ploše. U menších reklamních značení je kapacita úměrně vyšší. Stroje tisknou i na barevný textil a černý textil, protože jsou vybaveny podtiskovou bílou barvou s výborným krytím. Tisknou i na textilní výrobky s vysokou gramáží a savostí materiálu. Tisk je prováděn přímo na textil a je odolný vůči praní, ale i UV záření, a je příjemný na omak.

Je možné tisknout nejen bavlnu ale i směs bavlna – polyester, elastan, lycra, frote, riflovina. Stroj umožňuje tisk grafických motivů, fotografií i motivů dodaných zákazníkem.

Stroje KORNIT DIGITAL používají k tisku inkousty na vodní bázi (vodou ředitelné), které jsou speciálně vyvinuté pro potisk textilu. Vlastní potisk je ekologický, barvy splňují nejpřísnější mezinárodní normy Oeko-Tex Standard 100 a GOTS V.2 a V.3

Kvalitní potisk textilu zajistí digitální technologie

Podklady pro tisk

Grafika je vyžadována v datové podobě CorellDraw, Adobe IllustratorPhotoshop cca 300 Dpi na transparentním pozadí, digitální fotografie jpg v originální velikosti 1 : 1 a podklady v nedatové podobě – fotografie, kresba, grafika.

Zásadní výhodou je velikost tisku, celoplošná plnobarevnost, vysoká odolnost potisku a minimální čas na přípravu, který je v řádu minut. Do cca 200 ks je dokonce nižší cena než u klasického sítotisku, neboť rozpočítaná příprava a výroba sít je cenově i časově výrazně nákladnější.

Tyto stroje významně posouvají možnosti tisku a jeho kvality. Jedná se o plně průmyslové technologie s vysokou kvalitou a spolehlivostí.

Zásadní výhodou je kreativita, možnost personalizovaného značení na každý kus, rychlost, kvalita, ekologický provoz, vzhledem k parametrům strojů a jejich ceně i velmi komunikativní cena tisku. Společnost SPEED PRESS Plus věří, že budete s jejím krokem do digitálního „věku“ velmi spokojení.

Více informací najdete na www.speed-press.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Přezouvání na zimní pneumatiky. Řešíte, co s těmi ojetými?

Přezouvání na zimní pneumatiky – řešíte, co s těmi ojetými?

Blíží se čas, kdy je třeba opět přezout pneu. Také hledíte při přezouvání na zimní pneumatiky především na cenu? Pokud...

Najdete na iDNES.cz