Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní počítač usnadní studium a seženete ho za pár tisíc korun

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Školní rok je na spadnutí a pokud váš potomek nastupuje na střední, vyšší odbornou nebo vysokou školu, připravte se na nemalé investice do školních pomůcek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní počítač usnadní studium. Kde seženete prvotřídní stroje za pár tisíc? | foto: NetStores s.r.o.

Studenti se dnes neobejdou především bez počítače. Učitelé jako by počítali s tím, že všichni žáci mají přístup na internet a zadávají jim úkoly, které spočívají zejména ve vyhledávání informací na webu. A přestože studenti mohou využívat volně přístupné počítače ve škole či v knihovně, není důvod jim komplikovat život. Počítače a notebooky nejsou cenově nedostupné artikly. Stačí se poohlédnout v sortimentu repasované techniky!

Výpočetní technika je rok od roku levnější. Nové „low-endové“ desktopy a notebooky lze pořídit za pár tisíc korun. Úspora se však nese v duchu kompromisů vůči kvalitě zpracování a výkonu. Repasovaná technika je ještě levnější, a přitom v mnoha ohledech lepší. Student potřebuje kvalitní, odolný, spolehlivý a přiměřeně výkonný stroj. Navíc za slušnou cenu. Všechny tyto vlastnosti od nových počítačů z nejlevnější kategorie logicky čekat nelze. Od repasů ano.

Největší zájem budí repasované notebooky, protože studenti vyžadují mobilitu. Jedná se o starší stroje střední a vyšší třídy. Vždy v perfektním stavu, tiché a dostatečně výkonné. Oproti stejně drahým novým notebookům jsou mnohem kvalitnější a vydrží podstatně víc. Práce s notebookem z manažerské třídy je na o poznání vyšší úrovni než s low endem.

K nejžádanějším repasovaným notebookům patří stroje řady ThinkPad od IBM (dnes Lenovo), manažerské laptopy řady Lattitude od Dellu a v neposlední řadě EliteBooky od HP. Tyto stroje oslňují svým zpracováním i po letech. Kvalitní a odolné šasi s kovovými součástmi je jako stvořené pro neustálé přenášení z učebny do učebny. V útrobách těchto notebooků se skrývají komponenty, které v době uvedení na trh patřily ke špičce. Vyladěný repasovaný notebook vydrží mnohem více než nový počítač z nejnižší modelové řady.

Na své si přijdou i studenti, kteří se v rámci studia neobejdou bez velmi výkonné techniky. Pro 3D modelaci v CAD / CAM aplikacích, grafické práce a další úkony náročné na výpočetní výkon jsou vhodné repasované stolní počítače s procesory XEON, možností navýšení paměti RAM až na 72 GB a graficky optimalizovanou kartou Nvidia Quadro. Pro projektování, navrhování a podobné činnosti jsou tyto stroje jako stvořené.

Z repasované techniky nemusíte mít strach. Vztahuje se na ni záruka, obvykle na 6 – 24 měsíců. A ze zákona lze zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Pokud se po repasech poohlédnete u renomovaného prodejce, nešlápnete vedle. K největším českým specialistům na prodej repasované techniky patří LevnaPC.cz. Finalista loňské soutěže ShopRoku působí na trhu déle než 10 let a prodal desítky tisíc repasovaných desktopů a notebooků.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz