Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku. Ochrání dům i tygry v ZOO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejen k ohraničení vašeho pozemku, ale třeba na tenisové kurty, do zoologických zahrad nebo na lesní školku. Tam všude se skvěle hodí kvalitní plot s dlouhou životností. Stačí si dobře vybrat druh pletiva. Vyplatí se přitom obrátit se na odborníky, kteří plotům rozumí a dobře vám poradí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku.

Specialistou na pletiva a stavbu plotů je pardubická společnost Český Háček podnikatele Tomáše Elicha.

Firma se může pochlubit více než desetiletou tradicí a zabývá se stavbou plotů nejen pro rodinné domy, ale i na sportoviště, v zemědělství, sadařství, lesnictví či vysoce kvalitní a odolné ploty, které slouží jako překážka proti nezvaným hostům do přísně střežených objektů anebo k oplocení dravých zvířat.

Firma přitom garantuje nejnižší ceny sloupků a pletiva na trhu.

Druhy pletiva

Důležité je zvolit vhodné pletivo. Ve firmě Český Háček si můžete vybrat z několika druhů.

Nejoblíbenější je pletivo čtyřhranné. Je levné a vyniká velkou životností, která přesahuje 30 let. Dlouhověkost zajišťuje žárově zinkovaný ocelový drát potažený extrudovaným plastem s okem 50 mm a sílou drátu 2.7 mm.

Čtyřhranné pletivo je vhodné zejména pro použití v zemědělství, sadařství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení sportovišť, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků. Moderní a velmi pevné pletivo, které je zinkované a následně poplastované, je svařované pletivo s názvem E-Lord.

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku.

Oko pletiva je 75 x 100 mm, drát 2,6 mm. Pro zvýšení pevnosti jsou u tohoto pletiva ve vrchní části vloženy tři vodorovné dráty. Toto pletivo je vhodné pro rovinné plochy. Vysoce efektní do zahrad rodinných domků, parků, pro oplocení sportovišť.

Predátoři za silným plotem

Jiným druhem je svařované pletivo E-Strong. Jde o zinko-plastované bezpečnostní pletivo s okem 50x60mm a drátem 3.0 mm. Představuje několikanásobně větší pevnost než ostatní druhy pletiva. Tento drátěný plot je vhodný pro zabezpečení provozoven, skladů, nemocnic, ale i větších plemen psů a nebezpečných zvířat.

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku.

Vysoký stupeň ochrany dávají průmyslové panely Lario. Je to zinko-plastová úprava s okem 50x200mm, drátem 5.0 mm o šíři 250 cm a prolisy na 2 - 4 místech. V tomto případě se tak můžete spolehnout na dokonalé oplocení rodinných domků, provozoven, sportovišť, skladů, nemocnic či letišť.

Ploty na klíč

Pokud nemáte chuť a náladu se obšírně stavbou plotu zabývat a sáhodlouze studovat příručky a návody o stavbě plotu, nabízí pro vás společnost Český Háček ideální variantu - plot na klíč.

Vše včetně sloupků a druhu pletiva si můžete v klidu a pohodlí domova vybrat na webových stránkách. V on-line kalkulátoru si hravě zadáte klíčové parametry plotu, automaticky se vám vypočte orientační cena vašeho nového plotu a společnost Český Háček už se pak postará o vše od A do Z.

Dopraví zdarma na místo určení materiál, na který v případě objednávky plotu na klíč získáte slevu ve výši 7 procent, a objedná firmu, která plot postaví. Vy už jen přijdete k hotovému dílu a převezmete je.

Ploty na klíč spoří čas i peníze

Ploty na klíč vám tak významně uspoří čas i peníze. Čas proto, že zkušenosti a bohatá technika firmě Český Háček umožňuje stavět ploty od stanovení termínu montáže za pouhé tři pracovní dny. Je však třeba počítat i se zhruba týdenním tvrdnutím betonu, tudíž celková doba zabere celkem zpravidla devět dní.

V praxi to tedy vypadá tak, že se první den navrtají v terénu díry, další den se do děr zabetonují sloupky, vzpěry a branky, následně se zhruba šest dní čeká na zatvrdnutí betonu a pak se během jednoho dne napne pletivo.

A objednávkou plotu na klíč u firmy Český Háček snadno uspoříte i peníze. Ceny jsou levnější než u konkurence a i kdyby náhodou ne, společnost je umí snížit. Lepší cenu u Českého Háčku si zajistíte jednoduše: pokud do firmy pošlete webový odkaz na levnější konkurenční nabídku, okamžitě dostáváte slevu ve výši 3 procent.

Navíc při on-line webové kalkulaci okamžitě získáváte přehled o ceně a máte jistotu, že nebudete kupovat nic zbytečně. A ani vám nebude nic chybět. Odpadají vám navíc i starosti se sháněním pracovní síly či vhodných stavebních materiálů. Odborníci z firmy Český Háček se o vše postarají.

Kompletní nabídku společnosti Český Háček najdete na jejích webových stránkách www.cekyhacek.cz. Navštívit můžete i odběrné místo v Pardubicích v Dašické ulici 848. Na návštěvě je však třeba domluvit se předem telefonicky na čísle 724 737 332.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz