Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku. Ochrání dům i tygry v ZOO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejen k ohraničení vašeho pozemku, ale třeba na tenisové kurty, do zoologických zahrad nebo na lesní školku. Tam všude se skvěle hodí kvalitní plot s dlouhou životností. Stačí si dobře vybrat druh pletiva. Vyplatí se přitom obrátit se na odborníky, kteří plotům rozumí a dobře vám poradí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku.

Specialistou na pletiva a stavbu plotů je pardubická společnost Český Háček podnikatele Tomáše Elicha.

Firma se může pochlubit více než desetiletou tradicí a zabývá se stavbou plotů nejen pro rodinné domy, ale i na sportoviště, v zemědělství, sadařství, lesnictví či vysoce kvalitní a odolné ploty, které slouží jako překážka proti nezvaným hostům do přísně střežených objektů anebo k oplocení dravých zvířat.

Firma přitom garantuje nejnižší ceny sloupků a pletiva na trhu.

Druhy pletiva

Důležité je zvolit vhodné pletivo. Ve firmě Český Háček si můžete vybrat z několika druhů.

Nejoblíbenější je pletivo čtyřhranné. Je levné a vyniká velkou životností, která přesahuje 30 let. Dlouhověkost zajišťuje žárově zinkovaný ocelový drát potažený extrudovaným plastem s okem 50 mm a sílou drátu 2.7 mm.

Čtyřhranné pletivo je vhodné zejména pro použití v zemědělství, sadařství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení sportovišť, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků. Moderní a velmi pevné pletivo, které je zinkované a následně poplastované, je svařované pletivo s názvem E-Lord.

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku.

Oko pletiva je 75 x 100 mm, drát 2,6 mm. Pro zvýšení pevnosti jsou u tohoto pletiva ve vrchní části vloženy tři vodorovné dráty. Toto pletivo je vhodné pro rovinné plochy. Vysoce efektní do zahrad rodinných domků, parků, pro oplocení sportovišť.

Predátoři za silným plotem

Jiným druhem je svařované pletivo E-Strong. Jde o zinko-plastované bezpečnostní pletivo s okem 50x60mm a drátem 3.0 mm. Představuje několikanásobně větší pevnost než ostatní druhy pletiva. Tento drátěný plot je vhodný pro zabezpečení provozoven, skladů, nemocnic, ale i větších plemen psů a nebezpečných zvířat.

Kvalitní ploty na klíč z Českého Háčku.

Vysoký stupeň ochrany dávají průmyslové panely Lario. Je to zinko-plastová úprava s okem 50x200mm, drátem 5.0 mm o šíři 250 cm a prolisy na 2 - 4 místech. V tomto případě se tak můžete spolehnout na dokonalé oplocení rodinných domků, provozoven, sportovišť, skladů, nemocnic či letišť.

Ploty na klíč

Pokud nemáte chuť a náladu se obšírně stavbou plotu zabývat a sáhodlouze studovat příručky a návody o stavbě plotu, nabízí pro vás společnost Český Háček ideální variantu - plot na klíč.

Vše včetně sloupků a druhu pletiva si můžete v klidu a pohodlí domova vybrat na webových stránkách. V on-line kalkulátoru si hravě zadáte klíčové parametry plotu, automaticky se vám vypočte orientační cena vašeho nového plotu a společnost Český Háček už se pak postará o vše od A do Z.

Dopraví zdarma na místo určení materiál, na který v případě objednávky plotu na klíč získáte slevu ve výši 7 procent, a objedná firmu, která plot postaví. Vy už jen přijdete k hotovému dílu a převezmete je.

Ploty na klíč spoří čas i peníze

Ploty na klíč vám tak významně uspoří čas i peníze. Čas proto, že zkušenosti a bohatá technika firmě Český Háček umožňuje stavět ploty od stanovení termínu montáže za pouhé tři pracovní dny. Je však třeba počítat i se zhruba týdenním tvrdnutím betonu, tudíž celková doba zabere celkem zpravidla devět dní.

V praxi to tedy vypadá tak, že se první den navrtají v terénu díry, další den se do děr zabetonují sloupky, vzpěry a branky, následně se zhruba šest dní čeká na zatvrdnutí betonu a pak se během jednoho dne napne pletivo.

A objednávkou plotu na klíč u firmy Český Háček snadno uspoříte i peníze. Ceny jsou levnější než u konkurence a i kdyby náhodou ne, společnost je umí snížit. Lepší cenu u Českého Háčku si zajistíte jednoduše: pokud do firmy pošlete webový odkaz na levnější konkurenční nabídku, okamžitě dostáváte slevu ve výši 3 procent.

Navíc při on-line webové kalkulaci okamžitě získáváte přehled o ceně a máte jistotu, že nebudete kupovat nic zbytečně. A ani vám nebude nic chybět. Odpadají vám navíc i starosti se sháněním pracovní síly či vhodných stavebních materiálů. Odborníci z firmy Český Háček se o vše postarají.

Kompletní nabídku společnosti Český Háček najdete na jejích webových stránkách www.cekyhacek.cz. Navštívit můžete i odběrné místo v Pardubicích v Dašické ulici 848. Na návštěvě je však třeba domluvit se předem telefonicky na čísle 724 737 332.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz