Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní péče agentur šetří klientům čas i peníze

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sehnat zaměstnance je v Česku čím dál větší umění, nezaměstnanost padá k rekordním minimům. Ani za téhle situace ale není důvod ztrácet naději. Tu mají firmy v zodpovědných, silných a profesionálních pracovních agenturách.

Kvalitní péče agentur šetří klientům čas i peníze | foto: Hofmann Personal

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

„Pokud hledáte volné pracovní síly, nabízíme několik druhů personálních služeb. Vyhledáme vhodné kandidáty a ověříme jejich dovednosti a zkušenosti,“ říká vedoucí plzeňské pobočky společnosti Hofmann Personal Soňa Blasbalgová.

Agentura nabízí administrativní a ekonomické pozice, dále práci ve výrobě či logistice. Hofmann Personal pokrývá volná pracovní místa od operátorů až po vyšší management. „Umíme firmám pomoci. Ušetříme energii jejich personálních oddělení a nabídneme jim mnohem víc. Vzhledem ke své specializaci máme mnohem větší záběr než náborové středisko jedné firmy a více nástrojů například v internetovém marketingu, zejména na sociálních sítích,“ doplňuje Soňa Blasbalgová

O zakladatelce společnosti Ingrid Hofmann

Společnost založila Ingrid Hofmann roku 1985 v Německu. Firma rychle rostla a dnes je jednou z největších personálních společností v Německu a Rakousku. Její zakladatelka byla v roce 2002 zvolena v Německu Podnikatelem roku. V roce 2007 dostala spolkový Řád za zásluhy. Podle Financial Times patří mezi tři nejlepší podnikatelky Německa.

Jaké výhody přináší firmám spolupráce s vaší agenturou?
Striktně dodržujeme legislativu, takže se vyvarují problémů s úřady. Když přijde na pracoviště kontrola, mají naši pracovníci vždy všechny potřebné dokumenty. Tím, že našim klientům zajišťujeme veškerou agendu, uspoří kapacitu na vlastním personálním oddělení. Navíc dokážeme lidem zajistit ubytování, případně dopravu na pracoviště, pokud to firma běžně nenabízí.

Kolik pracovních agentur působí v Plzeňském kraji a jak si mezi nimi vybrat?
Přesné číslo z našeho kraje nemáme, ale na území České republiky jsou registrované asi dva tisíce agentur. Otázkou je, jestli fungují dle platné legislativy a zda jsou aktivní. V celé ČR je jich pouze pětadvacet, které jsou registrovány v Asociaci poskytovatelů personálních služeb, tudíž garantují dodržování zákonů a legislativy.

Na jaké pozice evidujete největší poptávku?
Firmy nejčastěji poptávají operátory, u kterých se nevyžaduje odbornost ani kvalifikace. Stačí zručnost a pracovitost. Jedná se především o pozice v automobilovém průmyslu a logistice. Stále narůstající zájem je také o svářeče, elektrikáře, obráběče CNC a montážní dělníky ve strojírenství.

Najdou uplatnění na trhu práce i vysokoškoláci?
Ano, nabízíme pozice vhodné i pro absolventy SŠ a VŠ, kteří nemají praxi. Je důležité, aby se absolvent zajímal o obor a chtěl získávat nové zkušenosti. Předností je, když ovládá alespoň jeden světový jazyk. Kandidátům zajišťujeme zaměstnanecký poměr přímo v dané firmě. Poradíme mu, jak napsat životopis a připravit se na pohovor. Trh práce dává šanci čerstvým absolventům, ale hlad je především po lidech s praxí a odborným vzděláním. Díky vysoké nabídce volných pozic stojí za to právě teď přemýšlet o změně zaměstnání.

Kvalitní péče agentur šetří klientům čas i peníze

Jaké služby nabízíme?

  • Temporary Help – pracovník je zaměstnancem naší personální agentury a my vedeme jeho kompletní osobní a mzdovou agendu
  • Permanent Placement – firmě najdeme zaměstnance do kmenového stavu. Specifikujeme pracovní pozici a najdeme vhodného kandidáta, kterého prověříme.
  • Try & Hire – spojení personálních služeb Temporary Help a Permanent Placement je vhodné, pokud firma zvažuje vytvoření nové pracovní pozice. Pracovník je naším zaměstnancem, a pokud se osvědčí, převezme ho firma do svého kmene.
  • Recruiting support – firma ušetří čas a energii svého personálního oddělení. Provedeme všechny potřebné aktivity při hledání nových kandidátů.
  • Executive Search – pokud firma hledá top manažera nebo specializovaného odborníka a potřebuje být diskrétní, máme to pravé řešení. Vytipujeme společnosti s podobným zaměřením, získáme informace o možných kandidátech a diskrétně je oslovíme. Firma zůstane do poslední chvíle v anonymitě.

O firmě Hofmann Personal

Dceřiná společnost mezinárodně působící skupiny I. K. Hofmann GmbH se sídlem v Norimberku, která zaměstnává po celém světě 23 tisíc zaměstnanců. V ČR má více než dvacetiletou tradici v oblasti zprostředkování zaměstnání. Od roku 2005 úspěšně nabízí agenturní zaměstnávání a kombinaci obou služeb. V současné době má Hofmann Personal 1500 zaměstnanců v pobočkách v Plzni, Stříbře, Boru u Tachova, v Českých Velenicích, Liberci, Brně, Chomutově a Chebu. V roce 2015 založila náborovou kancelář v Banské Bystrici na Slovensku. Je členem profesního sdružení APPS (Asociace poskytovatelů personálních služeb), čímž garantuje dodržování srovnatelných mzdových podmínek.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Rezidence Sakura skupiny T.E se probojovala mezi 16 nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project...

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod!

Televizní vysílání čekají dramatické změny, na které se můžete připravit s předstihem.

Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Chorvati ukončí ruský sen! Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Tipéři posílají dál Anglii a Chorvatsko, vidíte to podobně? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během...

Nová válcovna slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin i pracovní místa

Nová válcovna za 1,4 miliardy slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin

Společnost Fatra pokračuje v realizaci výstavby nové válcovny. Od listopadové prohlídky staveniště se mnohé změnilo a...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Komedy fest veze do Plzně hvězdy humoru

Komedy fest veze do Plzně hvězdy humoru

Plzeň bude i v letošním roce patřit festivalu humoru Komedy fest. Jde už o pátý ročník a organizátoři si opět...

Hofmann Personal: legální personální agentura

Hofmann Personal – legální personální agentura

Současné povědomí o agenturách práce v České republice není valné. To je bohužel způsobeno situací na trhu práce a s...

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu

Posíláte eura do zahraničí? Ušetřete za poplatky - využijte Europlatbu.

Pobyt v horském penzionu třeba v Alpách se vám může o stovky korun prodražit. Stačí, když budete peníze za ubytování...

Najdete na iDNES.cz