Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní paliva natankujete u partnerů Unipetrolu RPA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Do projektu společnosti Unipetrol RPA se již zapojila více než stovka nezávislých čerpacích stanic. Spolupráce s největším výrobcem benzínu a motorové nafty je zárukou kvality dodávaných paliv.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Partnerské čerpací stanice společnosti Unipetrol RPA. Hlavní výhoda - jistota z českých rafinérií. | foto: Unipetrol

Společnost Unipetrol RPA rozhodla, že bude i letos pokračovat s projektem Partnerská čerpací stanice. Projekt, v němž majitelům a provozovatelům menších sítí nebo jednotlivých čerpacích stanic nabízí vzájemně výhodnou spolupráci, může být i v dalších letech atraktivní.

Zázemí silného a spolehlivého partnera, který je zásobuje kvalitními produkty z českých rafinérií, dokážou podle dosavadních zkušeností ocenit i motoristé, kteří jsou zákazníky těchto stanic.

Unipetrol RPA jako přímý dodavatel ručí za vysokou úroveň kvality dodávaných paliv. Odběratelům z partnerských stanic nabízí kromě běžného sortimentu pohonných hmot také vlastní prémiová paliva, nadstandardně aditivovaný benzín Ultra 95 a motorovou naftu UltraDiesel.

Partnerské čerpací stanice nemají společné označení. Zákazníky, kteří u těchto stanic tankují, upozorňují na původ paliva vlajky s logem Unipetrolu, plakáty na stojanech a další propagační materiály.

Záruka kvalitního paliva

Partnerství se společností Unipetrol RPA představuje volné spojení, spolupráci založenou na vzájemně dohodnutých smluvních podmínkách. Unipetrol jako výrobce a dodavatel zajišťuje běžnou i nadstandardní kontrolu kvality dodávaných paliv.

Majitelé partnerských čerpadel mají k dispozici rozbory výstupní kontroly v rafinériích a veškeré informace o vlastnostech a kvalitativních parametrech dodaných pohonných hmot. V případě zájmu se navíc mohou bez dalších dodatečných nákladů zapojit do systému nezávislých kontrol kvality dodávaných pohonných hmot a získat tak pro své čerpací stanice cenné osvědčení Garance kvality.

Nálepka s tímto označením je zárukou, že nezávislí kontroloři na dané čerpací stanici pravidelně odebírají vzorky paliv a že tyto vzorky vyhověly ve všech směrech požadavkům legislativních předpisů a norem.

"Trh pohonných hmot dnes ovlivňuje nejen současná ekonomická situace, ale také problémy s kvalitou produktů. Spojení se silným a spolehlivým partnerem nabízí menším prodejcům určitou jistotu," vysvětluje za Unipetrol RPA vedoucí projektu David Mally.

Řidiči se podle jeho slov už neřídí pouze cenou, jako tomu bylo v minulosti. Uvědomují si, jak je právě tady důležité, aby výrobek měl předepsané vlastnosti. Nechtějí riskovat poškození nebo zanesení motoru v důsledku natankování nekvalitního benzinu nebo motorové nafty.

Skupina Unipetrol je vlastníkem českých rafinérií a největším výrobcem motorových paliv v ČR. Ve společnosti Česká rafinérská, jež provozuje rafinérie v Litvínově a v Kralupech nad Vltavou, má Unipetrol majoritní podíl.

Pardubická rafinérie Paramo patří do skupiny ze 100 %. Společnost Unipetrol RPA, u níž zkratka RPA vyjadřuje zaměření na Rafinérské, Petrochemické a Agrochemické produkty, je největší výrobní a obchodní jednotkou skupiny.

Partnerské čerpací stanice společnosti Unipetrol RPA 2

Atraktivnější pro řidiče

Unipetrol RPA začal s projektem partnerských čerpacích stanic v roce 2007. Projekt se osvědčil - většina partnerských čerpacích stanic, které se zapojily hned na začátku, v něm pokračuje už čtvrtým rokem.

Projekt Partnerská čerpací stanice

Partnerské čerpací stanice mohou využít i další výhody spolupráce se společností Unipetrol RPA. Čerpadláři zapojení do projektu mají možnost využít balíčku služeb marketingové podpory formou plakátů, triček, vlajek a dalších předmětů.

Unipetrol RPA pro ně pravidelně organizuje odborné semináře, které odrážejí aktuální témata a pomáhají se orientovat v novinkách a trendech distribuce a prodeje pohonných hmot, provozu čerpacích stanic a také v aktuální legislativě.

"Projekt Partnerská čerpací stanice za tři roky své existence prokázal výhody takové spolupráce. Malým nezávislým prodejcům poskytuje zázemí, bez kterého se v tvrdé konkurenci více než 3 600 veřejných čerpacích stanic na českém trhu dá jen obtížně obstát. Řidiči se navíc stále víc zajímají o výsledky testů kvality. Mají čím dál víc informací a své poznatky si sdělují i prostřednictvím médií. Atraktivita čerpacích stanic, které se mohou prokázat dobrými výsledky nezávislých kontrol, tak nepochybně do budoucna ještě poroste," říká šéfredaktor oborového časopisu PETROLmagazín Tomáš Mikšovský.

Společnost Unipetrol RPA sází na zásadu rovnosti. Menším čerpacím stanicím poskytuje výhody, které jsou za normálních okolností dostupné jen pro největší hráče na trhu.

"Projekt partnerství umožňuje i menším provozovatelům dosáhnout na výhodnější obchodní podmínky, a také využívat dobrého jména společnosti Unipetrol," shrnuje David Mally.

Autor:

Nejčtenější

Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení.
Češi touží po změně práce, hledají ji přes internet i na doporučení

V horizontu měsíce hodlá změnit práci až 23 % respondentů průzkumu společnosti Grafton, do půl roku pak 45 % z nich. Hlavním motivem je přitom vyšší mzda, ale...  celý článek

Výlovy rybníků přináší zábavu pro celou rodinu. Nechybí ani prodej čerstvých...
Výlovy rybníků nabízejí hodně zábavy a čerstvé ryby za nízké ceny

Máte chuť na čerstvé ryby a ještě nemáte program na podzimní víkendy? Pak je pro vás ideální navštívit výlovy rybníků. Těšit se můžete na akce pro rodiny s...  celý článek

2. odborná realitní konference: Panelová diskuze
Pod taktovkou RVI proběhla 2. odborná realitní konference

V úterý 17. října 2017 se v Hotelu Ambassador - Zlatá husa na Václavském náměstí v Praze sešlo na 500 špičkových realitních makléřů a odborníků, aby zde...  celý článek

Inovativní lepení se silou vláken v interiéru a exteriéru.
Inovativní lepení se silou vláken v interiéru a exteriéru

Inovace nejsou doménou jen informačních technologií. Významné pokroky zaznamenávají i materiály pro stavebnictví a domácí kutily. Například takové lepení...  celý článek

Další z rubriky

První Karlova rada: Nový vůz mě nenechá ve štychu
První Karlova rada: Nový vůz mě nenechá ve štychu

Vůně nového auta je neopakovatelný zážitek, na tom se asi shodneme všichni. Pokud můžeme, doporučujeme právě vůz nový, protože výběr je v tu chvíli nejširší,...  celý článek

Slovníček pojmů pro financování vozu. Vyznáte se?
Slovníček pojmů pro financování vozu. Vyznáte se?

Zaslechli jste někdy pojem, zkratku nebo cizí slovní spojení, když jste si pořizovali vůz, a blesklo vám hlavou „to znám“? Při snaze vzpomenout si jste však...  celý článek

Jak vybrat vhodné zimní pneumatiky a kdy přezout?
Jak vybrat vhodné zimní pneumatiky a kdy přezout?

Zdá se vám na zimní pneumatiky příliš brzy? Jenomže čas letí jako voda a v případě zimního počasí je budete muset 1. listopadu nazout i vy. Přesněji: pozemní...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.