Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní osvětlení zajistí pohodu při práci i odpočinku

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kvalitní osvětlení není jen povinnost. Je to hlavně nádherná hra světla a stínů, která pomůže k naladění prostoru pro relaxaci a odpočinek či kvalitní a rovnoměrné osvětlení pracovní plochy a prostoru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kuchyně | foto: unu

V dnešní době se výběru svítidel věnuje velká pozornost. Nad volbou osvětlení každé místnosti je přínosné velmi dobře popřemýšlet už při samotné rekonstrukci nebo stavbě rodinného domu či bytu.

V případě realizace rozvodů elektroinstalace je důležité počítat také s nástěnným osvětlením, které přispěje k dokonalému prosvětlení interiéru.

Stolní lampa

Jak si vybrat kvalitní osvětlení?

Nástěnná svítidla nepřímá využívají efekt odrazu světla od odrazné plochy nebo stropu a umožní vytvoření relaxační a uvolněné nálady. Jsou tedy těmi pravými, pokud hledáte osvětlení pro pohodu při práci i odpočinku.

Bodová svítidla naopak pomohou zvýraznit každou dominantu v interiéru. Ideálním svítidlem pro kvalitní osvětlení jídelního stolu se stane zavěšený lustr, který může být spuštěn do příjemné polohy, jenž neoslňuje přímo stolující.

Stropní svítidla jsou univerzálními pomocníky při kvalitním osvětlení chodeb a místností s nízkou výškou. Přínosným doplňkem každé místnosti je stojací lampa, která může být pomocníkem vášnivým čtenářům při klidném soužití s televizními diváky.

Stolní lampa je ideálním pomocníkem na pracovním stole, ale je praktická i z důvodu možnosti jednoduchého přemístění podle potřeby. Zajímavá zákoutí okrasné zahrady je možné si účelně nasvětlit pomocí kvalitního zahradního osvětlení. Také přístupová cesta ke vstupním dveřím domu bude o hodně příjemnější, pokud bude zajímavě osvětlená.

Lustr

PALNAS – e-shop s kvalitním osvětlením

Širokou nabídku výše uvedených kategorií kvalitního osvětlení v provedení moderním i klasickém vám nabízí internetový obchod firmy PALNAS, spol. s r. o. Všechna nabízená svítidla je možné osadit dnes velmi žádanými úspornými světelnými zdroji, které jsou také v nabídce.

Pracovníci firmy Vám rádi s výběrem svítidel pro pohodu při práci i odpočinku poradí. V případě dobré volby lze pomocí svítidel vytvořit dokonalé harmonické prostředí, které zajistí spokojený a klidný život.

Více informací naleznete na webových stránkách.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Přirozený řád lidského života od počátku věků udávaly světlo a tma. Přes den se pracovalo na slunečním světle a v noci...

Je na čase vybavit zahradu na letní grilování

Je na čase vybavit zahradu na letní grilování

Grilování patří k čím dál oblíbenějším činnostem. Sice se jedná o původem americký trend, avšak grilované pokrmy jsou...

Najdete na iDNES.cz