Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní nůžky, ohýbačky plechů a další stroje pořídíte u firmy MOSTR

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Potřebujete kvalitní nůžky na plech, ocel a profily či ohýbačky plechů? Pak jste na správné adrese u firmy Libor Brom - MOSTR z Prachovic u Dašic.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní nůžky, ohýbačky plechů a další stroje pořídíte u firmy MOSTR | foto: Libor Brom - Mostr

Hlavní náplní firmy je výroba plechotvářecích strojů, zejména pro využití v klempířských, zámečnických a údržbářských dílnách a provozech. Jde o produkci podle vlastních konstrukčních návrhů.

Nůžky ruční a elektrické

Firemním stříbrem jsou nůžky. Jejich nabídková paleta je skutečně pestrá. Vybírat můžete z ručních a elektrických nůžek. Využijete ve svém provozu či dílně spíše nůžky ruční? Potom stačí zvolit nejvhodnější typ podle záměru použití. V nabídce společnosti MOSTR jsou mezi ručními nůžkami nůžky pákové, tabulové, padací, pravoúhlé, profilové, kotoučové či nůžky na stavební ocel.

Společné mají jedno: jsou vysoce kvalitní, spolehlivé a usnadní práci v zámečnických, klempířských, údržbářských, autoopravárenských, stavebních a strojních dílnách.

Nůžky bodují velmi masivní, tuhou konstrukcí a vysokou spolehlivostí. Činné části nůžek jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nástrojové oceli a jsou kaleny a broušeny. Nože na nůžkách se dají opakovaně několikrát ostřit.

U každého typu nůžek jsou konstrukčně řešeny detaily tak, aby práce s nimi byla maximálně komfortní. Například u pákových nůžek je jejich tělo zhotoveno z tvárné litiny a je vhodně prohnuto pro snadnější průchod stříhaného materiálu nebo u tabulových nůžek se zadní doraz přestavuje pomocí hřebenového převodu a je odpružený, což umožňuje stříhání úzkých pásků. Na nůžkách je možné stříhat nekonečně dlouhý pás materiálu. Potřebujete plech ostřihovat, nastřihovat, případně dělit plochou ocel? Pak jsou pro vás ideální nůžky pravoúhlé, které primárně slouží především k vystřihování pravoúhlých rohů

Motorové nůžky elektromechanické a hydraulické

Všechny kvality ručních nůžek zůstávají i u motorových. Hlavní částí elektromechanických nůžek je svařovaný stojan, v němž je opracována vodící plocha pro beran. Zadní doraz se přestavuje pomocí rychloupínání, což umožňuje velmi rychlé přestavení stříhané délky. Zadní doraz lze nastavit na stříhání úhlových přístřihů. Stroj se vyznačuje velmi tichým a klidným chodem. V pohotovostním stavu neodebírá žádnou energii a nevydává žádný hluk.

obr 2

Hydraulické padací nůžky a pneumatické pravoúhlé nůžky jsou určeny především k vystřihování pravoúhlých rohů a vybrání zejména do přístřihů z plechu. Střižná síla se u nich vyvozuje pneumaticky. Nůžky nevyžadují téměř žádnou údržbu, pouze občasné promazání kluzných míst mazacím lisem a naostření nožů po jejich otupení.

Ohýbačky plechů: další pilíř nabídky MOSTRu

Ohýbat plech bez velké fyzické námahy. Cíl, který MOSTR úspěšně splnil u všech nabízených ohýbaček. Zákazníci si mohou i u ohýbaček plechů vybírat mezi několika typy. V nabídce jsou ohýbačky plechů motorové, segmentové, modulové a kombinované.

Ruční litinové ohýbačky jsou jednoduché stroje na ohýbání plechu pod ostrým úhlem i různým rádiem ohybu. Lze je použít  v opravárenských, zámečnických a zejména v klempířských dílnách. Doraz na stejný úhel umožňuje ohyby nebo přehyby na stejný úhel (úhlový doraz). Pro ohýbání stejných šířek ohybu je možno použít narážku šířky ohybu (zadní doraz). Stroj lze osadit segmentovými pravítky vhodnými pro výrobu krabiček.

obr 3

obr 3

U elektromotorových ohýbaček plechu pohon zabezpečují dva elektromotory, z nichž jeden pohání ohýbací čelist a druhý horní čelist. Ovládací panel je přehledný a odpovídá požadavkům dílenského prostředí. Výhodou je jednoduché nastavení ohýbací čelisti a spodního dílu za pomoci nastavovacích šroubů, rychlá výměna pracovních lišt i jednoduchá konverzace s elektrickou řídící jednotkou během programování a obsluhy stroje. 

Segmentové ohýbačky plechu výrazně rozšiřují možnosti ohýbání plechů při provádění složitějších ohybů, ohýbání krabic a podobně. Jsou opatřeny vysokými dělenými čelistmi, což je výhodné při zhotovování komplikovaných výrobků. Typová řada ohýbacích strojů SLX byla speciálně vyvinutá pro profesionální využití. Kompaktní, robustní, celosvářená konstrukce vysoké kvality umožňuje jednoduché ohýbání, správné nastavení stroje a vyžaduje jen minimální údržbu.

Potřebujete zvětšit pracovní délku ohýbačky? Žádný problém. Modulové ohýbačky řady MO jsou 2m modulární ohýbačky, které je možno pomocí 12 šroubů spojit s dalším modulem a tak získat ohýbačku 4m, 6m nebo 8m dlouhou. Na přání je možno stroj vybavit ručními kotoučovými nůžkami, které umožňují stříhání plechu přes celou pracovní délku stroje. Stroj vyniká nízkou hmotností při zachování potřebné tuhosti .

Měníte-li často místo práce, oceníte kombinovanou ohýbačku, která je lehce rozebíratelná na tři části, což usnadňuje přenos stroje na nové pracoviště.

logo

logo

Podrobné informace o firmě Libor Brom – MOSTR a nabídce plechotvářecích strojů, ale i dalších produktů a služeb najdete i s kontakty na internetové adrese: www.mostr.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Další z rubriky

PRECO GROUP: Rezidence Mélange nabídne kvalitní bydlení v centru dění

PRECO GROUP: Rezidence Mélange nabídne kvalitní bydlení v centru dění.

Developerská společnost PRECO GROUP představuje nový rezidenční projekt se zaměřením na vysokou kvalitu bydlení....

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou

Mohou být investice a výnosy garantované? Ano, mohou.

Finančním produktem, který v posledních měsících zaznamenává zvýšený zájem klientů, je investiční životní pojištění.

Češi fandí místním podnikatelům. Investovali do nich už stovky milionů

O speciální pivo, skladované v sudech po whisky, je zájem i v Japonsku, kam...

Za peníze ze svých dluhopisů už společnost Česká Whisky postavila v Třebíči stylový whisky bar. Lidé si sami mohou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.