Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní nerezové hadice a kompenzátory pořídíte u firmy RATTAY

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Liberecká společnost RATTAY kovové hadice s.r.o. vyrábí a dodává nerezové hadice a kompenzátory pro hutní průmysl, výrobce a distributory technických a medicinálních plynů, chemické a strojírenské průmyslové podniky i menší soukromé firmy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní nerezové hadice a kompenzátory pořídíte u firmy RATTAY. | foto: Hana Palečková

Výrobní program firmy stojí pevně na dvou produktových pilířích: nerezových hadicích a kompenzátorech.

Nerezové vlnovcové hadice jsou firemním stříbrem

Díky své schopnosti kompenzovat opakovaný pohyb, vibrace a pohyby vlivem teploty a tlaku jsou nerezové vlnovcové hadice ideálním řešením pro spojování prvků v rozvodech a uzavřených soustavách různých kapalných a plynných médií. Jsou vhodné i pro dopravu nejrůznějších tekutin.

Pokud se dobře rozhlédneme kolem sebe, nerezové vlnovcové hadice zaregistrujeme na mnoha místech: v motoru našich automobilů, v solárních a chladicích systémech, ve vzduchotechnice, v potravinářství či v nemocnicích, kde dopravují medicinální plyny.

vlnovcové hadice

Firma RATTAY kovové hadice nabízí nejrůznější typy nerezových vlnovcových hadic od běžného vlnění, přes vlnovce úzkého vlnění až po vlnovce určené pro vysoké tlaky.

Na bohaté nabídkové paletě jsou i vinuté kovové hadice - odsávací, výfukové, ochranné, ale také hadice z teflonu, gumy a dalších materiálů. Nechybí ani hadicové přípojky.

Zákazníkům tu šijí výrobky na míru. Každá hadice je originál a je vyrobená na základě zadání odběratele. Ten si určuje podle svých potřeb délku hadice, koncovky, definuje tlak i použití pro různá média.

Kvalitní kompenzátory od firmy RATTAY

Ať už potřebujete nerezové hadice, nebo kompenzátory, u firmy RATTAY můžete vsadit na jistotu kvalitních produktů. Vždyť co může o kvalitě výrobků vypovídat víc, než reference spokojených zákazníků? Mezi ně patří například i ČEZ, Vítkovice Steel, Skanska, ale také Siemens, Salzgitter, SMS Demag, Corus.

U kompenzátorů vyvinutých ve firmě RATTAY není výjimkou originální konstrukční řešení. Příkladem je AGK kompenzátor, na který byl udělen patent a který zamezuje přenosu vnitřní síly na ukotvení potrubního systému.

RATTAY pokrývá poptávku po kompenzátorech nerezových vlnovcových (jak standardních: kardanových, axiálních, laterálních, angulárních, tak speciálních), tkaninových a gumových.

Společnost RATTAY kovové hadice jde zákazníkům naproti

broušení

Firma RATTAY kovové hadice vznikla v Liberci v roce 1996 jako sesterská společnost německé společnosti Rattay  Metallschlauch–  und  Kompensatorentechnik  GmbH. Tradice, preciznost, flexibilita a zkušenosti byly základem pro výrobu kvalitních nerezových hadic a kompenzátorů. Kvalitu výrobků potvrzuje i množství získaných certifikátů. 

Liberecká společnost neusnula na vavřínech, jde pořád dál. Investuje do nového zařízení, zkvalitňuje, zrychluje výrobu a rozšiřuje trhy. Její produkty znají zákazníci nejenom v České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích střední a východní Evropy.

Pozvánka

S produktovým portfoliem firmy se můžete podrobně seznámit na Strojírenském veletrhu v Brně, kde od 10. do 14. září bude společnost RATTAY kovové hadice představovat nerezové hadice, kompenzátory a další výrobky.

Bližší informace o společnosti s kontakty a její nabídku produktů s dalšími technickými údaji najdete na internetové stránce www.rattay.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz