Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní nerezové hadice a kompenzátory pořídíte u firmy RATTAY

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Liberecká společnost RATTAY kovové hadice s.r.o. vyrábí a dodává nerezové hadice a kompenzátory pro hutní průmysl, výrobce a distributory technických a medicinálních plynů, chemické a strojírenské průmyslové podniky i menší soukromé firmy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní nerezové hadice a kompenzátory pořídíte u firmy RATTAY. | foto: Hana Palečková

Výrobní program firmy stojí pevně na dvou produktových pilířích: nerezových hadicích a kompenzátorech.

Nerezové vlnovcové hadice jsou firemním stříbrem

Díky své schopnosti kompenzovat opakovaný pohyb, vibrace a pohyby vlivem teploty a tlaku jsou nerezové vlnovcové hadice ideálním řešením pro spojování prvků v rozvodech a uzavřených soustavách různých kapalných a plynných médií. Jsou vhodné i pro dopravu nejrůznějších tekutin.

Pokud se dobře rozhlédneme kolem sebe, nerezové vlnovcové hadice zaregistrujeme na mnoha místech: v motoru našich automobilů, v solárních a chladicích systémech, ve vzduchotechnice, v potravinářství či v nemocnicích, kde dopravují medicinální plyny.

vlnovcové hadice

Firma RATTAY kovové hadice nabízí nejrůznější typy nerezových vlnovcových hadic od běžného vlnění, přes vlnovce úzkého vlnění až po vlnovce určené pro vysoké tlaky.

Na bohaté nabídkové paletě jsou i vinuté kovové hadice - odsávací, výfukové, ochranné, ale také hadice z teflonu, gumy a dalších materiálů. Nechybí ani hadicové přípojky.

Zákazníkům tu šijí výrobky na míru. Každá hadice je originál a je vyrobená na základě zadání odběratele. Ten si určuje podle svých potřeb délku hadice, koncovky, definuje tlak i použití pro různá média.

Kvalitní kompenzátory od firmy RATTAY

Ať už potřebujete nerezové hadice, nebo kompenzátory, u firmy RATTAY můžete vsadit na jistotu kvalitních produktů. Vždyť co může o kvalitě výrobků vypovídat víc, než reference spokojených zákazníků? Mezi ně patří například i ČEZ, Vítkovice Steel, Skanska, ale také Siemens, Salzgitter, SMS Demag, Corus.

U kompenzátorů vyvinutých ve firmě RATTAY není výjimkou originální konstrukční řešení. Příkladem je AGK kompenzátor, na který byl udělen patent a který zamezuje přenosu vnitřní síly na ukotvení potrubního systému.

RATTAY pokrývá poptávku po kompenzátorech nerezových vlnovcových (jak standardních: kardanových, axiálních, laterálních, angulárních, tak speciálních), tkaninových a gumových.

Společnost RATTAY kovové hadice jde zákazníkům naproti

broušení

Firma RATTAY kovové hadice vznikla v Liberci v roce 1996 jako sesterská společnost německé společnosti Rattay  Metallschlauch–  und  Kompensatorentechnik  GmbH. Tradice, preciznost, flexibilita a zkušenosti byly základem pro výrobu kvalitních nerezových hadic a kompenzátorů. Kvalitu výrobků potvrzuje i množství získaných certifikátů. 

Liberecká společnost neusnula na vavřínech, jde pořád dál. Investuje do nového zařízení, zkvalitňuje, zrychluje výrobu a rozšiřuje trhy. Její produkty znají zákazníci nejenom v České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích střední a východní Evropy.

Pozvánka

S produktovým portfoliem firmy se můžete podrobně seznámit na Strojírenském veletrhu v Brně, kde od 10. do 14. září bude společnost RATTAY kovové hadice představovat nerezové hadice, kompenzátory a další výrobky.

Bližší informace o společnosti s kontakty a její nabídku produktů s dalšími technickými údaji najdete na internetové stránce www.rattay.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Najdete na iDNES.cz