Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní nábytek má svou značku

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jak vybrat kvalitní nábytek do vašeho interiéru? V rozhodování může pomoci punc značky Česká kvalita-Nábytek. Oceněné vysoce kvalitní výrobky seženete v showroomech Nábytek Říha v Sokolovské ulici v Praze.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní nábytek se značkou Česká kvalita-Nábytek | foto: NÁBYTEK ŘÍHA

Aby mohla být výrobkům prestižní značka Českou asociací nábytkářů udělena, musí být od tuzemského výrobce a obstát v náročných hodnoceních a testech prováděných v akreditované zkušebně. Kromě kvality je kladen velký důraz také na jejich bezpečnost. Označené výrobky jsou navíc každý rok kontrolovány, ověřuje se rovněž spokojenost zákazníků. Poté máte jistotu, že kupujete opravdu kvalitní nábytek.

Kvalitní nábytek se značkou Česká kvalita - Nábytek nabízí také firma Nábytek Říha, která na českém trhu působí již od roku 1991. S výše uvedeným označením v jejích prodejnách najdete kuchyně, skříňový a čalouněný nábytek, jídelní stoly ale i konferenční stolky.

Kvalitní nábytek se značkou Česká kvalita-Nábytek

Cena sestavy činí 65 291 KČ.

Příkladem výrobku nesoucího označení Česká kvalita je oblíbená sedací souprava GAJA, která vyniká jednoduchým, přesto vysoce elegantním designem. Výplň jednotlivých sedáků a opěráků tvoří tzv. studená pěna, která se mimo jiné užívá k výrobě kvalitních postelových matrací.

Sedačka GAJA proto představuje nejen vkusné, ale zároveň vysoce komfortní řešení interiéru. K dostání je v mnoha designových variacích (např. s možností rozkládání a úložného prostoru), stejně tak zákazníci mohou vybírat ze široké nabídky potahových látek/kůží a uzpůsobit tak podobu sedačky nejen svému vkusu, ale též proporčním možnostem obývacího pokoje.

Nejen sedačka, ale také obývací stěna je jedním z hlavních prvků, které vzhled a atmosféru obývacího pokoje utvářejí. Když kvalitní sedačku, tak i kvalitní obývací stěnu!

Česká kvalita-Nábytek  1

Cena sestavy od 29 277 Kč

TORINO představuje luxusní nábytkovou sestavu, další z tuzemských výrobků se značkou Česká kvalita-Nábytek, která je rovněž součástí nabídky firmy Nábytek Říha. Kvalitní nábytek se zajímavým designem a minimalisticky řešeným bezúchytkovým otevíráním skříněk (stačí se jen dotknout).          

To jsou společně s vysokou kvalitou atributy, díky kterým je obývací stěna TORINO vhodným řešením pro všechny náročné zákazníky. Sestavu lze složit z různých skříněk, které je možné volit v různých vzhledových modifikacích - lamino/dýhované plochy s barevným lakem. Novinkou je pak kvalitní nábytek se skříňkami v exkluzivním provedení barevné kalné či pískované sklo.

Česká kvalita-Nábytek 2

Orientační cena sestavy za 3 m 49 200 Kč

Dalším vysoce kvalitní nábytek, který se značkou Česká kvalita-Nábytek v nabídce Nábytek Říha může pochlubit, je stylová kuchyně CAPRI. Moderní a zároveň nadčasový design jí propůjčuje lesklý povrch dvířek, která lze vybírat v různých barvách, popřípadě i v dezénech dřeva.

Další kvalitní nábytek s označením Česká kvalita-Nábytek najdete na www.nabytekriha.cz.

Chcete získat slevu na jakýkoliv nákup v prodejně Nábytek Říha? Stačí si o ni napsat!

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

Jak vybrat okna, která vám budou po generace dobře sloužit?

Rozhodli jste se pro plastová okna, ale neorientujete se v široké nabídce na trhu? Jako každá investice na celý život...

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Proč je kvalitní osvětlení důležité pro zdraví

Přirozený řád lidského života od počátku věků udávaly světlo a tma. Přes den se pracovalo na slunečním světle a v noci...

Doba lodžiová přišla do Prahy. I u vás je možná přístavba lodžie

Doba lodžiová přišla do Prahy – i u vás je možná přístavba lodžie

Nová bytová výstavba je v Praze v plném proudu, vznikají novodobá sídliště a nabídka bytů se v nich v mnohém neliší od...

Najdete na iDNES.cz