Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní medovině přijdete na chuť s firmou SCHELLEX

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Medovina, opojný nápoj králů, lásky a našich předků, se dostává postupně zpátky na výsluní, které jí právem náleží.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní medovině přijdete na chuť s firmou SCHELLEX | foto: Schellex, spol. s r.o.

Medovina je lahodný a ušlechtilý nápoj, který má v naší zemi tradici dlouhou několik staletí a v posledním desetiletí je stále oblíbenější. Klasická Staroslovanská světlá akátová či tmavá, Slovenská, Trnavská či ochucené višňová, mandlová nebo ořechová? V bohaté nabídce chutí si každý najde tu svoji.

Dopřejte si kvalitní medovinu vyrobenou z čistě přírodních surovin. Právě takovou v desítkách chuťových variací nabízí firma SCHELLEX s.r.o., která se specializuje na prodej medoviny, medu, kosmetiky a výrobků z medu a bio potravin.

Medový buket a sladká opojná chuť - to je pravá medovina

Tmavá barva lesního medu, nebo naopak jásavě žlutá akátového, či jantarová? A k tomu výběr chutí podle nálady a preferencí. To je bohatá nabídková paleta medoviny SCHELLEX s.r.o.. Co mají však všechny společné? Přírodní základ, medový buket, sladkou opojnou chuť a výrobní postup zaručující vysokou kvalitu.

Medovina je chutný likér vzniklý kvašením vysoce cukernatého medového roztoku. Výrobní postup je obdobný jako u zpracování vína, časově i technologicky však náročnější. Medovina je vždy sladší než běžné víno, musí dosahovat minimálně 40 g/litr zbytkových cukrů.

Objem alkoholu musí být nejméně 10 %. Horní hranice objemu alkoholu není v podstatě stanovena. Zpravidla se u přírodně vykvašeného nápoje pohybuje do 15 %. Chuť bývá upravena pomocí bylinných a kořenných výluhů nebo i přidáním ovocných šťáv.

Gurmánský zážitek s korunou medoviny

Spektrum chutí, které medovinu povýší mezi vaše top pití, je široké. Vychutnat si však můžete vždy příjemnou chuť medoviny, která je ideálním nápojem pro společenské události i pro večer strávený ve dvou. Medovina výborně chutná také ohřátá a lze ji použít na přípravu originálních míchaných nápojů.

Proč nevyprecizovat gurmánský zážitek vlastním míchaným nápojem s přidáním medoviny? Drink Vůně léta, na který potřebujete 2 dcl Trnavské medoviny, 1 dcl  bílého vína, 2 dcl  minerálky, jahody broskve, borůvky a led, zachutná každému.

Staroslovanská medovina

Mezi favority zařadíte medovinu Staroslovanskou, Slovenskou i Trnavskou. Máte rádi jemný buket, lahodnou chuť a světlou barvu akátového medu? Pak zkuste Staroslovanskou medovinu světlou. V jejím tmavém protějšku ocení labužníci výjimečnost chuti a vůni medovicového lesního medu prokvašeného do medoviny, kterou SCHELLEX s.r.o. nabízí pod značkou Staroslovanská medovina tmavá.

Dokonalá harmonie vybraných druhů květového medu s jemně převažujícím lipovým medem v pozadí: to je Slovenská medovina. Trnavská je potom slovenskou variantou doladěnou extraktem z bylin a koření.

Medoviny dodávané firmou SCHELLEX s.r.o. můžete ochutnat například na výstavě FOR PRESENT v Praze od 4. do 7. října 2012 a samozřejmě na Vánočních trzích v Praze  a Brně. Na akcích nebude chybět ani prezentace dalších firemních produktů.

Celé nabídkové portfolio firmy SCHELLEX si můžete projít a vše i objednat v online obchodě v klidu vašeho domova. Stačí si zadat na počítači internetovou adresu www.schellex.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Najdete na iDNES.cz