Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Kvalitní kompletní servis ve výrobě elektroniky. To je JabloPCB

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kromě vlastního vývoje zabývajícího se především LED osvětlením je náplní společnosti JabloPCB s.r.o. především zakázková výroba elektroniky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní kompletní servis ve výrobě elektroniky | foto: JabloPCB

JabloPCB, firma z Jablonce nad Nisou, je ve světě elektroniky pojem. Pod touto značkou se na českém trhu objevila v roce 2005, ale její zkušenosti sahají daleko do minulosti.

V roce 2005 se vyčlenila výrobní část společnosti Jablotron do samostatného subjektu JabloPCB s.r.o. Díky rozsáhlým investicím je firma JabloPCB schopna poskytnout kompletní servis od vývoje přes samotnou realizaci prototypů až po výrobu velkých sérií v rámci EMS.

JabloPCB: top služby v oblasti zakázkové výroby elektroniky

Produkty a služby společnosti mluví za všechno. Díky stávajícím technologiím jsou tu schopni osadit až 10 milionů SMD součástek měsíčně na třech výrobních linkách s osazovacími automaty Samsung a Asembléon. Osazování klasických vývodových THT součástek je samozřejmostí. Jejich pájení lze realizovat ručně, pájecí vlnou SEHO, nebo selektivním pájením ERSA a to v dusíkové atmosféře.

Veškeré osazené desky jsou kontrolovány moderní AOI technologií. Firma rovněž disponuje lakovnou pro povrchovou ochranu DPS s lakovacím automatem Asymtek. Samozřejmostí  je logistická činnost v nákupu  kompletního elektronického i jiného materiálu a součástek i technická podpora. Společnost JabloPCB je certifikována dle normy ČSN EN ISO 9001:2009

Zakázková výroba elektroniky i vývoj LED osvětlení

Zakázková výroba elektroniky i vývoj LED osvětlení

Firma JabloPCB neusnula na vavřínech. Prošla během posledních let dynamickým vývojem. Nyní je přestěhována do nově zrekonstruovaných prostor v areálu bývalé Bižuterie v Jablonci nad Nisou, splňující  nejnáročnější požadavky na výrobu elektronických celků. Pracuje v ní zhruba 90 zaměstnanců.

Kromě vlastního vývoje, kde se JabloPCB zaměřilo na LED osvětlení a přístupové RFID systémy, je hlavním pilířem činnosti zakázková výroba elektroniky. A zvládají tu skutečně vše. Nejsou výjimkou zakázky od jednoho kusu až po rozsáhlé desetitisícové série včetně citlivých aplikací - např. výroba zdravotechniky.

Příjemným bonusem pro zákazníky je tu možnost pořídit si život usnadňující vychytávky. Už vás nebaví pokaždé vystupovat ze svého automobilu kvůli tomu, abyste si otevřeli garážová vrata, bránu do dvora nebo podobně nepohodlně ovládali jiná svá zařízení? Snadným řešením je  bezdrátová řídící jednotka z JabloPCB. Lze ji připojit až na čtyři zařízení, která můžete jednoduše ovládat čtyřmi tlačítky dálkového ovladače.

RFID přístupové čipy ve formě klíčenky

Nebo si tu pořídíte RFID přístupové čipy ve formě klíčenky či bezkontaktní vstupní systémy zamezující vstup do objektů nežádoucím osobám.

Bohatou paletu nabízených služeb i produktů spojuje jedno - kvalita. Ta je ve firmě JabloPCB alfou a omegou. Společnost ji zajišťuje náročnými interními procesy automatických a procesních kontrol. A že se tato firemní politika vyplácí potvrzují reference zákazníků.

S kompletním portfoliem produktů a služeb společnosti JabloPCB se můžete seznámit na firemních internetových stránkách www.jablopcb.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz