Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní kávu pro vás kdykoliv připraví kávovar Löftbergs Picco

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Proč chodit za skutečně výtečnou kávou jen do kavárny? Dopřejte si ji u vás doma! Švédští odborníci na exklusivní kávovou chuť Löftbergs přichází s jedinečnou novinkou. Kávovar Löftbergs Picco připravuje výtečnou kávu rychle a za příznivou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Picco Black Vulcano Side | foto: LEVELSPORTKONCEPT s.r.o.

Na druhém světovém žebříčku konzumace kávy je hned po USA Švédsko. Švédi si rádi dopřávají kávu ke snídani, po obědě, před večeří a ještě jednu po večeři. Vlastně kdykoliv mají příležitost. Dokonce má švédština vlastní slovo pro přestávku na kávu – Fika! Švédi jsou tak, co se týče kávy, velmi kritičtí a pečlivě si ji vybírají.

Právě v této kávové velmoci se zrodila značka Löfbergs, která praží kávu již téměř 110 let a po osm generací se v rodinné firmě předávají cenné znalosti přípravy kávy tak, aby splnila i ta největší očekávání. Hlavní ingrediencí je láska – ke kávovému řemeslu, kávě samotné a lidem, kteří ji pijí. Samozřejmostí je pečlivá kontrola každého kroku od prvního zrníčka, až po zpracování kávy v prodejnách. Proto je společnost Löfbergs skutečným mistrem v pražení kávy. A nyní se dostává i na český trh!

průtok vody

průtok vody

Pečlivě vybraná a s láskou připravovaná kvalitní káva s certifikáty

Káva Löfbergs pochází z Fair Trade obchodu a zároveň má většina jejích produktů certifikaci RAINFOREST ALLIANCE nebo švédské biologické značky KRAV. Tyto certifikace zaručují, že se společnost Löfbergs ohlíží na životní prostředí a zdraví deštných pralesů. Členové rodinné firmy Löfbergs také osobně jezdí na vybrané farmy kontrolovat etické i ekologické normy. Narozdíl od mnoha světových koncernů na pražení kávy navíc ručí za konkrétní druhy kávy místem původu jejich plantáže.

Espresso

Espresso

Tu nejlepší kávovou chuť zaručí pečlivý výběr zrn, přesné pražení kávy, mletí kávy na potřebnou jemnost a samozřejmě i obal hotové kávy. Ten nesmí obsahovat kyslík, takže je nejideálnějším obalem vakuum nebo ochranná atmosféra z dusíku. Dbát se musí i na správné skladování.

Löfbergs nabízí celou kávovou škálu od světle pražené, po tmavou kávu, espresso, instantní i kapslovou verzi. Švédi si na ní pochutnávají ve formě chlazené kávy v plechovce i v restauracích, pod hlavičkou segmentu Horeca. K tomu slouží i vlastní produkce kávovarů.

Kávovar Löftbergs Picco – dokonalý požitek z kávy

Cumbia Espresso kapsle 8g

Cumbia Espresso kapsle 8g

Toužíte si vychutnat kvalitní kávu, kdykoliv jen budete mít chuť? Pak byl právě pro vás navržen Löftbergs Picco, automatický kávovar na kapsle s čistým designem v černé nebo bílé barvě. Používá systém Caffitaly, unikátní způsob přípravy kávy, kdy výsledný produkt nevzniká v kávovaru samotném, ale přímo v těle kapsle. Tato technologie uzavřené kapsle umožní dokonalé vyluhování kávové směsi a zaručuje tak maximální chuť a aroma kávového nápoje.

technologie kapsle

technologie kapsle

Unikátnost kapslí spočívá v přesně odvážené kávové směsi, která je hermeticky uzavřená v plastové kapsli. Správný tlak a sílu italského espressa zajistí dva propracované filtry.

Kávovar Löfbergs Picco je snadno ovladatelný a prakticky bezúdržbový. Navíc stojí jen 2 217 Kč! Dopřejte si svou oblíbenou kávu, čaj nebo horkou čokoládu každý den.

Ke kávovaru vám doporučujeme exkluzivní kapsle Löfbergs CUMBIA espresso. Tato 100% směs Arabiky z Kolumbie, Guatemaly a Etiopie vytváří plnou chuť s kakaovým aroma a přívlastkem rozinek, lékořice a mandlí. Cena balení 96 ks stojí 999 Kč.

Více informací najdete na www.svedska-kava.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Najdete na iDNES.cz