Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní jízdní kola? Najdete je jedině v prodejnách Cykloprag

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cykloprag Praha je společnost, která prodává kvalitní jízdní kola. Počátky se datují od roku 1994. Původně vznikla jako součást TJ Cykloprag, v níž se zkušení trenéři věnují mládeži zabývající se cyklistikou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O. obchod | foto: CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.

V roce 1994 společnost Cykloprag prodávala kvalitní jízdní kola pouze v jediné prodejně v Horních Měcholupech. V roce 1998 se již jako zcela samostatná firma rozrostla o prodejnu na náměstí Jiřího z Poděbrad, na rohu Vinohradské a Řipské ulice. Zde bylo také záhy vybudováno Shimano Service Centrum, které už nějaký čas v Praze chybělo.

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.  logo

Cykloprag - společnost specializující se hlavně na kvalitní jízdní kola

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.  shimanoNa začátku roku 2001 došlo k ukončení provozu prodejny v Horních Měcholupech a následnému otevření zcela nové velice prostorné prodejny v areálu pražské Holešovické tržnice. Na jaře roku 2007 byla otevřena nová prodejna v areálu Vinice ve Strašnicích a na podzim přibyla malá prodejna na Kačerově, která byla dříve známa jako Fraksport.

V současné době tedy firma Cykloprag provozuje čtyři samostatné prodejny, ve kterých najdete hlavně kvalitní jízdní kola a příslušenství - na Vinohradech, v Holešovicích, ve Strašnicích a na Kačerově. Seznam a adresy prodejen naleznete zde.

Všechny prodejny jsou cyklistickými speciálkami včetně cykloservisu, kde Vás obslouží kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi v cyklistickém oboru. Pro většinu zaměstnanců není cyklistika pouze povoláním, ale také koníčkem.

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.  prodejna 2

Cykloprag neprodává pouze jízdní kola, ale také horská, krosová, trekingová, cestovní, dětská a silniční kola Author a AGang, bike příslušenství a sportovní potřeby. Naleznete u nás velký výběr cyklistického oblečení.

Dále cykloprag nabízí přilby Author, Giro, Bell, Uvex, tretry Specialized a Northwave, oblečení Author, Sensor, Craft, Axon, Northwave, Specialized, brýle Uvex, Axon, dětské sedačky Author a Hamax, výživa Enervit, Nutrend, Powerbar, cyklotrenažéry Tacx. V prodejnách najdete i značky Zéffal, Topeak, Schwalbe, Camelbak, Author, Panaracer, Shimano, Ritchey, Cateye, Abus, RST.

Jízdní kola, cyklistické doplňky či oblečení, které lze pohodlně objednat z domova

Pouze provozovna na Vinohradech má sortiment rozšířený v oblasti textilu a dále v oblasti servisu, neboť zde v době zimní sezóny servisují i lyže.

Na internetových stránkách firmy Cykloprag Praha s.r.o. www.cykloprag.cz naleznete kvalitní jízdní kola, cyklistické doplňky a oblečení, které si můžete z e-shopu objednat přímo až domů.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Vždy o krok napřed – Huawei P9 lite 2017 je nadstandardem střední třídy

Vždy o krok napřed – Huawei P9 lite 2017 je nadstandardem střední třídy.

Je pro vás důležitý precizní reprezentativní design stejně jako špičkový výkon, výbava a dlouhotrvající výdrž baterie?...

Co si dnes vzít na sebe? Ke všem příležitostem se hodí košile

Co si dnes vzít na sebe? Ke všem příležitostem se hodí košile

Košile jsou elegantním a zároveň pohodlným svrškem. Můžete je nosit na různé způsoby, s kravatou, motýlkem,...

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Problémy s erekcí: Víte, jak je řešit?

Máte potíže s erekcí? Nejste první ani poslední! Toto tvrzení vás ale dokáže jen velmi těžko uklidnit. Naopak, rozhodně...

Najdete na iDNES.cz