Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní jízdní kola? Najdete je jedině v prodejnách Cykloprag

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Cykloprag Praha je společnost, která prodává kvalitní jízdní kola. Počátky se datují od roku 1994. Původně vznikla jako součást TJ Cykloprag, v níž se zkušení trenéři věnují mládeži zabývající se cyklistikou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O. obchod | foto: CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.

V roce 1994 společnost Cykloprag prodávala kvalitní jízdní kola pouze v jediné prodejně v Horních Měcholupech. V roce 1998 se již jako zcela samostatná firma rozrostla o prodejnu na náměstí Jiřího z Poděbrad, na rohu Vinohradské a Řipské ulice. Zde bylo také záhy vybudováno Shimano Service Centrum, které už nějaký čas v Praze chybělo.

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.  logo

Cykloprag - společnost specializující se hlavně na kvalitní jízdní kola

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.  shimanoNa začátku roku 2001 došlo k ukončení provozu prodejny v Horních Měcholupech a následnému otevření zcela nové velice prostorné prodejny v areálu pražské Holešovické tržnice. Na jaře roku 2007 byla otevřena nová prodejna v areálu Vinice ve Strašnicích a na podzim přibyla malá prodejna na Kačerově, která byla dříve známa jako Fraksport.

V současné době tedy firma Cykloprag provozuje čtyři samostatné prodejny, ve kterých najdete hlavně kvalitní jízdní kola a příslušenství - na Vinohradech, v Holešovicích, ve Strašnicích a na Kačerově. Seznam a adresy prodejen naleznete zde.

Všechny prodejny jsou cyklistickými speciálkami včetně cykloservisu, kde Vás obslouží kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi v cyklistickém oboru. Pro většinu zaměstnanců není cyklistika pouze povoláním, ale také koníčkem.

CYKLOPRAG PRAHA S.R.O.  prodejna 2

Cykloprag neprodává pouze jízdní kola, ale také horská, krosová, trekingová, cestovní, dětská a silniční kola Author a AGang, bike příslušenství a sportovní potřeby. Naleznete u nás velký výběr cyklistického oblečení.

Dále cykloprag nabízí přilby Author, Giro, Bell, Uvex, tretry Specialized a Northwave, oblečení Author, Sensor, Craft, Axon, Northwave, Specialized, brýle Uvex, Axon, dětské sedačky Author a Hamax, výživa Enervit, Nutrend, Powerbar, cyklotrenažéry Tacx. V prodejnách najdete i značky Zéffal, Topeak, Schwalbe, Camelbak, Author, Panaracer, Shimano, Ritchey, Cateye, Abus, RST.

Jízdní kola, cyklistické doplňky či oblečení, které lze pohodlně objednat z domova

Pouze provozovna na Vinohradech má sortiment rozšířený v oblasti textilu a dále v oblasti servisu, neboť zde v době zimní sezóny servisují i lyže.

Na internetových stránkách firmy Cykloprag Praha s.r.o. www.cykloprag.cz naleznete kvalitní jízdní kola, cyklistické doplňky a oblečení, které si můžete z e-shopu objednat přímo až domů.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Vždy o krok napřed – Huawei P9 lite 2017 je nadstandardem střední třídy

Vždy o krok napřed – Huawei P9 lite 2017 je nadstandardem střední třídy.

Je pro vás důležitý precizní reprezentativní design stejně jako špičkový výkon, výbava a dlouhotrvající výdrž baterie?...

Mladý papež Pius XIII. Byl nástrojem ďábla?

Seriál Mladý papež vás šokuje i okouzlí

Poprvé v historii katolické církve usedne do jejího čela Američan, Lenny Bernardo, a přebírá jméno Pius XIII. Celý svět...

Hledáte pivo, co má skutečný říz? Poradíme, jak ho vybrat

Pivovar Zubr si před několika dny odvezl z prestižní degustační soutěže České...

Že není pivo jako pivo, o tom se už přesvědčil asi každý trochu znalý pivař. Pokud se nechcete propíjet nabídkou od A...

Najdete na iDNES.cz