Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní hasicí přístroje vám pravidelně zkontroluje firma RITAS

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost RITAS s.r.o. se vedle bezpečnosti práce a ochrany zdraví zaměřuje na požární ochranu. V její nabídce je zpracování a vedení kompletní dokumentace PO i možnost nakoupit hasicí přístroje.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

U firmy RITAS najdete nadstavbu | foto: U firmy RITAS najdete nadstavbu

Firma pro vaši společnost zrealizuje preventivní kontrolu v oblasti požární ochrany, proškolí vaše zaměstnace i připraví kompletní dokumentaci požadovanou legislativou.

S ohledem na vyhlášku MV ČR č.23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb dodává společnost RITAS  potřebné hasicí přístroje výrobce FLN NEURUPPIN spolu se zajištěním pravidelných prohlídek, plnění a revizí. RITAS také zajišťuje požární hlásiče v souladu s touto vyhláškou, a to nejen pro veřejný sektor a soukromé firmy, ale i pro byty a rodinné domy.

Motto firmy: "Bezpečnost není otázkou image, bezpečnost je otázkou reality", tady platí dvojnásob. S minimálními cenovými nároky si každý z nás může ušetřit oči pro pláč, které by rozhodně zbyly po případném požáru bytu, domku, firmy. Zkrátka budovaného majetku, který bychom neměli čím před zákeřnými plameny uchránit. Ušetřete si starosti a pořiďte si potřebné hasicí přístroje.

Ceník platný od ledna letošního roku pro hasicí přístroje práškové, pěnové, vodní, CO2 hasicí přístroje, práškové hasicí přístroje vhodné pro plavidla, sorbenty i roční kontroly hasicích přístrojů najdete na webových stránkách společnosti www.ritas.cz.

RITAS je blíž lidem

Firma RITAS  připravila pro své klienty prodejní místa hasicích přístrojů (RITAS POINT). Přes tato prodejní místa je schopna dodávat potřebné hasicí přístroje i další nutný materiál pro požární ochranu i pro bezpečnost práce - bezpečnostní tabulky, požární knihy, hasicí deky, apod.

V prodejních místech nakoupíte jednotlivé kusy hasicích přístrojů. V případě požadavku na odběr většího množství materiálu (od 5ti kusů) firma věci dodá zákazníkovi bez účtování cestovních nákladů.
Místa RITAS POINTů firma volí u spřátelených firem a spolupracovníků.

Důvody jsou dva - jednak snaha udržet co nejpříznivější ceny pro koncové uživatele přístrojů a jednak záměr firmy své služby v oblasti PO a BOZP poskytovat malým a středním subjektům včetně soukromým osobám. Proto je nutné se u některých požadavků v některých místech předem telefonicky domluvit.

Získáte tím navíc jistotu, že veškeré požadované zboží bude připravené. Objednávat lze i přes firemní centrální telefony a domluvit si termín a místo dodání. Příprava dalších prodejních míst naznačuje, že výchozí předpoklad a záměr společnosti RITAS - být svým klientům co nejblíže - byl správný. Pořiďte si hasicí přístroje a ochraňte sebe i svůj majetek. 

U firmy RITAS najdete nadstavbu, kterou jen tak někdo nenabízí

RITAS  realizuje pro klienty zpracování a vedení kompletní dokumentace bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Součástí služeb je i navržení optimálního systému zajištění těchto povinností, aktualizace systémů, provádění školení, odborné přípravy, prověrek BOZP, stejně jako i zpracování rizik dle požadavku BOZP a kategorizace prací.

A navíc má firma v nabídce například penetrační testy, tj. cvičný pokus o proniknutí do střeženého objektu klienta, zcizení střežené věci, získání za spolupracovníka zaměstnance klienta.

Součástí služeb firmy je i prověření znalostí a zkušeností ostrahy objektu i jednotlivých zaměstnanců klienta na poli bezpečnosti. firma RITAS vám dodá nejen kvalitní hasicí přístroje.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Pasivní bydlení: roli hraje úspora, ale i komfort

Výstavba rodinných domů ALEA v Říčanech u Brna

Zelené technologie se při výstavbách bydlení masivně prosazují také v Česku. Za posledních dvacet let ušly dlouhou...

Program Národních oslav 100. výročí republiky

Program Národních oslav 100. výročí republiky

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky. Jak budou vypadat oslavy jubilea?

Najdete na iDNES.cz