Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní fasáda má chránit dům po celou dobu jeho životnosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zateplení domu je v současné době klíčovým tématem při provádění opatření, která se ve výsledku postarají nejen o ochranu stavby, ale především také o komfortnější a levnější bydlení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní fasáda má chránit dům po celou dobu jeho životnosti | foto: NOVABRIK CZECH, s.r.o.

Má-li fasádní systém plnit uvedené požadavky, je nezbytné soustředit se při jeho výběru na kvalitu dílčích parametrů. Jedná se zpravidla o použitý materiál a typ konstrukce. Správnou volbou se lze vyvarovat velmi časté chybě, kdy se majitelé domu rozhodnou pro zateplení, co následně stavbu utěsní natolik, že se v ní začne držet nadměrná vlhkost.

Při takovém zateplení domu pak paradoxně dochází k tomu, že jsou lidé nuceni hodně větrat, a tak se ztrácí teplo, které si chtěli v obydlí naopak udržet. Spolehlivé a kvalitní řešení těchto problémů představuje odvětrávaná fasáda NOVABRIK.

Základním principem je udržet stávající zdivo v suchém stavu

detail

Odvětrávaný systém je aktivním ochranným pláštěm, který odvádí vlhkost ze zdiva díky cirkulaci vzduchu v mezeře vytvořené mezi vrstvou izolantu a stěnou fasády. Tímto neustále probíhajícím procesem jsou zdi domu udržovány suché a zdravotně nezávadné, protože se v obydlí nevytváří podmínky vhodné pro vznik plísní.

Vytápění stavby, kde jsou obvyklé problémy s vlhkostí eliminovány, je dle odborníků nejvíce úsporné a efektivní. Nedochází k velkým teplotním výkyvům vlivem nadměrně se opakujícího větrání a zateplení domu snižuje nároky na výkon tepelných spotřebičů. V neposlední řadě je vyloučen i nepříznivý dopad okolního životního prostředí a klimatu na konstrukční prvky domu.

Zateplení domu pomocí fasádního systému NOVABRIK nevyžaduje údržbu

Montáž fasády lze uskutečnit během celého roku. Díky důmyslné technologii není během realizace využívána spojování malta, čímž je zcela minimalizováno riziko popraskání či obdobného poškození, které by bylo nutné opravovat, a tak investici do zateplení domu opakovat.

S takovými komplikacemi se obvykle potýkají ti, co zvolili k zateplení domu nevhodný, levný materiál a systém způsobující již zmiňované přílišné utěsnění. V konečném součtu tak může být v takové situaci vylepšení izolačních vlastností objektu mnohem dražší, než v případě již od počátku správné volby, tedy řešení, které je trvanlivé bez nutnosti dodatečných zásahů.

Odvětrávaná fasáda NOVABRIK představuje správnou volbu pro všechny, kteří uvažují nad tím, jakým nejlepším způsobem šetřit své finance, jak správně na zateplení domu, i pro ty, co aktuálně trápí problémy vzešlé ze špatně určeného materiálu a konstrukce již dříve vybraného fasádního systému.

Důkazem o kvalitě dodávaného systému jsou spokojené reference zákazníků, co si své bydlení již zpříjemnili, i padesátiletá záruka, která je na zateplení domu poskytována.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Bertíci opět podporují děti ze sociálně znevýhodněného prostředí.
Bertíci opět podporují děti ze sociálně znevýhodněného prostředí

Zákazníci všech obchodů Albert po celém Česku mohou rozhodovat o desítkách regionálních projektů na podporu dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí....  celý článek

KOLO ŠTĚSTÍ je zpět! SLEVY 40 % až 100 % na podzimní a zimní zboží!
Kolo štěstí je zpět! Slevy až 100 % na podzimní a zimní zboží

Ve všech 56 prodejnách Mountfield se opět roztočilo slavné Kolo štěstí! A v novém atraktivním hávu.  celý článek

Modernizace elektrických zařízení z rukou společnosti ADS Technologies.
Modernizace elektrických zařízení z rukou společnosti ADS Technologies

Česká společnost ADS Technologies patří díky desítkám spokojených tuzemských i zahraničních klientů a mnoha letům zkušeností ke špičce ve svém oboru. Jednou z...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.