Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní fasáda má chránit dům po celou dobu jeho životnosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zateplení domu je v současné době klíčovým tématem při provádění opatření, která se ve výsledku postarají nejen o ochranu stavby, ale především také o komfortnější a levnější bydlení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní fasáda má chránit dům po celou dobu jeho životnosti | foto: NOVABRIK CZECH, s.r.o.

Má-li fasádní systém plnit uvedené požadavky, je nezbytné soustředit se při jeho výběru na kvalitu dílčích parametrů. Jedná se zpravidla o použitý materiál a typ konstrukce. Správnou volbou se lze vyvarovat velmi časté chybě, kdy se majitelé domu rozhodnou pro zateplení, co následně stavbu utěsní natolik, že se v ní začne držet nadměrná vlhkost.

Při takovém zateplení domu pak paradoxně dochází k tomu, že jsou lidé nuceni hodně větrat, a tak se ztrácí teplo, které si chtěli v obydlí naopak udržet. Spolehlivé a kvalitní řešení těchto problémů představuje odvětrávaná fasáda NOVABRIK.

Základním principem je udržet stávající zdivo v suchém stavu

detail

Odvětrávaný systém je aktivním ochranným pláštěm, který odvádí vlhkost ze zdiva díky cirkulaci vzduchu v mezeře vytvořené mezi vrstvou izolantu a stěnou fasády. Tímto neustále probíhajícím procesem jsou zdi domu udržovány suché a zdravotně nezávadné, protože se v obydlí nevytváří podmínky vhodné pro vznik plísní.

Vytápění stavby, kde jsou obvyklé problémy s vlhkostí eliminovány, je dle odborníků nejvíce úsporné a efektivní. Nedochází k velkým teplotním výkyvům vlivem nadměrně se opakujícího větrání a zateplení domu snižuje nároky na výkon tepelných spotřebičů. V neposlední řadě je vyloučen i nepříznivý dopad okolního životního prostředí a klimatu na konstrukční prvky domu.

Zateplení domu pomocí fasádního systému NOVABRIK nevyžaduje údržbu

Montáž fasády lze uskutečnit během celého roku. Díky důmyslné technologii není během realizace využívána spojování malta, čímž je zcela minimalizováno riziko popraskání či obdobného poškození, které by bylo nutné opravovat, a tak investici do zateplení domu opakovat.

S takovými komplikacemi se obvykle potýkají ti, co zvolili k zateplení domu nevhodný, levný materiál a systém způsobující již zmiňované přílišné utěsnění. V konečném součtu tak může být v takové situaci vylepšení izolačních vlastností objektu mnohem dražší, než v případě již od počátku správné volby, tedy řešení, které je trvanlivé bez nutnosti dodatečných zásahů.

Odvětrávaná fasáda NOVABRIK představuje správnou volbu pro všechny, kteří uvažují nad tím, jakým nejlepším způsobem šetřit své finance, jak správně na zateplení domu, i pro ty, co aktuálně trápí problémy vzešlé ze špatně určeného materiálu a konstrukce již dříve vybraného fasádního systému.

Důkazem o kvalitě dodávaného systému jsou spokojené reference zákazníků, co si své bydlení již zpříjemnili, i padesátiletá záruka, která je na zateplení domu poskytována.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Když střeva vypovědí službu

Když střeva vypovědí službu

Člověk by si řekl, že má svůj život prakticky pod kontrolou. Že si sám rozhoduje o tom, kdy jí, kdy odpočívá, kdy spí a...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz