Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní ekonomické systémy od BlahaSoft.cz zaručí pohodlnější podnikání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo někdy šéfoval firmě, je mu jasné, že se při správě své společnosti potřebuje kvalitní ekonomické systémy. Ty jsou důležitými pomocníky nejen pro samotné vedení účetní agendy podle platné a leckdy nepřehledné legislativy, ale i pro podrobný dohled nad firemními financemi. A kde takové ekonomické systémy nejvýhodněji pořídit?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní ekonomické systémy zaručí pohodlnější podnikání | foto: BlahaSoft.cz

Jedním z největších specialistů na účetní a ekonomické systémy v České republice je internetový obchod BlahaSoft.cz.

Firma Blaha Soft.cz dodává ekonomické systémy zejména pro střední a menší firmy. Anebo živnostníky. A nabízí ideální poměr kvality a ceny. Skvělá jakost za výhodných cenových podmínek. To vše na jedné jediné webové adrese.

Na BlahaSoft.cz najdete ekonomické systémy, díky kterým se účetnictví či daňová problematika nestanou vaší noční můrou. BlahaSoft zároveň nabízí nejen výhodné podmínky při koupi, ale spolehnout se můžete také na dopravu zdarma, podrobné informace o všech produktech a jako bonus dostanete praktické dárky jako například flesh disky, poukázky do supermarketu či odborné knihy.

Ekonomické systémy vyzkoušejte gratis

Není-li zákazník rozhodnut k pořízení konkrétního ekonomického systému, může mu ideálně posloužit skvělý pomocník - demoverze nabízených produktů. Na nich si každý zájemce může ekonomické systémy prakticky vyzkoušet zdarma.

A samozřejmostí internetového obchodu BlahaSoft.cz je čtrnáctidenní lhůta, ve které může klient systém vrátit, pokud s ním není spokojen. A zpět dostane i své investované peníze.

Dalšími výhodami, plynoucími z profesionálního přístupu firmy BlahaSoft.cz, jsou velice rychle zpracované objednávky. Vybrané ekonomické systémy bývají odesílány ještě v den objednání.

Předností je i jistota transparentního nákupu. BlahaSoft.cz totiž prošel přísnou kontrolou auditu SAOP Sdružení ochrany spotřebitelů.

Také Heureka.cz doporučuje obchod BlahaSoft.cz

BlahaSoft.cz si během svého působení na trhu vybudoval skvělé renomé mezi běžnými živnostníky i majiteli malých a středních firem. A důkaz? Pozitivní reference nákupního rádce Heureka.cz, kde zákazníci hodnotí webové shopy.

Expert na ekonomické systémy, BlahaSoft.cz, získal od svých zákazníků velmi vysoké ocenění a pozitivní doporučení nejen ve své cenové politice, ale taktéž v preciznosti poskytovaných služeb jako je komunikace se zákazníkem, přehlednost webových stránek nebo schopnost dodržet stanovený termín dodací lhůty.

Kvalitu a spolehlivost potvrdil i titul "Shop roku"

shop roku 2009O tom, že BlahaSoft.cz nabízí opravdu prvotřídní služby a můžete se na jeho ekonomické systémy spolehnout, svědčí i vítězství v soutěži Shop roku. BlahaSoft.cz opanoval kategorii "Cena kvality – knihy, hudba, software" pro rok 2009.

Jen krátce na vysvětlenou: Prestižní soutěž Shop roku vybírá nejoblíbenější elektronické obchody s vysoce kvalitními službami ze širokého spektra internetových shopů. Soutěž tak pomáhá veřejnosti orientovat se v nepřeberné škále webových obchodů a jimi nabízených produktů. V soutěži hlasují pouze reální zákazníci, kteří mají s danými obchody vlastní zkušenosti.

Zákazníci obchodu BlahaSoft.cz věří. O vysoké důvěryhodnosti vypovídá třeba i to, že zákazníci platí za ekonomické systémy předem. Přibližně třetina objednávek v roce 2009 byla hrazena prostřednictvím bankovních převodů či platebními kartami na internetu.

BlahaSoft.cz nejsou sobci – pomáhají druhým

Nadace naše dítěBlahaSoft.cz se nezajímá výhradně jen o to, jak zvyšovat svůj zisk. Myslí rovněž na ty, kteří nejsou schopni postarat se o sebe sami. Na děti. Proto z každé objednávky, kterou firma přijme, věnuje 5 Kč na nadaci Naše dítě.

Pomoci se od BlahaSoftu.cz dočkali i lidé postižení povodněmi nebo oběti zemětřesení na Haiti. Obchod sponzoruje i kulturní akce v okolí svého sídla u Švihova na Klatovsku.

Stále se ještě ptáte, kde pořídit kvalitní ekonomické systémy za supervýhodné ceny? Odpověď je jasná. Klikněte na www.obchod.blahasoft.cz!

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Najdete na iDNES.cz