Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní dřevoplastové terasy z USA přinášejí radost z pobytu na zahradě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nechte se okouzlit jedinečnými terasami, které díky svým unikátním vlastnostem vypadají stále skvěle po mnoho let! Tradiční americké dřevoplastové terasy Fiberon jsou se svou vyváženou kombinací přírodních a moderních materiálů unikátem na trhu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní dřevoplastové terasy pro radost z pobytu na zahradě | foto: Pechar s.r.o.

Když je venku krásně, proč být zavření doma? Ke každému správnému rodinnému domu patří terasa, která láká na posezení u kávy nebo strávení příjemného večera nad sklenkou vína. Na čerstvém vzduchu se příjemně odpočívá, za zpěvu ptáků si můžete číst knížku nebo listovat oblíbeným časopisem.

Aby terasa plnila svůj účel co nejlépe, musí být nejen krásná, ale také bezpečná a odolná vůči nepřízni počasí i řádění dětí. Měla by být reprezentativní po mnoho let a nevyžadovat údržbu. Chceme si na ní přece odpočinout a ne se o ní neustále starat.

Nejkrásnější terasy z USA, které splní i vaše největší nároky a požadavky

Jak už jejich název napovídá, dřevoplastové (WPC - Wood-Plastic Composite) terasy Fiberon kombinují tradiční dřevo a odolný plast. Využívají tak vlastnosti obou materiálů. Tyto masivní podlahy vykazují dlouhou životnost a maximální stabilitu a uvnitř desky se nezadržuje vlhkost, což je pro venkovní terasy, které jsou vystaveny nepříznivým vlivům, skutečně důležité.

Tvorbě vlhkosti a zadržování vody zamezuje jejich plný masivní profil, který je vyroben ze směsi polyetylenu s vysokou hustotou a dřevěných vláken v poměru 50:50. Nemusíte se tak bát, že by podlaha nabobtnala nebo se zkroutila, jak je běžné u klasického dřeva. Proto se i dřevoplastové terasy Fiberon lekce udržují, stačí opláchnout vodou.

Kvalitní dřevoplastové terasy pro radost z pobytu na zahradě

Na čištění, které se doporučuje alespoň dvakrát ročně, zvláště po pylové sezóně, se doporučuje jemný čisticí roztok na bázi octa nebo roztok jemného čisticího prostředku na nádobí.

Dřevoplastové terasy mají bezpečný protiskluzový povrch a nemusíte se bát třísek. Díky plnému profilu se také snadno instalují a jednotlivé desky se pohodlně řežou bez nepořádku. Instalace se provádí na dřevěné podkladní hranoly, nejlépe z tropických dřevin.

Vybrat si můžete ze 6 typů dřevoplastových teras, na všechny z nich poskytuje výrobce Fiberon minimálně 15 let záruky.

Kvalitní dřevoplastové terasy pro radost z pobytu na zahradě

Dřevoplastové terasy Fiberon Traditional

Řada Traditional je v nabídce kompozitních teras amerického výrobce Fiberon základním produktem.

Unikátní na této řadě je, že je vyrobena v oboustranně použitelném provedení. Zatímco jedna strana napodobuje dekorativní protiskluznou kresbu struktury fládrování dřeva, druhá je opatřena podélným rýhováním povrchu. Kterou stranu si vyberete?

V prvních 4 měsících po instalaci dochází vlivem UV záření k zesvětlení barevného odstínu a po několika letech se vyhladí a zjemní struktura fládrování vzoru dřeva.

Kvalitní dřevoplastové terasy pro radost z pobytu na zahradě

Dřevoplastové terasy Exotics

Realistický vzhled exotických dřevin nabízí řada Fiberon Exotics, která je vyráběna se strukturovaným povrchem a vzorem fládru dřeva. Barvy jsou opatřeny multichromatickým provedením.

Dřevoplastové terasy Terranova Xtreme

Řada Fiberon Xtreme přináší skutečnou revoluci na trhu kompozitních teras díky povrchové úpravě technologií PermaTech, která poskytuje nepřekonatelnou ochranu před každodenním opotřebením a UV zářením.

Povrch terasy odolává skvrnám, vodě, škrábancům, štěpení, šednutí, plísním, dřevokaznému hmyzu, termitům i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Terasy Fiberon Xtreme jsou tak nejodolnější ze všech kompozitních teras na trhu. Na tento typ terasy poskytuje výrobce záruku 20 let.

Kvalitní dřevoplastové terasy pro radost z pobytu na zahradě

Dřevoplastové terasy Fiberon Professional

Řada Professional se vyznačuje nádherným kartáčovaným vzhledem povrchu a protiskluzovou strukturou dřeva bez nutnosti olejování nebo nátěru. Vyniká také zvýšenou odolností proti poškrábání.

Povrch těchto teras je zdoben jemným drážkováním, které pod vašima nohama odvádí vodu a zároveň nejsou díky svému zaoblení náchylné k lámání či rychlému opotřebení. Skvěle se tak hodí k bazénu i do zasněžených oblastí. Také na řadu Professional získáte záruku 20 let.

Dřevoplastové terasy Sanctuary

Řada teras Fiberon Sanctuary má nádherné autentické fládrování se strukturou dřeva se zvýšenou trakcí, které podtrhují tři krásné barvy s lákavými názvy Espresso, Earl Grey a Latte. Vzhled teras Sanctuary připomíná hřejivé tropické dřeviny.

Povrchovou úpravu mají řešenou ochrannou technologií poplastování povrchu PermaTech Advantage, který zajišťuje vynikající barevnou stálost a odolnost. Patentovaná technologie PermaTech odolává škrábancům, skvrnám, štěpení, šednutí, plísním, dřevokaznému hmyzu a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Výrobce na ně poskytuje záruku 25 let.

Kvalitní dřevoplastové terasy pro radost z pobytu na zahradě

Dřevoplastové terasy Horizon

Terasy Fiberon řady Horizon se pyšní prémiovými multichromatickými barvami s různorodým probarvením a tóny tvrdých dřevin. Horizon představuje to nejlepší z nejlepšího - má přírodní vzhled a vynikající trvanlivost. Na terasy Horizon poskytuje výrobce záruku 25 let.

Tradice v importu originálních produktů z kvalitního exotického dřeva

Dřevoplastové terasy amerického výrobce Fiberon přináší na český trh přední dovozce a velkoobchodní prodejce dřevařských výrobků Pechar s.r.o., který se specializuje na přímý prodej produktů zejména z exotického dřeva z Jižní Ameriky, Kanady, USA, Indonésie a dalších zemí.

Pechar s.r.o. v České republice exkluzivně zastupuje mnoho výrobců a je generálním importérem devíti renomovaných značek, mezi kterými je také Fiberon.

Společnost Pechar s.r.o. působí na českém trhu již více než 23 let. Dnes je členem prestižní kanadské asociace exportérů červeného cedru WRCEA (Western Red Cedar Export Asociation) a oficiálním dovozcem červeného západního cedru z oblasti Britské Kolumbie, Vancouveru.

Více informací o společnosti Pechar s.r.o. a celý její sortiment najdete na www.pechar.cz

logo

logo

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

IKEM startuje už za týden nový charitativní běžecký projekt Proběhni.se

IKEM startuje už za týden nový charitativní běžecký projekt Proběhni.se

Tři sta tisíc pacientů se srdečními chorobami skončí každoročně v českých nemocnicích. Navíc polovina lidí v Česku na...

Mariánské Lázně v roce 2018 čekají samá významná výročí

Mariánské Lázně v roce 2018 čekají samá významná výročí

Rok 2018 je pro Mariánské Lázně významný. Letos totiž slaví 200 let lázeňství. A tím výčet jubileí nekončí.

Stojaté vody znamenají odrazy a obrazy, ale i něco neblahého

Mat Collishaw, Albion, 2017, Courtesy the artist and Blain│Southern

Britský umělec Mat Collishaw (1966), jeden z absolventů slavné Goldsmiths College v Londýně, se představuje v Galerii...

Najdete na iDNES.cz