Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní destiláty světových značek nabízí Warehouse #1

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dne 7. prosince 2011 byl v pražském Karlíně otevřen Obchod bájnou kořalkou Warehouse #1, patřící společnosti Ultra Premium Brands. Obchod Warehouse #1, který zákazníkům nabízí kvalitní destiláty světových značek, najdete na adrese Sokolovská 105, Praha 8 - Karlín (naproti hotelu Ibis).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní destiláty světových značek nabízí Warehouse #1 – Obchod bájnou kořálkou | foto: Ultra Premium Brands

Kořeny společnosti Ultra Premium Brands sahají zpět do roku 1993. Jak už název společnosti napovídá, její majitelé Jakub Janeček a Jiří Rabel se zaměřili na vyhledávání, dovoz a prodej značek destilátů (a v menší míře i vín a šampaňského) nadstandardní kvality, o nichž jsou přesvědčeni, že jsou připravovány poctivě v souladu s rodinnými tradicemi, nebo jsou natolik inovativní a jedinečné, že stojí za to s nimi pracovat.

Namátkou můžeme jmenovat guatemalský rum Zacapa Centenario, který dovezla společnost Ultra Premium Brands do naší republiky poprvé v roce 2006 a který se díky svým nesporným historickým úspěchům z mezinárodních rumových soutěží stal ikonou mezi prvotřídními rumy.

Mezi další velice kvalitní destiláty se řadí vodka Russian Standard Original, která se během pěti let přítomnosti na našem trhu stala pravděpodobně nejvyhledávanější vodkou u nás.

Obchod bájnou kořálkou Warehouse #1

Ochutnejte ty největší lahůdky

Ultra Premium Brands dnes zásobuje díky svým obchodním zástupcům a specializovaným velkoobchodům milovníky kvality v celé České republice. Poptávka po značkách, které zastupuje Ultra Premium Brands, roste a její portfolio se neustále rozšiřuje.

Koncem roku 2010 dostali oba majitelé společnosti nápad otevřít svůj vlastní showroom spojený s maloobchodním prodejem, který by se měl stát místem, kde zákazníci nejenom nakoupí vysoce kvalitní destiláty, ale dozví se něco i o způsobu výroby a zvláštnostech, které mají vliv na jejich výslednou chuť.

Tak vznikl obchod bájnou kořalkou s názvem Warehouse #1, jehož součástí je i takzvané podpalubí neboli prostor, kde se budou odehrávat prezentace jednotlivých destilerií, spojené s ochutnávkami lahůdek z jejich produkce, tedy akce, které by měly rozšířit obzory každému zájemci o alkoholový oceán.

Warehouse #1 – Obchod bájnou kořálkou 2

Kvalitní destiláty světových značek od 7.12. na jednom místě

Projekt Warehouse #1 byl svěřen renomovanému architektonickému studiu D3A, známému například díky hotelu Andel’s, pavilonu šelem v pražské ZOO, centru MUZO nebo cestou pod královskou zahradou na pražském Hradě.

Realizaci prováděla firma Tunnel necelé čtyři měsíce a 7.12. 2011 tak mohl být otevřen Warehouse #1, který nabízí velice kvalitní destiláty. Na zákazníky tady čekají takové lahůdky jako například Japonská 12 letá Nikka Single Coffey Malt Whisky z limitované edice 3027 lahví pro celý svět, kubánský rum Legend of Cuban Rum Pre - 1962 z doby před Fidelem Castrem, nebo Grand Champagne koňak Godet z roku 1900.

Ron Zacapa 23 Centenario
Autor:

Nejčtenější

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Mladý papež Pius XIII. Byl nástrojem ďábla?

Seriál Mladý papež vás šokuje i okouzlí

Poprvé v historii katolické církve usedne do jejího čela Američan, Lenny Bernardo, a přebírá jméno Pius XIII. Celý svět...

Po padesátce to nekončí. Dbejte na prevenci

Po padesátce to nekončí

Pánové, ruku na srdce: jak často v noci odbíháte na toaletu? Že to není důležité? Mýlíte se. Přestaňte se vymlouvat, že...

Na pivu v legendární Huse na provázku

Divadlo Husa na provázku s přidruženou hospodou najdete na horní straně Zelného...

Herci se naposledy uklání, potlesk doznívá a ze židlí v hledišti Divadla Husa na provázku se za zvuku šoupání, šustění...

Najdete na iDNES.cz