Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní destiláty světových značek nabízí Warehouse #1

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dne 7. prosince 2011 byl v pražském Karlíně otevřen Obchod bájnou kořalkou Warehouse #1, patřící společnosti Ultra Premium Brands. Obchod Warehouse #1, který zákazníkům nabízí kvalitní destiláty světových značek, najdete na adrese Sokolovská 105, Praha 8 - Karlín (naproti hotelu Ibis).

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní destiláty světových značek nabízí Warehouse #1 – Obchod bájnou kořálkou | foto: Ultra Premium Brands

Kořeny společnosti Ultra Premium Brands sahají zpět do roku 1993. Jak už název společnosti napovídá, její majitelé Jakub Janeček a Jiří Rabel se zaměřili na vyhledávání, dovoz a prodej značek destilátů (a v menší míře i vín a šampaňského) nadstandardní kvality, o nichž jsou přesvědčeni, že jsou připravovány poctivě v souladu s rodinnými tradicemi, nebo jsou natolik inovativní a jedinečné, že stojí za to s nimi pracovat.

Namátkou můžeme jmenovat guatemalský rum Zacapa Centenario, který dovezla společnost Ultra Premium Brands do naší republiky poprvé v roce 2006 a který se díky svým nesporným historickým úspěchům z mezinárodních rumových soutěží stal ikonou mezi prvotřídními rumy.

Mezi další velice kvalitní destiláty se řadí vodka Russian Standard Original, která se během pěti let přítomnosti na našem trhu stala pravděpodobně nejvyhledávanější vodkou u nás.

Obchod bájnou kořálkou Warehouse #1

Ochutnejte ty největší lahůdky

Ultra Premium Brands dnes zásobuje díky svým obchodním zástupcům a specializovaným velkoobchodům milovníky kvality v celé České republice. Poptávka po značkách, které zastupuje Ultra Premium Brands, roste a její portfolio se neustále rozšiřuje.

Koncem roku 2010 dostali oba majitelé společnosti nápad otevřít svůj vlastní showroom spojený s maloobchodním prodejem, který by se měl stát místem, kde zákazníci nejenom nakoupí vysoce kvalitní destiláty, ale dozví se něco i o způsobu výroby a zvláštnostech, které mají vliv na jejich výslednou chuť.

Tak vznikl obchod bájnou kořalkou s názvem Warehouse #1, jehož součástí je i takzvané podpalubí neboli prostor, kde se budou odehrávat prezentace jednotlivých destilerií, spojené s ochutnávkami lahůdek z jejich produkce, tedy akce, které by měly rozšířit obzory každému zájemci o alkoholový oceán.

Warehouse #1 – Obchod bájnou kořálkou 2

Kvalitní destiláty světových značek od 7.12. na jednom místě

Projekt Warehouse #1 byl svěřen renomovanému architektonickému studiu D3A, známému například díky hotelu Andel’s, pavilonu šelem v pražské ZOO, centru MUZO nebo cestou pod královskou zahradou na pražském Hradě.

Realizaci prováděla firma Tunnel necelé čtyři měsíce a 7.12. 2011 tak mohl být otevřen Warehouse #1, který nabízí velice kvalitní destiláty. Na zákazníky tady čekají takové lahůdky jako například Japonská 12 letá Nikka Single Coffey Malt Whisky z limitované edice 3027 lahví pro celý svět, kubánský rum Legend of Cuban Rum Pre - 1962 z doby před Fidelem Castrem, nebo Grand Champagne koňak Godet z roku 1900.

Ron Zacapa 23 Centenario
Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Hledáte pivo, co má skutečný říz? Poradíme, jak ho vybrat

Pivovar Zubr si před několika dny odvezl z prestižní degustační soutěže České...

Že není pivo jako pivo, o tom se už přesvědčil asi každý trochu znalý pivař. Pokud se nechcete propíjet nabídkou od A...

Problémy s erekcí i prostatou rychle řeší unikátní přístroj

Problémy s erekcí i prostatou rychle řeší unikátní přístroj

Zvětšenou prostatu, problémy s erekcí, ale také například chronické bolesti v oblasti pánevního dna. To vše pomáhá...

Na pivu v legendární Huse na provázku

Divadlo Husa na provázku s přidruženou hospodou najdete na horní straně Zelného...

Herci se naposledy uklání, potlesk doznívá a ze židlí v hledišti Divadla Husa na provázku se za zvuku šoupání, šustění...

Najdete na iDNES.cz