Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní české skleníky, vodní grily, kompostéry - LIMES

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý kdo plánuje pořídit si skleník, fóliovník, pařeniště, kompostér nebo třeba vodní gril, se jistě již s firmou LIMES Litomyšl setkal. Tato značka je záruka kvalitních výrobků a služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Skleníky LIMES spol. s r. o. | foto: aje

Firma vznikla v roce 1991. Od svého vzniku se zabývá především výrobou zahradních stavebnicových skleníků. Tyto výrobky si získaly svojí kvalitou dobré jméno nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Nejvíce zahraničních odběratelů je v Německu a Rakousku. Skleníky VARIANT ale naleznete téměř v celé Evropě. Od Azorských ostrovů na západě až po Litvu, od jižního Chorvatska až po Švédsko.

Hlavní předností skleníků je jejich tuhá konstrukce. Jsou vyrobeny z profilovaného, žárově zinkovaného ocelového plechu. V zahraničí jsou ceněny především proto, že tuhá konstrukce umožňuje zasklení klasickým skleníkovým sklem.

Některé typy skleníků jsou sice upraveny i pro zasklívání komůrkovým polykarbonátem, ale i u tuzemských zahrádkářů má větší důvěru klasické skleníkové sklo "HELIOS". Je to především díky zaručené životnosti a lepším podmínkám pro rostliny.

Skleníky se vyrábí ve dvou typových řadách. Již zmíněná řada "VARIANT" je lépe vybavená, vyrábí se v široké škále velikostí, zákazník si může na pozinkovanou konstrukci objednat práškovou vypalovací barvu prakticky v jakémkoli odstínu. Patří určitě mezi nejlepší skleníky na našem trhu.

Naproti tomu typová řada "HOBBY" je stavěná jako maximálně unifikovaná, Má pevnou šíři 2,5 m; délka je 3 m, prodlužovatelná po 1,5 m segmentech. Menší výběr doplňků se však ale pozitivně promítá v ceně těchto skleníků.

Především proto si získaly oblibu především v tuzemsku u široké veřejnosti. K těmto skleníkům si lze dokoupit i podkladový rám s piloty, který je plnohodnotnou náhradou za betonové základy. Tyto skleníky jsou uzpůsobeny i na zasklení komůrkovým polykarbonátem.

Zahradní sklelník LIMES spol. s r. o.  

Zahradní kompostéry jsou vyrobeny také z profilovaného žárově zinkovaného plechu, díky tuhé konstrukci a své velikosti jsou mnohem pevnější a odolnější než různé plastové kompostéry.

Unikátním výrobkem firmy LIMES je vodní gril. Tento průmyslově chráněný výrobek v sobě snoubí jednoduchost grilování, chuťovou unikátnost zpracovávaných potravin a minimalizaci karcinogeních látek. Tím si rok od roku získává další a další spokojené příznivce.

Zajímavým produktem je kruhové zastřešení bazénů. Je určeno nad menší kruhové bazény, ať již zapuštěné, nebo nadzemní. Konstrukce je kombinací hliníkových oblouhů a nezezového kloubového spoje. Plášť zastřešení tvoří UV stabilizovaná fólie.

Díky technologii a použitým materiálům je zastřešení finančně dostupné prakticky všem majitelům kruhových bazénů. Díky zastřešení se ušetří mnoho práce s čištěním vody, sníží se spotřeba bazénové chemie, navíc se mnohem lépe prohřívá voda. K dosažení vyšší teploty v bazénu napomáhají i dodávané solární panely.

 Zastřešení bazénů LIMES spol. s r. o.

Mezi velmi žádané produkty určené nejen pro zkrášlení zahrady, ale i pro zjednodušení práce při sekání trávníku patří plastové pojezdové zahradní obrubníky a formy na vlastní výrobu zahradních chodníčků a zpevněných ploch.

Bližší informace o těchto i dalších výrobcích naleznete na www.limes.cz.

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Obložte stěnu kamenem

Obložte stěnu kamenem

Keramický obklad sice díky kvalitnímu tisku může docela věrně napodobit i kamenné struktury. Pravý kámen však svou...

Les nás udržuje při životě

Les nás udržuje při životě

Lesy nám dávají nejen dřevo, ale ale mnohem více. Všichni si plodů jejich činnosti užíváme. Nejen když vyrazíme na...

Vyšlete roboty do akce

Vyšlete roboty do akce!

Inženýři švédské společnosti Husqvarna, kteří dali svou odbornost do služeb zahradnictví, vyvíjejí novou hi-tech...

Najdete na iDNES.cz