Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalitní a za příznivou cenu. To jsou mostové jeřáby od FERRO OK

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma FERRO OK z Jílového u Prahy patří mezi špičkové výrobce zdvihací techniky a ocelových konstrukcí

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní a za příznivou cenu. To jsou mostové jeřáby od FERRO OK | foto: FERRO OK, s.r.o.

Firma FERRO OK: tradiční dodavatel jeřábů

Výrobní portfolio firmy stojí pevně na dvou nohách: na výrobě jeřábů a ocelových konstrukcí. Firemním stříbrem jsou jeřáby. Vyrábí tu mostové (jednonosníkové i dvounosníkové), podvěsné (s podjezdem po dvou nebo třech drahách), portálové, sloupové a konzolové jeřáby.

Dodávají také jeřáby do výbušného prostředí, kladkostroje: STAHL, GIGA, LIFTKET, BRAND a v případě potřeb zákazníka dokáží vyrobit speciality na míru. K mání tu jsou i převodovky a motory SEW - EUROORIVE, NORD. Samozřejmostí potom dodávky náhradních dílů, záruční a pozáruční servis i možnost dopravy výrobků k zákazníkovi.

Běžnou částí nabídky jsou i instalace: dálkového ovládání, protikolizního zařízení či přetěžovacího zařízení, instalace přídavných zařízení pomocí kabelových bubnů.

A také rekonstrukce a modernizace. Potřebujete zvýšit nosnost jeřábu, vyměnit kladkostroj či elektrickou instalaci včetně rozvaděče a kabelových vedení a trolejí? Žádný problém.

Druhou pomyslnou nohou je výroba ocelových konstrukcí, výrobních hal, potrubních mostů, jeřábových drah pro mostové a portálové jeřáby a schodišťových věží.

Kvalitní a za příznivou cenu. To jsou mostové jeřáby od FERRO OK1

Kvalita a dlouholetá zkušenost boduje

Firma FERRO OK vsadila na kvalitu, serioznost, flexibilitu a komplexnost. A vyplatilo se. Za dvacet let působení nejenom na českém trhu firma FERRO OK bodovala u mnoha odběratelů. Četné reference od renomovanmých společností v České republice, Rusku, Německu a na Slovensku mluví za vše.

Firma FERRO OK vznikla v roce 1992 a od počátku stavěla na zkušenostech svých zaměstnanců s výrobou jeřábů a ocelových konstrukcí. Jeřáby vyráběla v Praze Chuchli a ocelové konstrukce na Radlíku u Jílového u Prahy.

Od poloviny roku 1999 se i výroba jeřábů přesunula do nových výrobních kapacit na Radlíku. Tam je soustředěná veškerá výroba vybavená moderními výrobními prostředky a špičkovou technologií.

Certifikace je základem kvality

Firma FERRO OK je držitelem certifikátu jakosti dle ČSN EN ISO  9001:2009 s jeho přílohou dle ČSN EN ISO 3834-2:2006 o splnění požadavků na jakost při svařování, certifikátu provádění ocelových konstrukcí podle ČSN EN 1090-2 a také Velkého průkazu způsobilosti pro výrobu, dílenskou a staveništní montáž ocelových konstrukcí dle DIN 18800-7 , DIN 4132, DIN 15018.

Má oprávnění ITI ČR pro opravy, montáže, revize a zkoušky zdvihadel a jeřábů na území České republiky i  oprávnění TI SR pro opravy a montáže na území Slovenské republiky.

Podrobné informace o firmě FERRO OK s.r.o., jejích produktech s fotogaleriemi a kontakty najdete na internetových stránkách www.ferro-ok.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz