Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalita vás drží v provozu

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Provozovatelé nákladní dopravy jistě potvrdí, jak je důležité mít jistotu ve spolehlivém dodavateli náhradních dílů. A každý chce za své peníze dostat zboží prvotřídní kvality i služby na úrovni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kompletní sortiment náhradních dílů | foto: TRUCK-COMPONENTS

Kdo nejede, nevydělává – tak zjednodušeně zní motor pohánějící byznys nákladní dopravy. Často ovšem tirák na svou trasu nemůže vyrazit, protože jednoduše selže některá z jeho součástí. A náklaďák odstavený v garáži pochopitelně peníze nepřináší (ba právě naopak).

V zájmu majitele pak je, co nejdříve porouchaný vůz zase vyslat na jeho štaci. Jinými slovy, potřebuje urychleně dodat náhradní díl, aby mu auto opět sloužilo.

Kdo se nespokojí s náhradní součástkou druhé kategorie, ale sází na kvalitu, dělá bezpochyby dobře. S důvěrou se může obrátit na společnost TRUCK-COMPONENTS (www.truckcomp.cz), která skladuje, prodává a distribuuje náhradní díly pro nákladní automobily, autobusy, přívěsy, návěsy a polo-různé značky.

Spolehlivý partner

Díky spolupráci se silným nadnárodním dodavatelem nabízí tato společnost zajímavé cenové podmínky i služby odpovídající mezinárodnímu standardu.

dílyDíly pochopitelně splňují všechny bezpečnostní požadavky na kvalitu v oblasti použitých technologií a materiálů a vyhovují rovněž normám platným v Evropské unii.

Náš zákazník, náš pán by mělo platit ve všech podnicích. U TRUCK-COMPONENTS se ovšem na toto heslo můžete spolehnout. Kvalita zákaznického servisu spočívá v propracované logistice a pomoci při sestavování optimální nabídky z cenového hlediska. Samozřejmostí je pak co nejrychlejší dodání zvoleného produktu zákazníkovi.

Volba je na vás

Dodavatelů náhradních dílů pro nákladní automobily byste samozřejmě našli celou řadu, ale pokud vezmete rozum do hrsti, stejně skončíte u společnosti TRUCK-COMPONENTS.

Hovoří pro ni hned několik důvodů:

1. Žádné drahé skladování součástek.
Společnost TRUCK-COMPONENTS našla elegantní řešení přeplněných skladů samotných autodopravců. Dodává kompletní sortiment náhradních dílů rychle a bez jakýchkoli potíží. Jedinou starostí klienta zůstává udržování zásoby těch opravdu nejnutnějších náhradních dílů. Výsledek? Méně starostí a nižší náklady na provoz.

2. Značková kvalita
V sortimentu TRUCK-COMPONENTS (www.truckcomp.cz) najdete pouze značkové součástky, jež zaručují vysokou kvalitu. S výrobky druhé jakosti byste skutečně moc daleko nedojeli. V nabídce najdete náhradní díly pro většinu nákladních automobilů. Specialitou firmy je pozáruční servis pro značky DAF, Scania a Volvo.

3. Vědí, co potřebujete
Svůj servis společnost staví na znalostech expertů v oboru nákladní dopravy. Podle jejich zkušeností vytváří propracovaný systém dodávek a zásob náhradních dílů

4. Jistota po Evropě
Dodavatelská centrála disponuje filiálkami také v Belgii, Holandsku, Francii, Německu, Rakousku a Polsku. Zákazníci firmy proto mají kdykoli a kdekoli kvalitní servis na dosah ruky. Co víc by si i ten nejnáročnější klient mohl přát...

Více naleznete na www.truckcomp.cz

logo

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

Pro podnikání v některých odvětvích potřebujete do začátku nemalý kapitál a autodoprava mezi ně rozhodně patří. Dodávky...

Najdete na iDNES.cz