Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kvalita vás drží v provozu

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Provozovatelé nákladní dopravy jistě potvrdí, jak je důležité mít jistotu ve spolehlivém dodavateli náhradních dílů. A každý chce za své peníze dostat zboží prvotřídní kvality i služby na úrovni.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kompletní sortiment náhradních dílů | foto: TRUCK-COMPONENTS

Kdo nejede, nevydělává – tak zjednodušeně zní motor pohánějící byznys nákladní dopravy. Často ovšem tirák na svou trasu nemůže vyrazit, protože jednoduše selže některá z jeho součástí. A náklaďák odstavený v garáži pochopitelně peníze nepřináší (ba právě naopak).

V zájmu majitele pak je, co nejdříve porouchaný vůz zase vyslat na jeho štaci. Jinými slovy, potřebuje urychleně dodat náhradní díl, aby mu auto opět sloužilo.

Kdo se nespokojí s náhradní součástkou druhé kategorie, ale sází na kvalitu, dělá bezpochyby dobře. S důvěrou se může obrátit na společnost TRUCK-COMPONENTS (www.truckcomp.cz), která skladuje, prodává a distribuuje náhradní díly pro nákladní automobily, autobusy, přívěsy, návěsy a polo-různé značky.

Spolehlivý partner

Díky spolupráci se silným nadnárodním dodavatelem nabízí tato společnost zajímavé cenové podmínky i služby odpovídající mezinárodnímu standardu.

dílyDíly pochopitelně splňují všechny bezpečnostní požadavky na kvalitu v oblasti použitých technologií a materiálů a vyhovují rovněž normám platným v Evropské unii.

Náš zákazník, náš pán by mělo platit ve všech podnicích. U TRUCK-COMPONENTS se ovšem na toto heslo můžete spolehnout. Kvalita zákaznického servisu spočívá v propracované logistice a pomoci při sestavování optimální nabídky z cenového hlediska. Samozřejmostí je pak co nejrychlejší dodání zvoleného produktu zákazníkovi.

Volba je na vás

Dodavatelů náhradních dílů pro nákladní automobily byste samozřejmě našli celou řadu, ale pokud vezmete rozum do hrsti, stejně skončíte u společnosti TRUCK-COMPONENTS.

Hovoří pro ni hned několik důvodů:

1. Žádné drahé skladování součástek.
Společnost TRUCK-COMPONENTS našla elegantní řešení přeplněných skladů samotných autodopravců. Dodává kompletní sortiment náhradních dílů rychle a bez jakýchkoli potíží. Jedinou starostí klienta zůstává udržování zásoby těch opravdu nejnutnějších náhradních dílů. Výsledek? Méně starostí a nižší náklady na provoz.

2. Značková kvalita
V sortimentu TRUCK-COMPONENTS (www.truckcomp.cz) najdete pouze značkové součástky, jež zaručují vysokou kvalitu. S výrobky druhé jakosti byste skutečně moc daleko nedojeli. V nabídce najdete náhradní díly pro většinu nákladních automobilů. Specialitou firmy je pozáruční servis pro značky DAF, Scania a Volvo.

3. Vědí, co potřebujete
Svůj servis společnost staví na znalostech expertů v oboru nákladní dopravy. Podle jejich zkušeností vytváří propracovaný systém dodávek a zásob náhradních dílů

4. Jistota po Evropě
Dodavatelská centrála disponuje filiálkami také v Belgii, Holandsku, Francii, Německu, Rakousku a Polsku. Zákazníci firmy proto mají kdykoli a kdekoli kvalitní servis na dosah ruky. Co víc by si i ten nejnáročnější klient mohl přát...

Více naleznete na www.truckcomp.cz

logo

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Výklad směrnice EU, která určuje, za jakých podmínek lze mít za autem přívěsný vozík, když máme pouze řidičské...

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Pět důvodů, proč si zamilujete nový Jeep Compass

Nový Jeep Compass je hrdým pokračovatelem značky Jeep. Ta už téměř 80 let vyrábí odolné a funkční vozy nejen do terénu....

Najdete na iDNES.cz